Doposażenie i poprawa standardu stołówki szkolnej w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Jana Kilińskiego w Trzemesznie
Gmina Trzemeszno
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00148504
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00148504/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-13 12:13
- Lokalizacja
- Trzemeszno, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-75817e27-e078-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7842298676
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00148504 z dnia 2021-08-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Doposażenie i poprawa standardu stołówki szkolnej w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Jana Kilińskiego w Trzemesznie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Trzemeszno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092351280
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gen. Henryka Dąbrowskiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Trzemeszno
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-240
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@trzemeszno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://trzemeszno.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Doposażenie i poprawa standardu stołówki szkolnej w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Jana Kilińskiego w Trzemesznie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-75817e27-e078-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00148504
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00007598/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Doposażenie i poprawa standardu stołówki szkolnej w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Jana Kilińskiego w Trzemesznie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00088597/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.4.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Doposażenie i poprawa standardu stołówki szkolnej w Szkole Podstawowej Nr 1 im. Jana Kilińskiego w Trzemesznie w następującym zakresie:
1.1 Roboty budowlane:
- roboty wstępne: rozbiórki ścianek, wykucia stolarki drzwiowej, przekucia, rozbiórki, itp.
- roboty bud. : murowanie ścianki działowej, wykonanie otworów drzwiowych wraz z
przesklepieniem
- roboty tynkarskie : tynki ścian, uzupełnienia tynków, licowanie ścian płytkami ceramicznymi
- roboty posadzkowe : roboty przygotowawcze podłoża, gruntowanie, nowe posadzki płytkowe -
posadzkowe
- roboty malarskie : przygotowanie powierzchni pod powłoki malarskie – przecieranie,
szpachlowanie, szlifowanie, malowanie,
- sufity podwieszane : wykonanie rusztów metalowych, montaż profili systemowych z wypełnieniem
płytami kasetonowymi z prasowanej wełny mineralnej
- stolarka otworowa drzwiowa : montaż stolarki drzwiowej z regulowaną ościeżnicą
1. 2.Roboty sanitarne:
- demontaże istniejących rurociągów kanal. żeliwnych i PCV oraz urządzeń i sprzętu sanitarnego
- montaże rurociągów kanalizacyjnych o różnych przekrojach w wykopie i na ścianach
- montaż nowych urządzeń sanitarnych – miski ustęp. zlewozmywaki, umywalki, itp.
- demontaże istn. instalacji wodociągowych, montaże nowych rurociągów wodoc. oraz osprzętu np.
różnego rodzaju baterii, szafki hydrantowej kpl. itp.
- częściowe demontaże inst. co. i grzejników, montaż nowych inst. co. i grzejników stalowych
płytowych z zaworami grzejnikowymi i głowicami termostatycznymi,
1.3.Roboty elektryczne:
- demontaże istniejących instalacji elektrycznych wraz z osprzętem i oprawami oświetleniowymi
- przygotowanie podłoża pod różnego rodzaju osprzęt instalacyjny
- montaż tablic rozdzielczych wraz z zabezpieczeniami (bezpiecznikami)
- montaż różnego rodzaju puszek
- montaż różnego osprzętu – wyłączniki, przełączniki, gniazda różnego rodzaju itp.
- montaż różnych przewodów – wtynkowych, izolowanych, w rurkach, korytkach,
- montaż osprzętu modułowego
- montaż urządzeń wentylacji mechanicznej i grawitacyjnej
Gdy w treści dokumentacji, w tym na rysunkach, przedmiarach zostało wskazane pochodzenie, znaki towarowe, producenta, dostawcy materiałów lub normy, aprobaty, systemy itp Zamawiający dopuszcza oferowanie materiałów lub rozwiązań równoważnych, czyli takich, które zagwarantują realizację przedmiotu zamówienia w zgodzie z zapisami opisu przedmiotu zamówienia i zapewnią uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w ww. dokumentach. W takich sytuacjach wykonawca jest zobowiązany przed zamiarem wbudowania takich materiałów, urządzeń sposobem wykonania zwrócić się do Zamawiającego na piśmie w odpowiednim czasie wraz z pełną dokumentacją celem przeprowadzenia weryfikacji przez Zamawiającego i uzyskania jego akceptacji na proponowane rozwiązania
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
złożone oferty przewyższyły zabezpieczone środki finansoweSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 298000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 309336,09 PLN
| 2021-08-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |