„Budowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych dz. nr 542/2, 543/2, 549/2, 550/2, (...), obręb Kamień Krajeński, gm. Kamień Krajeński, powiat sępoleński, woj. kujawsko-pomorskie o długości 0+434 km”.
Gmina Kamień Krajeński
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00148227
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00148227/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-13 10:45
- Lokalizacja
- Kamień Krajeński, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ff8344ff-d8c2-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5040025730
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00148227 z dnia 2021-08-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych dz. nr 542/2, 543/2, 549/2, 550/2, (...), obręb Kamień Krajeński, gm. Kamień Krajeński, powiat sępoleński, woj. kujawsko-pomorskie
o długości 0+434 km”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kamień Krajeński
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350932
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Plac Odrodzenia
1.5.2.) Miejscowość: Kamień Krajeński
1.5.3.) Kod pocztowy: 89-430
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki
1.5.7.) Numer telefonu: 52 3894512
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@um.kamienkr.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://portal.kamienkr.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://um-kamienkr.ezamawiajacy.pl/app/login1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Budowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych dz. nr 542/2, 543/2, 549/2, 550/2, (...), obręb Kamień Krajeński, gm. Kamień Krajeński, powiat sępoleński, woj. kujawsko-pomorskieo długości 0+434 km”.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ff8344ff-d8c2-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00148227
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003092/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 Budowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie geodezyjnym Kamień Krajeński, gmina Kamień Krajeński.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Dg.271.19.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 830297,94 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w zakresie projektu „Budowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych dz. nr 542/2, 543/2, 549/2, 550/2, 554/46, 554/48, 554/50, 544/2, 555/2, 546, 549/1, 551, 532/2, 534, 554/16, 555/3, 542/1, 554/49, 532/1, 543/1, obręb Kamień Krajeński, gm. Kamień Krajeński, powiat sępoleński, woj. kujawsko-pomorskie o długości 0+434 km”.
Przedmiotowa inwestycja finansowana jest ze środków własnych Zamawiającego oraz z budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego z zadania z zakresu ochrony, rekultywacji i poprawy jakości gruntów rolnych na rok 2021.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje budowę drogi dojazdowej do gruntów rolnych w obrębie geodezyjnym Kamień Krajeński, dz. nr 542/2, 543/2, 549/2, 550/2, 554/46, 554/48, 554/50, 544/2, 555/2, 546, 549/1, 551, 532/2, 534, 554/16, 555/3, 542/1, 554/49, 532/1, 543/1 w tym:
1) roboty rozbiórkowe;
2) roboty ziemne;
3) wykonanie podbudowy;
4) wykonanie chodnika;
5) wykonanie nawierzchni jezdni bitumicznej;
6) wykonanie poboczy;
7) przełożenie istniejącego kabla energetycznego;
8) wykonanie rowów odwadniających;
9) budowa kanału technologicznego;
10) oznakowanie drogi zgodnie z projektem organizacji ruchu;
11) wyrównanie kruszywem 0/0-31 istniejącej podbudowy, celem uzyskania właściwego profilu drogi
Parametry obiektu budowlanego po rozbudowie:
1) całkowita długość drogi: 434 m
2) szerokość jezdni: 5,50 m
3) szerokość chodnika: 2,0 m,
4) klasa drogi: L
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych
45233140-2 - Roboty drogowe
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233253-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 987913,61 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1338368,45 PLN
| 2021-08-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |