Część Nr 2, pn. Zadanie 2. Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych mieszanką mineralno – asfaltową na terenie miasta i gminy Zgierz oraz gminy Ozorków

Powiat Zgierski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00149119
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00149119/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-13 16:16
Lokalizacja
Zgierz, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-85a8ab7b-ebba-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
7322170007
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie naprawy drógRoboty w zakresie nawierzchni dróg

Wykonawcy

1 przyznane

K2A SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
190 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00149119 z dnia 2021-08-13

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Część Nr 2, pn. Zadanie 2. Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych mieszanką mineralno – asfaltową na terenie miasta i gminy Zgierz oraz gminy Ozorków

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Zgierski

1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Zgierzu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472057661

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sadowa 6a

1.5.2.) Miejscowość: Zgierz

1.5.3.) Kod pocztowy: 95-100

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL712 - Łódzki

1.5.7.) Numer telefonu: 42 2888153, 42 2888154, 42 2888156

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi_wojcik@powiat.zgierz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.zgierz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/powiat_zgierz

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Część Nr 2, pn. Zadanie 2. Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych mieszanką mineralno – asfaltową na terenie miasta i gminy Zgierz oraz gminy Ozorków

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-85a8ab7b-ebba-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00149119

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-13

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00125755/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie podstawowe zostało przeprowadzone w trybie podstawowym, na podstawie art. 275 pkt 2 Ustawy, pn.: „Remonty cząstkowe nawierzchni mieszanką mineralno-bitumiczną na terenie całego Powiatu”. Przedmiot zamówienia podstawowego został podzielony na trzy części.
Zamówienia podstawowego w ramach części Nr 2 pn.: „Zadanie Nr 2. Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych mieszanką mineralno-asfaltową na terenie miasta i gminy Zgierz oraz gminy Ozorków”, udzielono w dniu 7 maja 2021 r. – Umowa nr 9/2021 z Wykonawcą, działającym pod firmą: K2A Sp. z o.o., ul. Andrzeja Struga 13/21 lok. 202, 95-100 Zgierz.
Zamówienie uzupełniające - art. 305 pkt 1 w związku z art. 214 ust 1 pkt 7 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2021 r., poz. 1129).

3.1.2.) Identyfikator wcześniejszego postępowania: ocds-148610-869ceb13-80c7-11eb-86b1-a64936a8669f

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.25.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 243755,37 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 154770,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na wykonaniu remontów cząstkowych nawierzchni bitumicznych przy użyciu mieszanki mineralno - asfaltowej na drogach powiatowych (o których mowa w załączniku do zaproszenia pn. Wykaz dróg). Średnia głębokość ubytku – 4,00 cm. Temperatura emulsji asfaltowej, bezpośrednio przed wbudowaniem nie może być niższa niż 140°C. Lepiszcze: asfalt, ręczne obcinanie krawędzi bądź mechaniczne frezowanie, masa grysowa.
2. Zlecenia realizacji prac będą kierowane do Wykonawcy na piśmie, sukcesywnie w miarę zapotrzebowania Zamawiającego. Zamawiający każdorazowo zobowiązany będzie wskazać Wykonawcy lokalizację ubytków do wypełnienia, z dokładnym jej opisem (np. strona jezdni, numer posesji, skrzyżowanie itp.), wymagany do wbudowania tonaż oraz termin wykonania zlecenia częściowego.
3. Każdorazowo po zakończeniu prac na wyznaczonym odcinku drogi Wykonawca zobowiązany będzie poinformować o tym fakcie Zamawiającego oraz przekazać raport z wykonanych prac zawierający, w szczególności: obmiar wykonanych robót z podziałem wg. numerów poszczególnych dróg, zgodnie z oznakowaniem naprawionych ubytków w terenie oraz wraz z opisem ich lokalizacji. Zatwierdzone przez Zamawiającego zestawienie, o którym mowa w zdaniu pierwszym, stanowić będzie podstawę do wypłaty należnego Wykonawcy wynagrodzenia częściowego.
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zakres robót objętych przedmiotem zamówienia oraz wymagania dotyczące ich wykonania zawarte są w: Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, pn.: „Remonty cząstkowe nawierzchni mieszanką mineralno – bitumiczną na terenie całego Powiatu” D.05.03.17 – załącznik do zaproszenia do negocjacji oraz w projekcie umowy -załącznik nr 3 do zaproszenia do negocjacji.
Szacunkowa ilość zamówienia -385 ton

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 190000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 190000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 190000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: K2A Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7322201802

7.3.3) Ulica: ul. Andrzeja Struga 13/21 lok. 202

7.3.4) Miejscowość: Zgierz

7.3.5) Kod pocztowy: 95-100

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 190000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-08-13 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane