Remont lokali mieszkalnych (pustostanów) stanowiących własność Gminy Miasta Radomia oraz klatek schodowych w podziale na trzy części.
Miejski Zarząd Lokalami w Radomiu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00154079
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00154079/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-19 11:56
- Lokalizacja
- Radom, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4f00c56c-d97a-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 9482494240
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
2 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00154079 z dnia 2021-08-19 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont lokali mieszkalnych (pustostanów) stanowiących własność Gminy Miasta Radomia oraz klatek schodowych w podziale na trzy części.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miejski Zarząd Lokalami w Radomiu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 141226775
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Garbarska 55/57
1.5.2.) Miejscowość: Radom
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-600
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL921 - Radomski
1.5.7.) Numer telefonu: 48 3835748
1.5.8.) Numer faksu: 48 3835749
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bip@bip.mzlradom.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.mzlradom.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.mzlradom.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont lokali mieszkalnych (pustostanów) stanowiących własność Gminy Miasta Radomia oraz klatek schodowych w podziale na trzy części.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4f00c56c-d97a-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00154079
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-19
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000376/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Remont lokali i klatek schodowych.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00099978/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TP/001/06/21
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 150061,84 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Część 1- ZADANIE I obejmuje remont lokali mieszkalnych przy ul. Koszarowej 11 m 22 i 1905 Roku 54A m 5 oraz klatkę schodową w budynku mieszkalnym przy ul. Okulickiego 34 ;2. Zakres robót budowlanych obejmuje:
1) roboty rozbiórkowe: rozbiórka elementów konstrukcji betonowych nie zbrojonych (posadzki), rozebranie ścianki z cegieł o grubości ½ cegły na zaprawie cementowo-wapiennej, wykucie z muru ościeżnic drewnianych, wykucie z muru podokienników drewnianych, wykucie z muru ościeżnic stalowych; odbicie tynków wewnętrznych z zaprawy cementowo-wapiennej na ścianach, filarach, pilastrach, rozebranie posadzek drewnianych z oderwaniem listew lub cokołów, zerwanie posadzki z tworzyw sztucznych), zrywanie tapet.
2) wykonanie ławy fundamentowej betonowej do szerokości 0,6 m z zastosowaniem pompy do betonu, podkłady betonowe na podłożu gruntowym, warstwy wyrównawcze pod posadzki z zaprawy cementowej, ścianki działowej pełnej z cegieł grubości1/2 cegły
3) wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, wymianę obróbek okiennych, wymianę elementów schodów drewnianych - tralki prostokątne
4) uzupełnienie tynków wewnętrznych, naprawę i gipsowanie tynków wewnętrznych, obsadzenie kratek wentylacyjnych w ścianach.
5) wymiana osprzętu w piecach i trzonach kuchennych – blacha przed piecowa.
6) posadzki: naprawę posadzek, układanie wykładzin podłogowych (wykładziny PCV bez warstwy izolacyjnej rulonowe, układanie paneli montaż listew przyściennych i progów drzwiowych.
7) roboty malarskie: zeskrobanie i zmycie starej farby w pomieszczeniach, gruntowanie podłoży preparatami gruntującymi, dwukrotne malowanie farbami emulsyjnymi powierzchni wewnętrznych, dwukrotne malowanie farbami olejnymi starych tynków wewnętrznych ścian z jednokrotnym szpachlowaniem, dwukrotne malowanie farbą olejną podokienników i innych elementów.
8) jednowarstwowe izolacje pionowe murów nie otynkowanych lepikiem.
9) roboty sanitarne: prace modernizacyjne przy instalacjach: wodociągowej, ciepłej wody, kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania. Prace wodociągowe i kanalizacyjne obejmują remont instalacji zimnej i ciepłej wody w tym roboty demontażowe oraz wykonania instalacji zimnej i ciepłej wody wyposażonej w następujące punkty czerpalne: baterie umywalkowe, baterię zlewozmywakowe, zawory do płuczek ustępowych, zawory przepływowe. Ponadto przewiduje się montaż następującej armatury sanitarnej: umywalek porcelanowych z syfonem PCV, zlewozmywaków stalowych z syfonem PCV, misek ustępowych z płuczką typu Compact.
10) instalacje gazowe: montaż kuchenki gazowej, wymianę kurka gazowego przelotowego próba szczelności instalacji gazowej, opinia kominiarska.
11) instalacje elektryczne: roboty przygotowawcze, demontaż istniejących instalacji, wykonanie nowych instalacji elektrycznych, instalowanie rozdzielni elektrycznych, montaż osprzętu elektrycznego (gniazd wtyczkowych, włączników, armatura modułowa), pomiary instalacji elektrycznej po remoncie.
12) naprawa skrzynek pocztowych.
3. Szczegółowy warunki realizacji przedmiotu zamówienia oraz obowiązki Wykonawcy zawarte są we wzorze umowy, (wzór umowy - Załącznik nr 8 do SWZ), Przedmiarach robót (Załącznik nr 9 do SWZ), oraz Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych - załącznik nr 10 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 49296,87 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Część 2 - ZADANIE II obejmuje remont lokali mieszkalnych przy ul. Wernera 8 m 3 i Żeromskiego 95/97 m 9 oraz klatki schodowe w budynkach mieszkalnych przy ul. Giserskiej 6 i Ordona 22. Zakres robót budowlanych obejmuje:
1) roboty rozbiórkowe: wykucie z muru ościeżnic drewnianych, wykucie z muru podokienników drewnianych, wykucie z muru ościeżnic stalowych; odbicie tynków wewnętrznych z zaprawy cementowo-wapiennej na ścianach, filarach, pilastrach, skucie okładzin z glazury, rozebranie ścianki z cegieł gr ¼ cegły, rozebranie posadzek z oderwaniem listew lub cokołów, zerwanie posadzki z tworzyw sztucznych), zrywanie tapet,
2) wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, wymianę obróbek okiennych.
3) uzupełnienie tynków wewnętrznych, naprawę i gipsowanie tynków wewnętrznych, obsadzenie kratek wentylacyjnych w ścianach, wymiana podokienników.
4) posadzki: naprawę posadzek, układanie wykładzin podłogowych (wykładziny PCV bez warstwy izolacyjnej rulonowe, układanie paneli montaż listew przyściennych i progów drzwiowych
5) roboty malarskie: zeskrobanie i zmycie starej farby w pomieszczeniach, przygotowanie powierzchni pod malowanie farbami emulsyjnymi z poszpachlowaniem nierówności, gruntowanie powierzchni preparatami gruntującymi, dwukrotne malowanie farbami emulsyjnymi powierzchni wewnętrznych, dwukrotne malowanie farbami olejnymi starych tynków wewnętrznych ścian z jednokrotnym szpachlowaniem, dwukrotne malowanie farbą olejną podokienników i innych elementów,
6) roboty sanitarne: prace modernizacyjne przy instalacjach: wodociągowej, ciepłej wody, kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania. Montaż pieca gazowego wody przepływowej Prace wodociągowe i kanalizacyjne obejmują remont instalacji zimnej i ciepłej wody w tym roboty demontażowe oraz wykonania instalacji zimnej i ciepłej wody wyposażonej w następujące punkty czerpalne: baterie umywalkowe, baterię zlewozmywakowe, zawory do płuczek ustępowych, zawory przepływowe. Ponadto przewiduje się montaż następującej armatury sanitarnej: umywalek porcelanowych z syfonem PCV, zlewozmywaków stalowych z syfonem PCV, misek ustępowych z płuczką typu Compact, wanien stalowych , wymianę wodomierzy.
7) instalacje gazowe: montaż kuchenek gazowych, pieca gazowego, podgrzewacza wody przepływowej, próba szczelności instalacji gazowej, opinia kominiarska
8) instalacje elektryczne: roboty przygotowawcze, demontaż istniejących instalacji, wykonanie nowych instalacji elektrycznych, instalowanie rozdzielni elektrycznych, montaż osprzętu elektrycznego (gniazd wtyczkowych, włączników, armatura modułowa), pomiary instalacji elektrycznej po remoncie.
9) naprawa skrzynek pocztowych.
6. Szczegółowy warunki realizacji przedmiotu zamówienia oraz obowiązki Wykonawcy zawarte są we wzorze umowy, (wzór umowy - Załącznik nr 8 do SWZ), Przedmiarach robót (Załącznik nr 9 do SWZ), oraz Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych - załącznik nr 10 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 51546,40 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Część 3 - ZADANIE III obejmuje remont lokali mieszkalnych przy ul. Kalińskiej 2 m 19 i Mieszka I 15 m 68 oraz klatkę schodową w budynku mieszkalnym przy ul. Górnej 3.2. Zakres robót budowlanych obejmuje:
1) roboty rozbiórkowe: wykucie z muru ościeżnic drewnianych, wykucie z muru podokienników drewnianych, wykucie z muru ościeżnic stalowych; odbicie tynków wewnętrznych z zaprawy cementowo-wapiennej na ścianach, filarach, pilastrach, skucie okładzin z glazury, rozebranie posadzek drewnianych z oderwaniem listew lub cokołów, zerwanie posadzki z tworzyw sztucznych), zrywanie tapet, rozebranie obicia ścian drewnianych z desek nieotynkowanych na wpust lub pół wpust.
2) wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, wymianę obróbek okiennych,
3) uzupełnienie tynków wewnętrznych, naprawę i gipsowanie tynków wewnętrznych, obsadzenie kratek wentylacyjnych w ścianach
4) posadzki: naprawę posadzek, układanie wykładzin podłogowych (wykładziny PCV bez warstwy izolacyjnej rulonowe, układanie paneli, montaż listew przyściennych i progów drzwiowych
5) roboty malarskie: zeskrobanie i zmycie starej farby w pomieszczeniach, gruntowanie podłoży preparatami gruntującymi, dwukrotne malowanie farbami emulsyjnymi powierzchni wewnętrznych, dwukrotne malowanie farbami olejnymi starych tynków wewnętrznych ścian z jednokrotnym szpachlowaniem, dwukrotne malowanie farbą olejną podokienników i innych elementów,
6) roboty sanitarne: prace modernizacyjne przy instalacjach: wodociągowej, ciepłej wody, kanalizacyjnej, centralnego ogrzewania. Wykonanie ogrzewania etażowego z pieca dwufunkcyjnego z instalacją co. Prace wodociągowe i kanalizacyjne obejmują remont instalacji zimnej i ciepłej wody w tym roboty demontażowe oraz wykonania instalacji zimnej i ciepłej wody wyposażonej w następujące punkty czerpalne: baterie umywalkowe, baterię zlewozmywakowe, zawory do płuczek ustępowych, zawory przepływowe. Ponadto przewiduje się montaż następującej armatury sanitarnej: umywalek porcelanowych z syfonem PCV, zlewozmywaków stalowych z syfonem PCV, misek ustępowych z płuczką typu Compact, wanien stalowych , wymianę wodomierzy.
7) instalacje gazowe: montaż kuchenek gazowych, pieca gazowego dwufunkcyjnego, próba szczelności instalacji gazowej, montaż wkładów kominowych ( przewód koncentryczny powietrzno – spalinowy, opinia kominiarska
8) instalacje elektryczne: roboty przygotowawcze, demontaż istniejących instalacji, wykonanie nowych instalacji elektrycznych, instalowanie rozdzielni elektrycznych, montaż osprzętu elektrycznego (gniazd wtyczkowych, włączników, armatura modułowa), pomiary instalacji elektrycznej po remoncie.
9) naprawa skrzynek pocztowych.
3. Szczegółowy warunki realizacji przedmiotu zamówienia oraz obowiązki Wykonawcy zawarte są we wzorze umowy, (wzór umowy - Załącznik nr 8 do SWZ), Przedmiarach robót (Załącznik nr 9 do SWZ), oraz Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych - załącznik nr 10 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45333000-0 - Roboty instalacyjne gazowe
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 49218,57 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt 2 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.
W zakresie w/w części postępowania ogłoszonego w dniu 30.06.2021r w BZP pod numerem 2021/BZP 00099978/01 do upływu terminu składania ofert wpłynęła na części 1 tylko jedna oferta:
Zakład Remontowo Budowlany Rybicki Bogusław, Rybicki Daniel s.c. ul. Piastowska 11/6 26-600 Radom,
Oferta podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp z uwagi na niezgodność z art. 63 ust. 2 ustawy Pzp. Wykonawca złożył ofertę przy użyciu środków komunikacji elektronicznej bez opatrzenia właściwym podpisem elektronicznym kosztorysów ofertowych, opatrzył jedynie właściwym podpisem (podpisem zaufanym) Formularz oferty oraz formularz służący do przekazania oferty.
Zgodnie z art. 61 ust. 1 ustawy z 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2019 r. poz. 2019 ze zm.), zwanej dalej „ustawą Pzp”, komunikacja w postępowaniu o udzielenie zamówienia i w konkursie, w tym składanie ofert, wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu lub konkursie, wymiana informacji oraz przekazywanie dokumentów lub oświadczeń między Zamawiającym a Wykonawcą, z uwzględnieniem wyjątków określonych w ustawie, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej.
Kwestie związane z opatrywaniem ofert podpisem elektronicznym reguluje art. 63 ustawy Pzp. Zgodnie z ww. przepisem w postępowaniu o udzielenie zamówienia lub konkursie o wartości mniejszej niż progi unijne ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym. Kosztorysy ofertowe były integralną częścią oferty, ponieważ w postępowaniu, zgodnie z zapisami SWZ, obowiązywało wynagrodzenie kosztorysowe.
W przedmiotowym przypadku, gdy w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami odbywała się za pośrednictwem miniPortal/ePUAP, przekazanie oferty następuje za pomocą formularza przeznaczonego do złożenia, zmiany, wycofania oferty. Powyższy formularz może być przed wysłaniem podpisany przez użytkownika . Podkreślić należy, że podpis ten składany jest wyłącznie na formularzu do złożenia, zmiany, wycofania oferty. Co za tym idzie, podpis na formularzu to jedynie funkcjonalność systemu ePuap, z której mogą, ale nie muszą skorzystać Wykonawcy przekazujący ofertę przy pomocy tego systemu. Oznacza to, że podpis złożony jedynie na ww. formularzu nie może wywierać skutków w odniesieniu do złożonej za jego pomocą oferty wykonawcy. Oferta bowiem, zgodnie z art. 63 ustawy Pzp, a nie formularz elektroniczny za pośrednictwem którego jest przekazywana, musi zostać opatrzona właściwym podpisem.
Opatrzenie właściwym podpisem jedynie formularza służącego do przekazania oferty, odpowiada złożeniu podpisu odręcznego na kopercie z ofertą (w przypadku wyboru poczty jako środka komunikacji). Podsumowując, oferta wraz z załącznikami tj. kosztorysem ofertowym złożona za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej powinna zostać opatrzona właściwym podpisem. Podpis może zostać złożony bezpośrednio na pliku z ofertą (zawierającą komplet dokumentów składających się na ofertę w tym kosztorysy ofertowe) Wykonawcy lub na „paczce” dokumentów elektronicznych zawierających całą ofertę Wykonawcy. Opatrzenie właściwym podpisem oferty (lub paczki) następuje przed czynnością jej zaszyfrowania. Złożenie podpisu jedynie w innym miejscu lub jedynie na Formularzu oferty nie jest równoznaczne ze złożeniem podpisu pod ofertą (ofertą z jej integralnymi częściami). Oferta, która została złożona bez opatrzenia właściwym podpisem elektronicznym podlega odrzuceniu na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 3 ustawy Pzp z uwagi na niezgodność z art. 63 ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 55595,37 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 55595,37 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 55595,37 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo-Usługowa GAMA Dariusz Grzegorzewski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9481523471
7.3.3) Ulica: Sycyńska 29B/1
7.3.4) Miejscowość: Radom
7.3.5) Kod pocztowy: 26-600
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 55595,37 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 53116,16 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 53116,16 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 53116,16 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo-Usługowa GAMA Dariusz Grzegorzewski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9481523471
7.3.3) Ulica: Sycyńska 29B/1
7.3.4) Miejscowość: Radom
7.3.5) Kod pocztowy: 26-600
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 53116,16 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-08-19 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |