Naprawa i konserwacja drogi leśnej Nr 113 oraz placów składowych

Nadleśnictwo Łupawa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00148542
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00148542/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-13 12:25
Lokalizacja
Łupawa, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b757ddfc-eea7-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
8410008117
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00148542 z dnia 2021-08-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Naprawa i konserwacja drogi leśnej Nr 113 oraz placów składowych

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Nadleśnictwo Łupawa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 770528325

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Łupawa

1.5.2.) Miejscowość: Łupawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-242

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.7.) Numer telefonu: 598463546

1.5.8.) Numer faksu: 598463549

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lupawa@szczecinek.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://lupawa.szczecinek.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/nadl_lupawa

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


gospodarka leśna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Naprawa i konserwacja drogi leśnej Nr 113 oraz placów składowych

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b757ddfc-eea7-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00148542

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00053938/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Naprawa i konserwacja dróg leśnych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00127504/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZG.270.22.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 87863,28 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Naprawa i konserwacja drogi leśnej Nr 113 o dł. 2350 mb - L-ctwo Flisów
(oddziały: 194,193,192,191,190)
Naprawa składnic na drewno - 3 sztuki:
L-ctwo Nożyno oddz. 491i, 514o
L-ctwo Kotowo oddz. 515d
Opis robót: profilowanie i zagęszczanie mechaniczne podłoża pod warstwy konstrukcyjne z wykonaniem ścieków /płytkich rowów/ o głębokości około 30 cm , ręczne oczyszczenie drogi z kamieni i grubszych korzeni, rozścielenie gruzobetonu z profilowaniem i zagęszczeniem, rozścielenie tłucznia kamiennego z profilowaniem i zagęszczeniem, odmulenie rowów przydrożnych, karczowanie pni, obrobienie na czysto skarp i dna wykopów, usunięcie humusu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Firma Produkcja i Eksploatacja Kruszywa Formella s.c. Firma Ogólnobudowlana Mariusz Formella, 84-223 Linia; Niepoczołowice 3A złożyła ofertę z ceną - 197 255,10 zł. Jest to jedyna oferta jaka wpłynęła w postępowaniu. Cena oferty przekracza kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 108 071,83 zł., a Zamawiający nie może zwiększyć tej kwoty do wysokości ceny oferty.
W związku z powyższym na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy PZP postępowanie pn. Naprawa i konserwacja drogi leśnej Nr 113 oraz placów składowych zostaje unieważnione.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 197255,10 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 197255,10 PLN

2021-08-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane