Remont stropu piwnicznego w budynku mieszkalnym na adresie: ul. Zagonowa 5 w Elblągu
Zarząd Budynków Komunalnych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00148478
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00148478/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-13 12:07
- Lokalizacja
- Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7abaeda2-df15-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5780006652
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00148478 z dnia 2021-08-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont stropu piwnicznego w budynku mieszkalnym na adresie: ul. Zagonowa 5
w Elblągu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Budynków Komunalnych
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 002809929
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ratuszowa 4
1.5.2.) Miejscowość: Elbląg
1.5.3.) Kod pocztowy: 82-300
1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski
1.5.7.) Numer telefonu: 552212000
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zbk.elblag.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.zbk.elblag.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont stropu piwnicznego w budynku mieszkalnym na adresie: ul. Zagonowa 5w Elblągu
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7abaeda2-df15-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00148478
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004700/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Remont stropu piwnicznego budynku mieszkalnego na adresie: ul. Zagonowa 5 w Elblagu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00107307/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-11/DAO/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 166059,24 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Remont stropu piwnicznego w budynku mieszkalnym na adresie ul. Zagonowa 5.
Przedmiotem zamówienia jest wymiana stropu nad piwnicą budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Zagonowej 5 w Elblągu, położonego na działce 91/76, obręb 21, zgodnie z wydaną przez Prezydenta Miasta Elbląga decyzją – pozwoleniem na budowę nr 671/2018 z dnia 29.11.2018 r.
Przedmiot główny:
CPV: 45.22.30.00-6
Nazewnictwo wg CPV: Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
2. Zakres zamówienia:
Remont stropu piwnicznego w budynku mieszkalnym na adresie: ul. Zagonowa 5.
Zakres zamówienia:
• Wymiana stropu: zabezpieczenie stropu, roboty rozbiórkowe, budowa nowego stropu,
• Wymiana nadproży,
• Wywóz i utylizacja odpadów,
Szczegółowy zakres robót do wykonania określa dokumentacja projektowo-kosztorysowa oraz Specyfikacja Technicznej Wykonania i Odbioru Robót opracowane przez firmę projektową: Projektowanie oraz Nadzory Inwestorskie w Budownictwie Leszek Godlewski z siedzibą w Elblągu
ul. Ślepej 2/1 oraz decyzja pozwolenie na budowę nr 671/2018 z dnia 29.11.2018 r, stanowiące ZAŁĄCZNIK NR 9 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45223000-6 - Roboty budowlane w zakresie konstrukcji
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 207062,28 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 207062,28 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 207062,28 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiebiorstwo Budowlano Usługowe D&W s.c
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 170236280
7.3.3) Ulica: Królewiecka 21C
7.3.4) Miejscowość: Elbląg
7.3.5) Kod pocztowy: 82-300
7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 207062,28 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-11-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-08-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |