Wykonywanie konserwacji, napraw bieżących i głównych w nieruchomościach wchodzących w skład zasobu Gminy Bytom zarządzanych przez Bytomskie Mieszkania–POM Nr 2–branża: dekarsko-blacharska
GMINA BYTOM - BYTOMSKIE MIESZKANIA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00148205
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00148205/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-13 10:37
- Lokalizacja
- Bytom, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2fbe9c69-fc0c-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6263001827
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00148205 z dnia 2021-08-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonywanie konserwacji, napraw bieżących i głównych w nieruchomościach wchodzących w skład zasobu Gminy Bytom zarządzanych przez Bytomskie Mieszkania–POM Nr 2–branża: dekarsko-blacharska
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BYTOM - BYTOMSKIE MIESZKANIA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 242615406
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zielna 25 B
1.5.2.) Miejscowość: Bytom
1.5.3.) Kod pocztowy: 41-907
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski
1.5.7.) Numer telefonu: 32 532 50 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@bm.bytom.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bm.bytom.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonywanie konserwacji, napraw bieżących i głównych w nieruchomościach wchodzących w skład zasobu Gminy Bytom zarządzanych przez Bytomskie Mieszkania–POM Nr 2–branża: dekarsko-blacharska2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2fbe9c69-fc0c-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00148205
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
W związku z wyczerpywaniem się kwoty stanowiącej całkowite wynagrodzenie Wykonawcy za wykonanie przedmiotu umowy nr II/DZ-PN-47/2020 dot. wykonywania w 2021 r. konserwacji, napraw bieżących i głównych w nieruchomościach wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu Gminy Bytom zarządzanych przez BM, branża dekarsko-blacharska, w okresie jej obowiązywania tj. w związku z jej zakończeniem, zachodziła konieczność udzielenia zamówienia polegającego na powtórzeniu podobnych robót budowlanych o wartości nie większej niż 75% wartości zamówienia podstawowego.Zamówienie podstawowe zostało udzielone w wyniku rozstrzygnięcia postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego. Zamawiający przewidział w ogłoszeniu o zamówieniu podstawowym nr 766542-N-2020 z dnia 14.12.2020 r. udzielenie w okresie 3 lat od udzielenia zamówienia podstawowego, zamówień polegających na powtórzeniu podobnych robót budowlanych o wartości do 75% zamówienia podstawowego.Art.214ust.1 pkt7
3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: DZ-WR-2/2021
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZ-WR-2/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 10196,44 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: „Wykonywanie konserwacji, napraw bieżących i głównych
w nieruchomościach wchodzących w skład zasobu Gminy Bytom zarządzanych przez Bytomskie Mieszkania – Punkt Obsługi Mieszkańców Nr 2 – branża: dekarsko-blacharska”.
2. Przedmiot zamówienia obejmuje sukcesywne w miarę potrzeb Zamawiającego wykonywanie na podstawie zleceń robót budowlanych dekarsko-blacharskich w budynkach polegających w szczególności na:
1) Naprawie drobnych uszkodzeń pokrycia dachowego polegające na umocowaniu pokrycia i zakitowaniu,
2) Naprawie pokryć dachowych papą termozgrzewalną łącznie z wymianą tego pokrycia na powierzchni do 40 m2 w jednym miejscu,
3) Naprawie pokryć dachowych z dachówki wraz z przełożeniem dachówki, wymianą łacenia dachu na powierzchni do 30 m2 w jednym miejscu oraz przełożeniem gąsiorów do 20mb w jednym miejscu,
4) Miejscowej naprawie pokrycia dachowego z blachy ocynkowanej,
5) Naprawie drobnych uszkodzeń przez lutowanie, prostowanie i mocowanie obróbek blacharskich, łącznie z wymianą, na powierzchni do 10,00 m2 lub długości 2,00mb w jednym miejscu,
6) Czyszczeniu rynien i rur spustowych, z dachu lub ze zwyżki,
7) Wymianie rynien do 20 m w jednym miejscu wraz z wymianą haków,
8) Wymianie rur spustowych z kolankami oraz wymianą obejm,
9) Naprawie drobnych uszkodzeń kominów, czap kominowych, wymiana nasad kominowych i wywietrzników,
10) Przemurowaniu kominów z cegieł w jednym miejscu do 2,50 m3 z przedłożeniem opinii kominiarskich o prawidłowości wykonania i drożności przewodów,
11) Uzupełnieniu ścianek, zamurowanie otworów w jednym miejscu do 3,00m2,
12) Przemurowaniu ścianek, przeszycie pęknięć,
13) Przesklepieniu otworów,
14) Naprawie drobnych uszkodzeń elementów więźby dachowej,
15) Usuwaniu sopli i odśnieżanie połaci dachowych w sezonie zimowym,
16) Wymianie desek w połaci dachowej i na podłogach w częściach wspólnych budynków,
17) Po robotach należy wywieźć gruz i papę wraz z ich utylizacją na wysypisku,
18) Inne roboty dekarsko-blacharskie mające charakter konserwacji, napraw bieżących i głównych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 10196,44 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 10196,44 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 11012,16 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AGAMAR Agata Kolano
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6262671543
7.3.3) Ulica: Stolarzowicka 11/20
7.3.4) Miejscowość: Bytom
7.3.5) Kod pocztowy: 41-923
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 11012,16 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-12-318.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-08-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |