Wykonanie remontu dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Przymuszewo

Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Przymuszewo

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00148670
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00148670/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-13 13:06
Lokalizacja
Przymuszewo, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-10140ce8-9068-11eb-86b1-a64936a8669f
Identyfikator
5550007688
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

Wykonawcy

1 przyznane

"POZORSKI" S.C. KATARZYNA POZORSKA, PIOTR POZORSKIZłotowo, PL · lot 0
152 656,41 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00148670 z dnia 2021-08-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontu dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Przymuszewo

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Przymuszewo

1.3.) Oddział zamawiającego: Nadleśnictwo Przymszewo

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 090550710

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Przymuszewo 3

1.5.2.) Miejscowość: Przymuszewo

1.5.3.) Kod pocztowy: 89-634

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL637 - Chojnicki

1.5.7.) Numer telefonu: 694411029

1.5.8.) Numer faksu: 525541860

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przymuszewo@torun.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://przymuszewo.torun.lasy.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_przymuszewo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Leśnictwo

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie remontu dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Przymuszewo

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-10140ce8-9068-11eb-86b1-a64936a8669f

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00148670

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.4.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 192184,74 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Remont drogi p-poż nr 31 w Leśnictwie Leśno, oddz. 194, 193, 192, 219 o dł. – 910 m wraz z mijankami i zjazdami o powierzchni 655,25 m2
Istniejąca droga prowadzi przez tereny leśne. Posiada obecnie nawierzchnię gruntową utwardzoną gruzem i tłuczniem kamiennym o szerokości od 3 do 4 m. Brak jest funkcjonującego odwodnienia powierzchniowego.
Strefa zagrożenia pożarowego występujących lasów zaliczona do kategorii II.
Remont drogi p-poż nr 31 na terenie Leśnictwa Leśno, oddz. 194, 193, 192, 219 o dł. – 910 m polegający na wykonywaniu nawierzchni z kruszywa dla warstwy z tłucznia 0/31,5 mm stabilizowanego mechanicznie gr. 15 cm po
zagęszczeniu, szerokość utwardzenia drogi 3,5 m, z wykonaniem dwóch mijanek pełnych o powierzchni 243 m2 tj.( jedna mijanka o pow. 121,5 m2 ); oraz jedną mijanką ze skrzyżowaniem o powierzchni 334,25 m2 tj. ( mijanka o powierzchni 95,25 m2 + skrzyżowanie o powierzchni 239 m2); i trzy zjazdy o powierzchni 78 m2 tj. (jeden zjazd o powierzchni 26 m2)
Wyprofilowanie istniejącego odcinka przeznaczonego do remontu długości
910 mb szerokości 3,5 m, z wyprofilowaniem mijanek i zjazdów.
Zagęszczenie podłoża gruntowego Is= 0,98, nadanie dwuspadowego
profilu poprzecznego drogi o nachyleniu ok. 3 % w obydwu kierunkach.
Dostawa i wbudowanie warstwy kruszywa – tłuczeń kamienny twardy
0/31,5 mm gr. 15 cm po zagęszczeniu, dopuszczalne kruszywo łamane stabilizowane mechanicznie powstałe z przekruszenia otoczaków o parametrze przekruszenia C50/30, z kopalni lokalnych.
W ramach remontu należy wykonać pobocze z gruntu rodzimego z zagęszczeniem o szerokości 0,5 m z każdej strony z wykonaniem płytkich rowów.
2. Remont odcinkowy drogi leśnej w Leśnictwie Kokoszka oddz. 153, 174, 176
o dł. – 310 m
Istniejąca droga prowadzi przez tereny leśne. Posiada obecnie nawierzchnię gruntową utwardzoną miejscami gruzem i tłuczniem.
Brak jest funkcjonującego odwodnienia powierzchniowego. Strefa zagrożenia pożarowego występujących lasów zaliczona do kategorii II.
Remont odcinkowy drogi leśnej na terenie Leśnictwa Kokoszka 153, 174, 176 o dł.
– 310 m polegający na wykonywaniu nawierzchni z kruszywa dla warstwy z
tłucznia 0/31,5 mm stabilizowanego mechanicznie gr. 15 cm po zagęszczeniu,
szerokości utwardzenia drogi 3,0 m.
Wyprofilowanie odcinka przeznaczonego do remontu długości 310 mb szerokości
3,0 m, usunięcie z drogi kamieni, grubych gałęzi. Wypełnienie miejsc
uszkodzonych gruntem rodzimym lub piaskiem.
Zagęszczenie podłoża gruntowego Is= 0,98, nadanie dwuspadowego
profilu poprzecznego drogi o nachyleniu ok. 3 % w obydwu kierunkach.
Dostawa i wbudowanie warstwy kruszywa – tłuczeń kamienny twardy
0/31,5 mm gr. 15 cm po zagęszczeniu, dopuszczalne kruszywo łamane stabilizowane
mechanicznie powstałe z przekruszenia otoczaków o parametrze przekruszenia C50/30, z kopalni lokalnych.
W ramach remontu należy wykonać pobocze z gruntu rodzimego z zagęszczeniem o szerokości 0,5 m z każdej strony z wykonaniem płytkich rowów.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 152656,41 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 190367,98 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 152656,41 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "POZORSKI' s.c. Andrzej Pozorski i Piotr Pozorski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 771603690

7.3.3) Ulica: Klaskawska

7.3.4) Miejscowość: Złotowo

7.3.5) Kod pocztowy: 89-650

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-12

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 152656,41 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2021-08-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane