Montaż lamp hybrydowych w ramach zadania pod nazwą ”Innowacyjna technologia pozyskania energii odnawialnej w Gminie Łukowica”- projekt GOZ- etap II.

Gmina Łukowica

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00147750
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00147750/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-12 17:20
Lokalizacja
Łukowica, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d02b64ab-f6aa-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
7371022962
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneElektrownie wiatroweFotoogniwaInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00147750 z dnia 2021-08-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Montaż lamp hybrydowych w ramach zadania pod nazwą ”Innowacyjna technologia pozyskania energii odnawialnej w Gminie Łukowica”- projekt GOZ- etap II.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łukowica

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 491892452

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Łukowica

1.5.2.) Miejscowość: Łukowica

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-606

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@lukowica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lukowica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.bip.malopolska.pl/uglukowica

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Montaż lamp hybrydowych w ramach zadania pod nazwą ”Innowacyjna technologia pozyskania energii odnawialnej w Gminie Łukowica”- projekt GOZ- etap II.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d02b64ab-f6aa-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00147750

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002996/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.13 Montaż lamp hybrydowych w ramach zadania pod nazwą ”Innowacyjna technologia pozyskania energii odnawialnej w Gminie Łukowica”- projekt GOZ - etap II

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00142893/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.rb/8/TP/8/2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie polega na montażu 25 lamp hybrydowych, zasilanych energią słoneczną i energią wiatrową, autonomicznych, montowanych w różnych lokalizacjach na terenie gminy Łukowica.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31121340-5 - Elektrownie wiatrowe

31712331-9 - Fotoogniwa

45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 6 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W trakcie publikacji ogłoszenia występowały problemy z dostępnością platformy e- zamowienia. Otrzymano potwierdzenie publikacji ogłoszenia w wiadomości e-mail, ale ogłoszenie pod wskazanym linkiem było niedostępne. W związku z tym niemożliwe było zamieszcenie postępowania na platformie zakupowej z której korzysta Zamawiający jak i na stronie prowadzonego postępowania wskazanego w ogłoszeniu. Problem niezwłocznie zgłoszono na Platformie e-zamowienia- Pomoc - zgłoszenie nr 20482. Odpowiedź z informacją o utrudnieniach w funkcjonowaniu platformy otrzymano w dniu 12.08.2021r. Ogłoszenie pojawiło się na koncie Zamawiającego na Platformie e-zamówienia w dniu 12.08.2021r, ale nie zostało ono równocześnie zamieszczone w dniu jego publikacji na Platformie e-zamowienia (tj.10.08.2021r) na platformie zakupowej SIDAS PZP oraz na stronie prowadzonego postępowania ( ww.bip.malopolska.pl/uglikowica) . Postępowanie należy unieważnić na podstawie art.255 pkt. 6 ustawy PZP oraz na podstawie art. 280 ust.1.pkt.1, cyt:
"Od dnia zamieszczenia ogłoszenia o zamówieniu w Biuletynie Zamówień Publicznych zamawiający zapewnia, na stronie internetowej prowadzonego postępowania, bezpłatny, pełny, bezpośredni i nieograniczony dostęp do:
1) SWZ - w przypadkach, o których mowa w art. 275 pkt 1 і 2"
2021-08-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane