Rewitalizacja budynku użyteczności publicznej zajmowanego przez Powiatowe Centrum Edukacji w Kamiennej Górze (...).

Powiat Kamiennogórski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00148173
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00148173/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-13 10:26
Lokalizacja
Kamienna Góra, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1f084bbd-e87f-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
6141474708
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty budowlane w zakresie parkingówInstalowanie windRoboty elewacyjne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00148173 z dnia 2021-08-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rewitalizacja budynku użyteczności publicznej zajmowanego przez Powiatowe Centrum Edukacji w Kamiennej Górze (...).

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Kamiennogórski

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821300

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wł. Broniewskiego 15

1.5.2.) Miejscowość: Kamienna Góra

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-400

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 75 64 50 100

1.5.8.) Numer faksu: 75 64 50 111

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: poczta@kamienna-gora.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kamienna-gora.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/sp_kamiennagora

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Rewitalizacja budynku użyteczności publicznej zajmowanego przez Powiatowe Centrum Edukacji w Kamiennej Górze (...).

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1f084bbd-e87f-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00148173

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001828/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Rewitalizacja zabytkowego budynku użyteczności publicznej zajmowanego przez Powiatowe Centrum Edukacji w Kamiennej Górze.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00129277/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ID.272.1.6.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane obejmuje między innymi:
1) remont elewacji w tym: wymianę pokrycia dachowego na dachu przybudówki, wymianę/montaż części stolarki okiennej, wymianę wszystkich obróbek blacharskich, montaż dwóch wspornikowych daszków zewnętrznych i nowej balustrady do schodów zewnętrznych,
2) wykonanie nowej izolacji ścian i posadzek piwnic,
3) demontaż ogrodzenia od strony działki nr 167/1,
4) demontaż bramy wjazdowej,
5) usunięcie nawierzchni utwardzonej betonowej i asfaltowej,
6) wykonanie betonowych stóp fundamentowych pod słupki ogrodzenie segmentowego i bramę przesuwną, montaż bramy wjazdowej przesuwnej otwieranej ręcznie,
7) wprowadzenie nowego ogrodzenia na granicy z działką nr 167/1,
8) montaż windy dla osób z niepełnosprawnościami,
9) wymianę sieci kanalizacji ogólnospławnej na odcinku projektowanego posadowienia windy dla osób z niepełnosprawnościami,
10) wykonanie nowego dojścia do budynku,
11) powiększenie placu utwardzonego na tyłach budynku,
12) wydzielenie 5 miejsc postojowych w tym 3 dla osób z niepełnosprawnościami,
13) wykonanie zasypki ze żwiru płukanego frakcji 16-32 mm jako opaski w elewacji tylnej,
14) odtworzenie nawierzchni z kostki betonowej po robotach ziemnych związanych z wykonaniem izolacji ścian budynku,
15) wprowadzenie nowej zieleni niskiej.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45223300-9 - Roboty budowlane w zakresie parkingów

45313100-5 - Instalowanie wind

45443000-4 - Roboty elewacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W wyznaczonym przez Zamawiającego terminie, tj. do dnia 12.08.2021 do godz. 11:00 wpłynęły oferty złożone przez:
1) ALPEX Sp. z o. o. z/s ul. S. Moniuszki 62, 58-300 Wałbrzych z ceną 1 842 540,00 złotych;
2) Mateusza Kapułę prowadzącego: Usługi Remontowo – Budowlane Mateusz Kapuła z/s Jaczków 30, 58-379 Czarny Bór z ceną 1 353 000,00 złotych.
Przed otwarciem ofert Zamawiający na stronie prowadzonego postępowania: https://platformazakupowa.pl/sp_kamiennagora udostępnił informację o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na realizację zamówienia, tj. kwotę 1 295 000,00 złotych brutto.
W związku z tym, że oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia uznać należy, że zachodzi przesłanka do unieważnienia postępowania.
2021-08-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane