Dostawa nawozów dla RZD w Żelisławkach, w podziale na 2 części zamówienia
INSTYTUT UPRAWY NAWOŻENIA I GLEBOZNAWSTWA - PAŃSTWOWY INSTYTUT BADAWCZY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00149255
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-08-16 07:56
- Lokalizacja
- Puławy, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 7160004281
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Różne nawozyNawozy azotowe
Wykonawcy
2 przyznane
SCANDAGRA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOsielsko, PL
100 751,04 PLNSCANDAGRA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄOsielsko, PL
100 751,04 PLNTreść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.