wyk. prac remont. w zakr. robót elekt. i świad. usług pog. techn. w zakr. robót elekt. w zasobach adm. przez ZGN Praga-Płd. m. st. Wa-wy w roku 2021-22 na ter. AN5, roboty pod. do um. 179/18/NZ/GN/PS

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00147696
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00147696/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-12 15:53
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-883dece1-e46d-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
5252248481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty instalacyjne elektryczneUsługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowychRóżne usługi w zakresie napraw i konserwacji

Wykonawcy

1 przyznane

ARTUR CIÓŁKOWSKIWarszawa, PL · lot 0
389 500 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00147696 z dnia 2021-08-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
wyk. prac remont. w zakr. robót elekt. i świad. usług pog. techn. w zakr. robót elekt. w zasobach adm. przez ZGN Praga-Płd. m. st. Wa-wy w roku 2021-22 na ter. AN5, roboty pod. do um. 179/18/NZ/GN/PS

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Walewska 4

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 04-022

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@zgnpragapld.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zgnpragapld.waw.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

wyk. prac remont. w zakr. robót elekt. i świad. usług pog. techn. w zakr. robót elekt. w zasobach adm. przez ZGN Praga-Płd. m. st. Wa-wy w roku 2021-22 na ter. AN5, roboty pod. do um. 179/18/NZ/GN/PS

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-883dece1-e46d-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00147696

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000103/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.26 Konserwacja elektryczna w 2022 roku

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00113415/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

W wyniku rozstrzygniętego post. o udzielenie zam. publi. o Nr ZP/PN/Rb/95/18 została zawarta umowa z Wykonawcą, 179/18/NZ/GN/PS w dn.26.11.2018, polegająca na wykonywaniu prac remontowych w zakresie robót elektrycznych związanych z utrzymywaniem zasobów w należytym stanie technicznym oraz świadczeniem usług pogotowia technicznego w zakresie robót elektrycznych w zasobach administrowanych przez ZGN Praga-Południe m. st. Warszawy na terenie AN5, w roku 2019-2020.
Obecnie Zamawiający otrzymał dodatkowe środki na udzielenie zam. publ. które polegają na powt. pod. robót budowlanych. Zamówienie będzie udzielone dotychczasowemu wyk. robót na warunkach określonych ww. umowie. Zam. polegające na powt. podobnych robót budowlanych zostało przewidziane w SWZ oraz w ogłoszeniu o zam. dla zam. podst. i jest zgodne z jego przed. oraz całkowitą wartość tego zamówienia została uwzględniona przy obliczaniu jego wartości. Wartość powt. podobnych robót bud. nie przekracza 200% całkowitej wartości umowy.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/Wr/Rb/32/21

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest:
1.1. Wykonywanie robót elektrycznych oraz usuwanie awarii, naprawy i konserwacja (w tym bieżące utrzymanie obiektów budowlanych w dobrym stanie) w zakresie robót elektrycznych oraz świadczenie usług pogotowia technicznego w zakresie instalacji elektrycznych w zasobach administrowanych przez ZGN Praga-Południe m.st. Warszawy.
Zakres robót obejmuje m. in:
1. Roboty remontowe:
• Roboty remontowe sieci elektrycznych
• Roboty remontowe instalacji elektrycznych
• Naprawa lub wymiana urządzeń elektrycznych
• Naprawa lub wymiana urządzeń elektroenergetycznych
2. Usługi w zakresie pogotowia technicznego

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

50700000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji instalacji budynkowych

50800000-3 - Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 389500 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 389500 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 389500 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Prywatne Przedsiębiorstwo Budowlane ARTEL Artur Ciółkowski,

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5361381836

7.3.3) Ulica: ul. Zakrzewskiej 14/2

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-737

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 389500 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 11 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty społeczne

2021-08-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane