„Rozbudowa budynku administracyjno-biurowego o windę oraz przebudowa części budynku prowadząca do zmiany sposobu użytkowania pierwszego piętra na KLUB SENIORA”.

Gmina Kamień Krajeński

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00148163
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00148163/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-13 10:22
Lokalizacja
Kamień Krajeński, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6a5f1540-d7e9-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
5040025730
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneSieć telekomunikacyjnaPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie budynków wielofunkcyjnychWykonywanie pokryć dachowychRoboty murarskie i muroweRoboty instalacyjne w budynkachRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie wind i ruchomych schodówInstalacje niskiego napięciaInne instalacje elektryczneRoboty izolacyjneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty instalacyjne przeciwpożaroweTynkowanieInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówKładzenie i wykładanie podłógRoboty malarskie i szklarskieRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00148163 z dnia 2021-08-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rozbudowa budynku administracyjno-biurowego o windę oraz przebudowa części budynku prowadząca do zmiany sposobu użytkowania pierwszego piętra na KLUB SENIORA”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kamień Krajeński

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350932

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Plac Odrodzenia

1.5.2.) Miejscowość: Kamień Krajeński

1.5.3.) Kod pocztowy: 89-430

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki

1.5.7.) Numer telefonu: 52 3894512

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@um.kamienkr.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://portal.kamienkr.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://um-kamienkr.ezamawiajacy.pl/app/login

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Rozbudowa budynku administracyjno-biurowego o windę oraz przebudowa części budynku prowadząca do zmiany sposobu użytkowania pierwszego piętra na KLUB SENIORA”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6a5f1540-d7e9-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00148163

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003092/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Rozbudowa z przebudową budynku – „Adaptacja pomieszczeń Posterunku na Klub Seniora”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: B.271.21.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 674724,94 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w zakresie w zakresie projektu
„Zmiana na lepsze – utworzenie klubu seniora zgodnie z Lokalnym Programem Rewitalizacji dla
Gminy Kamień Krajeński”.
Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w
ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata
2014-2020.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje rozbudowę budynku administracyjno-biurowego o
windę oraz przebudowę części budynku prowadzącą do zmiany sposobu użytkowania
pierwszego piętra na KLUB SENIORA. Rozbudowa polega na utworzeniu klatki schodowej,
szybu windowego oraz umieszczeniu nowego wejścia. Przebudowa I pietra polega na
wydzieleniu dwóch sal dla członków Klubu seniora, pom. socjalnego, szatni i zaplecza
sanitarnego, w tym:
1) roboty ziemne;
2) wykonanie fundamentów, ścian fundamentowych;
3) roboty murarskie w zakresie rozbudowy i przebudowy;
4) wykonanie konstrukcji żelbetowych
5) wykonanie szybu windowego;
6) wykonanie więźby dachowej i elementów drewnianych, pokrycia dachu;
7) obróbki blacharskie;
8) wykonanie ocieplenia i elewacji
9) montaż stolarki okiennej i drzwiowej
10) roboty wykończeniowe podłóg, ścian i sufitów;
11) wykonanie instalacji wentylacji grawitacyjnej, instalacji elektrycznej (w tym rozdzielnice
elektryczne i wewnętrzne linie zasilające, instalacja oświetleniowa, instalacja gniazd
wtyczkowych i wypustów), instalacji centralnego ogrzewania, instalacji kanalizacyjnej i
wodociągowej;
12) wykonanie docieplenia i elewacji.
Parametry obiektu budowlanego po rozbudowie.
1) powierzchnia zabudowy: 209,75 m2;
2) powierzchnia użytkowa: 326,45 m2;
3) kubatura: 1 923,00 m3.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

32412100-5 - Sieć telekomunikacyjna

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45211350-7 - Roboty budowlane w zakresie budynków wielofunkcyjnych

45261210-9 - Wykonywanie pokryć dachowych

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45313000-4 - Instalowanie wind i ruchomych schodów

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45343000-3 - Roboty instalacyjne przeciwpożarowe

45410000-4 - Tynkowanie

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Nie złożono żadnej oferty w postępowaniu.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN

2021-08-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane