Modernizacja cmentarzy komunalnych w Krośnie – modernizacja alejek na cmentarzu komunalnym przy ul. Wyszyńskiego w Krośnie

Gmina Miasto Krosno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00148294
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00148294/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-13 11:07
Lokalizacja
Krosno, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6f9cbddb-e876-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
6840013798
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

Wykonawcy

1 przyznane

DAWID MUSIAŁSieklówka 104, PL · lot 0
59 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00148294 z dnia 2021-08-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja cmentarzy komunalnych w Krośnie – modernizacja alejek
na cmentarzu komunalnym przy ul. Wyszyńskiego w Krośnie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Krosno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440809

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lwowska 28a

1.5.2.) Miejscowość: Krosno

1.5.3.) Kod pocztowy: 38-400

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@um.krosno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.krosno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/krosno

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja cmentarzy komunalnych w Krośnie – modernizacja alejek
na cmentarzu komunalnym przy ul. Wyszyńskiego w Krośnie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6f9cbddb-e876-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00148294

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004015/22/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.41 Modernizacja cmentarzy komunalnych w Krośnie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00119387/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.64.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 50000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest „Modernizacja cmentarzy komunalnych w Krośnie – modernizacja alejek na cmentarzu komunalnym przy ul. Wyszyńskiego w Krośnie”.
Zakres robót obejmuje wykonanie modernizacji alejek cmentarnych zlokalizowanych na cmentarzu komunalnym w Krośnie przy ul. Wyszyńskiego wraz z robotami towarzyszącymi, w następującym zakresie:
a) roboty przygotowawcze, zabezpieczenie terenu,
b) wykonanie robót pomiarowych przy liniowych robotach ziemnych,
c) roboty rozbiórkowe: rozbiórka nawierzchni alejek z mieszanki mineralno-bitumicznej, rozbiórka istniejących obrzeży,
d) wywiezienie i utylizacja materiałów z rozbiórki,
e) wykonanie robót ziemnych,
f) wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego,
g) ułożenie obrzeży betonowych w kolorze szarym na ławie betonowej,
h) ułożenie nawierzchni z betonowej kostki brukowej w kolorze szarym,
i) wykonanie betonowego odwodnienia liniowego,
j) podłączenie rynien budynku Domu Przedpogrzebowego do istniejącej kanalizacji deszczowej,
k) modernizacja istniejącego punktu czerpalnego (studnia podłączona do miejskiej sieci wodociągowej),
l) prace porządkowe, plantowanie i humusowanie terenu, posianie trawy;
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest w załączonej do SWZ szczegółowej specyfikacji technicznej oraz w przedmiarze robót.
Wykonawcy przygotowując ofertę muszą wziąć pod uwagę konieczność zapewnienia takiej organizacji robót, aby zapewnić prawidłowe pod względem bezpieczeństwa zabezpieczenie terenu wykonywanych robót oraz jego ochronę, gdyż roboty będą prowadzone na czynnym obiekcie cmentarza komunalnego w Krośnie przy ul. Wyszyńskiego.
Zamawiający, zgodnie z art. 95 ustawy Pzp oraz art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy, wymaga zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę następujących osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia: roboty ziemne,
roboty brukarskie i roboty związane z wykonywaniem ogrodzeń.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 59000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 148869,56 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 59000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Wysokościowe K2 Dawid Musiał

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6852324630

7.3.3) Ulica: Sieklówka 104

7.3.4) Miejscowość: Sieklówka

7.3.5) Kod pocztowy: 38-214

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 59000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 50 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-08-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane