Budowa słupowej stacji transformatorowej wraz z instalacjami kablowymi SN 15 kV oraz niskiego napięcia na działce nr ewidencyjnej 46 w Niedźwiedziu, gmina Słomniki
GMINA SŁOMNIKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00148520
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00148520/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-13 12:18
- Lokalizacja
- Słomniki, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e38e6ec0-eed1-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6821604831
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00148520 z dnia 2021-08-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa słupowej stacji transformatorowej wraz z instalacjami kablowymi SN 15 kV oraz niskiego napięcia na działce nr ewidencyjnej 46 w Niedźwiedziu, gmina Słomniki
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SŁOMNIKI
1.3.) Oddział zamawiającego: Gmina Słomniki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555565
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 64
1.5.2.) Miejscowość: Słomniki
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-090
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@slomniki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.slomniki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.malopolska.pl/umslomniki,m,342153,2021.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa słupowej stacji transformatorowej wraz z instalacjami kablowymi SN 15 kV oraz niskiego napięcia na działce nr ewidencyjnej 46 w Niedźwiedziu, gmina Słomniki2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e38e6ec0-eed1-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00148520
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00128331/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIiR.271.22.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 119124,27 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest budowa instalacji słupowej stacji transformatorowej, instalacji
kablowych SN 15 kV oraz niskiego napięcia do zasilania budowanego obiektu Zespołu Szkół w
Niedźwiedziu na działce nr ewidencyjnej 46 i 47 w miejscowości Niedźwiedź, gmina Słomniki.
Zakres przedmiotu umowy obejmuje:
-
montaż og raniczników przepięć AZBD 222 na słupie firmy Tauron Dystrybucja S.A sztuk 3;
-
montaż głowic kablowych CHE F 24kV 25 150 sztuk 3;
-
budowę stacji słupowej transformatorowej STSKr 20/400 12/12/PP3 1 kpl;
-
wykonanie instalacji kablowej Sn 15 kV 3xXRUH AKXS 1x70/25 mm2 10/28 m;
Nr postępowania: RIiR.271.22.2021
Strona 3 z 14
-
- wykonanie instalacji kablowej nNwykonanie instalacji kablowej nN--NA@XYNA@XY--J 4x240mmm2J 4x240mmm2-- 55/62 m;55/62 m;
-
- wykonanie złącza kablowego ZK 2awykonanie złącza kablowego ZK 2a--X+ 2 wyłączniki główne przeciw pożarowe zgodnie ze X+ 2 wyłączniki główne przeciw pożarowe zgodnie ze schematem ideowymschematem ideowym-- 1 komplet;1 komplet;
-
- projektowane osłony rurowe DVR 160projektowane osłony rurowe DVR 160-- 52 m;52 m;
-
- projeprojektowane osłony rurowe DVR 5 ktowane osłony rurowe DVR 5 --52 m;52 m;
-
- obsługa geodezyjna w czasie budowy i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej;obsługa geodezyjna w czasie budowy i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej;
-
- wykonanie, skompletowanie i przekazanie kompletnej dokumentacji powykonawczej do wykonanie, skompletowanie i przekazanie kompletnej dokumentacji powykonawczej do zgłoszenia zakończenia robót w PINB;zgłoszenia zakończenia robót w PINB;
-
- wykonanwykonanie przez Wykonawcę ewentualnych zgłoszeń, powiadomień, wyłączeń wymaganych ie przez Wykonawcę ewentualnych zgłoszeń, powiadomień, wyłączeń wymaganych przez zarządcę sieci dystrybucji energii tj. firmę Tauron Dystrybucja S.A Kraków i pokrycie przez zarządcę sieci dystrybucji energii tj. firmę Tauron Dystrybucja S.A Kraków i pokrycie kosztów z tym związanych.kosztów z tym związanych.
2. Wykonawca jest zobowiązany do współpracy współdziałania i skoorWykonawca jest zobowiązany do współpracy współdziałania i skoordynowania działań z dynowania działań z Generalnym Wykonawcą budowy szkoły Niedźwiedziu (która jest w trakcie realizacji) w celu Generalnym Wykonawcą budowy szkoły Niedźwiedziu (która jest w trakcie realizacji) w celu prawidłowej realizacji inwestycji oraz z nadzorem inwestorskim pełniącym nadzór z ramienia prawidłowej realizacji inwestycji oraz z nadzorem inwestorskim pełniącym nadzór z ramienia Zamawiającego.Zamawiającego.
3. Roboty budowlane będące przedmiotem zamówRoboty budowlane będące przedmiotem zamówienia będą realizowane na podstawie:ienia będą realizowane na podstawie:
-
- projektu zatwierdzonego decyzja pozwolenia na budowę znak: AB.V.1.1276.2020 roku z dnia projektu zatwierdzonego decyzja pozwolenia na budowę znak: AB.V.1.1276.2020 roku z dnia 04.11.2020 roku04.11.2020 roku
-
- projektu wykonawczego uzgodnionego z Tauron Dystrybucja S.A. TD/OKR/OMR/2020projektu wykonawczego uzgodnionego z Tauron Dystrybucja S.A. TD/OKR/OMR/2020--1111--12/0000004.12/0000004.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45317200-4 - Instalowanie transformatorów elektrycznych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45231000-5 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów komunikacyjnych i linii energetycznych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45315300-1 - Instalacje zasilania elektrycznego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Oferta niepodlegająca odrzuceniu z najniższą ceną opiewa na kwotę 171 624,85 zł, a Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę 150 000,00 zł brutto. W związku z powyższym Zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 171624,85
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 199014,60 PLN
| 2021-08-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |