„Wymiana pokrycia dachowego wraz z częścią dachu pod konstrukcją dachową oraz remont elewacji dworku (siedziba gminy) poł. na dz. Nr 401 w Słupi”

GMINA SŁUPIA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00150042
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00150042/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-16 13:36
Lokalizacja
Słupia, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e05cf645-cf64-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
6562214287
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyRoboty budowlaneRoboty w zakresie burzeniaRoboty izolacyjneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Wykonawcy

1 przyznane

PAWEŁ SOŚNIERZWolbrom, PL · lot 0
755 350,61 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00150042 z dnia 2021-08-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Wymiana pokrycia dachowego wraz z częścią dachu pod konstrukcją dachową oraz remont elewacji dworku (siedziba gminy) poł. na dz. Nr 401 w Słupi”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SŁUPIA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010694

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 257

1.5.2.) Miejscowość: Słupia

1.5.3.) Kod pocztowy: 28-350

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.7.) Numer telefonu: 41 3816024

1.5.8.) Numer faksu: 41 3816005

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@slupia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.slupia.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

http://www.bip.slupia.pl/?c=mdTresc-cmPokaz-46

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Wymiana pokrycia dachowego wraz z częścią dachu pod konstrukcją dachową oraz remont elewacji dworku (siedziba gminy) poł. na dz. Nr 401 w Słupi”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e05cf645-cf64-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00150042

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003238/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Wymiana pokrycia dachowego wraz z częścią dachu pod konstrukcją dachową oraz remont elewacji dworku (siedziba gminy) poł. na dz. Nr 401 w Słupi

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00086819/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SGG.271.7.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 767088,92 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wymiana pokrycia dachowego wraz z częścią dachu pod konstrukcją dachową oraz remont elewacji dworku będącego siedzibą gminy, położonego na dz. Nr 401 w Słupi.

Przedmiotowa inwestycja obejmie następujące etapy:
Roboty rozbiórkowe
1) Rozebranie pokrycia dachowego z blachy nie nadającej się do użytku m2 - 627,23
2) Rozebranie obróbek blacharskich murów ogniowych, okapów, kołnierzy, m2 -26,64
3) Rozebranie rynien, rur spustowych deskowania połaci dachu , konstrukcji więźb dachowych,
4) Rozebranie deskowania połaci dachu o nachyleniu 85-120% m2 - 627,23
5) Rozebranie konstrukcji więźb dachowych m2 - 340,00
6) Rozebranie podsypki izolacyjnej oraz czyszczenie sklepienia.
Oczyszczanie i impregnacja elementów drewnianych
1) Odgrzybianie elementów drewnianych przy użyciu szczotek stalowych – 566 m2
2) Dwukrotne odgrzybianie bali metoda opryskania z przerwami (środkiem impregnacyjno grzybobójczym przeciwogniowym ) – 566 m2
3) Odgrzybianie bali metodą opryskania z przerwami – każde następne – 566,00 m2
Remont elementów konstrukcyjnych dachu
1) Wymiana desek okapowych – 81,01 m2
2) Wymiana ślepych podłóg – 538,82 m2
3) Murłaty przekrój poprzeczny drewna ponad 180 cm2 z tarcicy nasyconej – 3,16 m3
4) Podwaliny o długości ponad 2 m – przekrój poprzeczny drewna ponad 180 cm 2 z tarcicy nasyconej – 2,10 m3
5) Słupy o długości do 2 m – przekrój poprzeczny drewna do 180 cm2 z tarcicy nasyconej - 2,87 m3
6) Płatwie długości ponad 3 m – przekrój poprzeczny ponad 180 cm2 z tarcicy nasyconej – 3,52 m3
7) Zastrzały – przekrój poprzeczny drewna do 180 cm2 z tarcicy nasyconej – 2,69 m3
8) Jętki- przekrój poprzeczny drewna do 180 cm2 z tarcicy nasyconej -1,2 m3
9) Miecze – przekrój poprzeczny drewna do 180 cm2 z tarcicy nasyconej – 0,52 m3
10) Wymiany – przekrój poprzeczny drewna do 180 cm2 z tarcicy nasyconej – 0,12 m3
11) Krokwie narożne i koszowe , przekrój poprzeczny ponad 180 cm 2 z tarcicy nasyconej -3,87 m3
12) Przepustnice – przekrój poprzeczny drewna do 180 cm2 z tarcicy nasyconej – 3,86 m3
13) Krokwie zwykłe , długość do 4,5 m przekrój poprzeczny drewna do 180 cm 2 z tarcicy nasyconej – 7,94 m3
14) Wymiana drewnianych belek stropowych – belka wiązarowa 25x30cm – 68,83m
15) Wymiana drewnianych belek stropowych – belka wiązarowa 18x24cm – 19,21m
16) Wymiana drewnianych belek stropowych – belka wiązarowa 20x24cm – 13,97m
17) Wymiana drewnianych belek stropowych – belka wiązarowa 18x180cm – 4,72m
18) Osadzenie okien w połaci dachowej – wykonanie konstrukcji nośnej
19) Osadzenie włazów kominiarskich
20) Deskowanie połaci dachowej z tarcicy nasyconej – 627,23m2
21) Miejscowe wzmocnienia drewnianych elementów konstrukcji dachu-belki podłużne 7x25cm + śruby M20 co 1,0m – 120,00m

Pokrycie dachu blachą tytanowo-cynkową gr. 0,7mm
1) Ułożenie ekranu zabezpieczającego z folii nietkanej poliestrowej odpornej na działanie temperatury lub inny materiał podkładowy zalecany przez producenta – 627,23m2
2) Krycie dachu na rąbek podwójny blachą o gr.0,7mm tytanowo-cynkową, w pasy – 627,23m2
3) Wykonanie i montaż obróbek blacharskich o szer. ponad 25cm z blachy tytanowo-cynkowej gr. 0,7mm – 27,25m2
4) Wykonanie i zawieszanie rynien półokrągłych o śr. 15cm z blachy tytanowo-cynkowej,, uchwyty ze stali nierdzewnej – 101,26m
5) Wykonanie i zawieszanie rur spustowych okrągłych o śr. 125cm z blachy tytanowo-cynkowej, uchwyty ze stali nierdzewnej – 120,00m
6) Wykonanie i zawieszanie rynien półokrągłych z blachy tytanowo-cynkowej – dodatek za wpust (sztucer)
7) Wykonanie i zawieszenie rynien półokrągłych z blachy tytanowo-cynkowej – dodatek za załamanie
8) Wykonanie i zawieszenie rynien półokrągłych z blachy tytanowo-cynkowej – dodatek za rzygacz

Obróbki blacharskie, elementy zabezpieczeń połaci dachowej
1) Montaż pasów nadrynnowych – okapów – z blachy z cynku – 101,87m
2) Montaż płatów drabinek p. śniegowych – ANALOGIA – 31,40m
3) Montaż ław kominiarskich ANALOGIA – 31,40m
4) Montaż stopni kominiarskich
5) Obróbki przy szerokości w rozwinięciu ponad 25cm- z blachy z cynku – 24,70m2
6) Wykonanie i montaż obróbek blacharskich z blachy tytanowo-cynkowej gr. 0,7mm, o szerokości ponad 25cm przy tympanonie – 6.90m2

Roboty murowe
1) Wykonanie przesklepień otworów w ścianach z cegieł – dostarczenie i obsadzanie belek stalowych – HEB 200+ śruby + kątownik 100x50mm Krotność = 2 – 8,46m
2) Poduszki z betonu B20 pod dwuteownik HEB 200 – 0,38m3
3) Uzupełnienie ścian pod wymienianymi belkami, zaprawa cementowo-wapienna cegłami – 5,60m3

Remont kominów
1) Odbicie tynków zewnętrznych z zaprawy cementowo-wapiennej na ścianach, filarach, palisadach o powierzchni odbicia ponad 5 m2 – 21,66m2
2) Przemurowanie częściowe kominów z cegieł o objętości w jednym miejscu ponad 0,5 m3 – 1,60m3
3) Nakrywy kominów o średniej grubości 7cm – 5,46m2
4) Dopłata za zbrojenie siatką stalową fi=4,5 mm, oczka 10x10 cm – 5,46m2
5) Gruntowanie podłoży preparatami gruntującymi - powierzchnie pionowe – 43,32m2
6) Uzupełnienie tynków zwykłych cementowo-wapiennych kat. III na kominach ponad dachem spadzistym – 21,66 m2
7) Przecieranie istniejących tynków zewnętrznych – szpachla trachitowa z mikrowłóknami gr. 2mm – 43,32m2
8) Malowanie farbami krzemianowymi zewnętrznych tynków gładkich bez gruntowania – 43,32m2
9) Wykonanie i montaż obróbek blacharskich kominów z blachy tytanowo-cynkowej gr. 0,7mm – 5,46m2

Obudowa klatki schodowej z montażem drzwi
1) Ściana szkieletowa w systemie Knauf w 111 z okładziną obustronną jednowarstwową płytami gipsowo-kartonowymi, na szkielecie metalowym pojedynczym, z wypełnieniem wełną mineralną, grubość 125mm, płyta GKBI 12,5mm – 20,00m2
2) Montaż drzwi stalowych i przegród pełnych – 2,00m2

Instalacja odgromowa
1) Demontaż przewodów uziemiających i odgromowych na dachu – 120,00m
2) Demontaż wsporników odstępowych instalacji odgromowej na dachu – 120 szt.
3) Demontaż przewodów uziemiających i odgromowych mocowanych na wspornikach na ścianie w ciągu pionowym – 80,00m
4) Demontaż wsporników instalacji odgromowej i uziemiającej ze ściany murowanej – 16 szt.
5) Łączenie pręta o śr. do 10mm na dachu za pomocą złączy skręcanych uniwersalnych krzyżowych – 15 szt.
6) Łączenie przewodów uziemiających wkładki kominowej – 1 szt.
7) Montaż typowych iglic IO-2.5 miejsce i warunki montażu – dach iglice o ciężarze iglicy 21,00kg – 6 szt.
8) Uziom prętowy – 16,00m
9) Montaż uziomu powierzchniowego w wykopie o głębokości do 0,8m w gruncie kat.IV – uziom z bednarki FeZn 30x4mm – 20,0m
10) Montaż złączy kontrolnych z połączeniem drut-płaskownik w instalacji uziemiającej i odgromowej - szt. 8
11) Pierwszy pomiar instalacji odgromowej
12) Następny pomiar instalacji odgromowej
13) Demontaż przewodów uziemiających i odgromowych mocowanych na wspornikach na ścianie w ciągu pionowym – 80,00m
14) Demontaż wsporników instalacji odgromowej i uziemiającej ze ściany murowanej, cegła - szt. 16
15) Wykucie bruzd dla rur – 80,00m
16) Montaż uchwytów pod rury winidurowe układane pojedynczo z przygotowaniem podłoża mechanicznie – przykręcenie do drewna – 80,00m
17) Rury układane p.t w gotowych bruzdach, bez zaprawiania bruzd – 80,00m
18) Druty wciągane do rur – 80,00m
19) Przygotowanie wnęk dla puszek pod złącza kontrolne- 8 szt.
20) Zaprawianie bruzd po ułożeniu rur – 80,00m
21) Montaż puszki pod złącza kontrolne – 8 szt.
22) Łączenie pręta o śr. do 10mm na dachu za pomocą złączy rynnowych – 8 szt.
23) Montaż złączy kontrolnych z połączeniem drut-płaskownik w instalacji uziemiającej i odgromowej – 8 szt.
24) Pierwszy pomiar instalacji odgromowej
25) Następny pomiar instalacji odgromowej

Rusztowania
1) Rusztowania ramowe przyścienne RR – 1/30 wysokość do 10m – 600,00m2
2) Wykonanie rusztowania przy kominach o obwodzie do 2m
3) Wykonanie rusztowania przy kominach o obwodzie od 2 do 5m
4) Wykonanie rusztowania przy kominach o obwodzie ponad 5m.

Projekt dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach działania „Ochrona Zabytków”.
Zgodnie z art. 310 ustawy Zamawiający może unieważnić postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli środki publiczne, które zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45000000-7 - Roboty budowlane

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 755350,61 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 822594,48 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 755350,61 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo-Usługowa „PASO” Sośnierz Paweł

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 637 196 51 14

7.3.3) Ulica: Miechowska 77

7.3.4) Miejscowość: Wolbrom

7.3.5) Kod pocztowy: 32-340

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 755350,61 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 110 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2021-08-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane