Remont drogi gminnej 199011 N dr. pow. nr 1516 N – dr. kraj. nr 53 (na odcinku od km 1+160 do km 2+160)

Gmina Rozogi

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00149331
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00149331/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-16 08:50
Lokalizacja
Rozogi, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-21891f01-ccea-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
7451745941
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, drógPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie stref ruchu pieszegoFundamentowanie drógInstalowanie oznakowania drogowego

Wykonawcy

1 przyznane

TRANS DROG SZLACHETKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄDylewo, PL · lot 0
418 941,81 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00149331 z dnia 2021-08-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej 199011 N dr. pow. nr 1516 N – dr. kraj. nr 53
(na odcinku od km 1+160 do km 2+160)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Rozogi

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550668120

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wojciecha Kętrzyńskiego 22

1.5.2.) Miejscowość: Rozogi

1.5.3.) Kod pocztowy: 12-114

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL622 - Olsztyński

1.5.7.) Numer telefonu: 897226002

1.5.8.) Numer faksu: 897226002 w. 50

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@rozogi.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://rozogi.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://pzp.rozogi.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont drogi gminnej 199011 N dr. pow. nr 1516 N – dr. kraj. nr 53
(na odcinku od km 1+160 do km 2+160)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-21891f01-ccea-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00149331

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003352/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont drogi gminnej 199011N dr. pow. nr 1516N - dr. kraj. nr 53

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00084309/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ROŚ.271.1.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 458419,11

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest remont drogi gminnej 199011 N dr. pow. nr 1516N – dr. kraj. nr 53 (na odcinku od km 1+160 do km 2+160).
2. Zakres robót:
1) Roboty przygotowawcze (roboty pomiarowe, roboty ziemne, rozebranie podbudowy, frezowanie nawierzchni bitumicznej o gr. do 5 cm,
2) Podbudowy (podbudowa KLSM 0/31,5 mm, mechaniczne czyszczenie nawierzchni drogi nieulepszonej, wykonanie podbudowy z MCE o gr. 25 cm, podbudowa z kruszyw łamanych o gr. 4 cm
3) Nawierzchnia (nawierzchnia z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych o gr. 5cm - warstwa ścieralna, nawierzchnia z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych o gr. 6 cm - warstwa ścieralna
4) Pobocze (koryta gł. 5 cm, wykonanie poboczy z destruktu uzyskanego z frezowania o gr. 10 cm – zamknięcie nawierzchni pobocza emulsją asfaltową i kruszywem)
5) Urządzenia bezpieczeństwa ruchu (pionowe znaki drogowe – ostrzegawcze i informacyjne)
3. Przedmiot zamówienia opisano szczegółowo w dokumentacji projektowej stanowiącej załącznik nr 7.
4. Załączone do SWZ przedmiary mają jedynie charakter pomocniczy. Wykonawca po zapoznaniu się z dokumentacją projektową i innymi dokumentami jest zobowiązany do ustalenia zakresu robót niezbędnych do osiągnięcia rezultatu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233262-3 - Roboty budowlane w zakresie stref ruchu pieszego

45233320-8 - Fundamentowanie dróg

45316213-1 - Instalowanie oznakowania drogowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 418941,81 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 683972,88 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 418941,81 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TRANS DROG SZLACHETKA SP Z O.O.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7582369651

7.3.3) Ulica: Dylewo 48

7.3.4) Miejscowość: Kadzidło

7.3.5) Kod pocztowy: 07-420

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 418941,81 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-11-15

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-08-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane