Modernizacja infrastruktury sportowo-rekreacyjnej przy Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Szczodrkowicach
GMINA SKAŁA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00148364
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00148364/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-13 11:30
- Lokalizacja
- Skała, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-356c239b-f03e-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6771024094
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00148364 z dnia 2021-08-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury sportowo-rekreacyjnej przy Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Szczodrkowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SKAŁA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555602
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 29
1.5.2.) Miejscowość: Skała
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-043
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 12-389-10-98
1.5.8.) Numer faksu: 12-389-10-98 wew. 104
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: skala@skala.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.skala.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://skala.pl/zamowienia-publiczne/modernizacja-infrastruktury-sportowo-rekreacyjnej-przy-szkole-podstawowej-im-jana-brzechwy-w-szczodrkowicach/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja infrastruktury sportowo-rekreacyjnej przy Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Szczodrkowicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-356c239b-f03e-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00148364
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001653/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Modernizacja infrastruktury sportowo-rekreacyjnej przy SP im. J. Brzewchwy w Szczodrkowicach poprzez budowę piłkochwytów, wykonanie bezpiecznej nawierzchni oraz montaż elementów małej architektury.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00131284/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BR.271.I.1.2021.DB
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja infrastruktury sportowo-rekreacyjnej przy Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Szczodrkowicach poprzez budowę piłkochwytów, wykonanie bezpiecznej nawierzchni oraz montaż elementów małej architektury.
Obiekty i urządzenia budowlane będą zlokalizowane w miejscowości Szczodrkowice w Gminie Skała na działce ewidencyjnej nr 372/2.
Zakres prac obejmuje:
1. Budowę piłkochwytów o wysokości 6,0 m wokół istniejącego boiska wielofunkcyjnego na nawierzchni poliuretanowej, sportowej. Łączna długość piłkochwytu 122,0 mb.
2. Budowę obiektów małej architektury w miejscu publicznym, w tym:
2.1. Montaż czterech ławek z oparciami o długości 1,80 m każda
2.2. Montaż dwóch koszy do segregacji odpadów
2.3. Montaż sześciu stojaków na rowery
2.4. Montaż jednego betonowego stołu do tenisa stołowego
2.5. Montaż jednej tablicy informacyjnej o wymiarze 100x70 cm z logo „MIRS”
3. Wykonanie utwardzenia powierzchni gruntu na działce budowlanej jako nawierzchni poliuretanowej ograniczone obrzeżami 8x25 cm, wylewanej pod istniejącymi urządzeniami siłowni zewnętrznej, powierzchnia 138,0 m2
4. Wykonanie utwardzenia powierzchni gruntu na działce budowlanej jako nawierzchni z kostki betonowej, powierzchnia 51,0 m2
Przedmiot zamówienia został w sposób szczegółowy opisany w dokumentacji projektowej, tj. Projekcie zagospodarowania terenu i Przedmiarze robót, będących integralną częścią SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45223800-4 - Montaż i wznoszenie gotowych konstrukcji
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45262300-4 - Betonowanie
45500000-2 - Wynajem maszyn i urządzeń wraz z obsługą operatorską do prowadzenia robót z zakresu budownictwa oraz inżynierii wodnej i lądowej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający zgodnie z art. 255 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz.U. z 2019 r., poz. 2019 z późn. zm.) unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego ze względu na to, że nie została złożona żadna oferta.| 2021-08-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |