Dostawa stymulatorów dwujamowych i jednojamowych oraz elektrod stymulacyjnych, stymulatorów dwujamowych i jednojamowych oraz elektrod dwubiegunowych, stymulatorów .....w podziale na 9 części.

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Białej Podlaskiej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00148986
Typ
Tender Result Notice
Opublikowano
2021-08-13 14:42
Lokalizacja
Biała Podlaska, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
Identyfikator
5371960760
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia do stymulacji pracy sercaWyroby do angiografiiKaniula

Wykonawcy

9 przyznanych

MEDTRONIC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
153 360 PLN
BIOTRONIK POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań
277 020 PLN
Abbott Medical Sp. z o.o.Warszawa, PL
45 900 PLN
MEDTRONIC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
15 336 PLN
BALTON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
15 552 PLN
HAGMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWARAWA MAZOWIECKA,, PL
13 608 PLN
BIOTRONIK POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań
14 299,2 PLN
MEDTRONIC POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
15 552 PLN
BALTON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
20 196 PLN

Treść ogłoszenia

Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.