Roboty budowlane polegające na remoncie cząstkowym nawierzchni bitumicznych dróg zarządzanych przez Wójta Gminy Długołęka w roku 2021

Gmina Długołęka

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00149508
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00149508/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-16 10:22
Lokalizacja
Długołęka, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-be050e23-cea5-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
9111102754
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

WOJCIECH BISEKKrępice, PL · lot 0
844 764 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00149508 z dnia 2021-08-16

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane polegające na remoncie cząstkowym nawierzchni bitumicznych dróg zarządzanych przez Wójta Gminy Długołęka w roku 2021

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Długołęka

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 931935017

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Robotnicza 12

1.5.2.) Miejscowość: Długołęka

1.5.3.) Kod pocztowy: 55-095

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL518 - Wrocławski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@gmina.dlugoleka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://dlugoleka.bip.net.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://dlugoleka.bip.net.pl/?c=835

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowlane polegające na remoncie cząstkowym nawierzchni bitumicznych dróg zarządzanych przez Wójta Gminy Długołęka w roku 2021

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-be050e23-cea5-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00149508

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-16

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003118/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Przebudowa drogi wewnętrznej (dz. nr ew. 425/6) wraz z odwodnieniem i budową oświetlenia drogowego w m. Stępin

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00085481/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.21.2021.KC

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 3774382,50 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie cząstkowym nawierzchni bitumicznych dróg zarządzanych przez Wójta Gminy Długołęka, obejmują swoim zakresem następujące technologie:
1) Remont cząstkowy nawierzchni wraz z wykonaniem podbudowy drogi z kruszywa łamanego i nawierzchni bitumicznej o grubości 4 – 6 cm - jednostka obmiarowa m2,
2) Remont cząstkowy nawierzchni wraz z wykonaniem podbudowy drogi z kruszywa łamanego i nawierzchni bitumicznej o grubości 6 – 8 cm - jednostka obmiarowa m2,
3) Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznej przy użyciu betonu asfaltowego o grubości 4 – 6 cm, średnio 5 cm - jednostka obmiarowa m2,
4) Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznej przy użyciu betonu asfaltowego o grubości 6 – 8 cm, średnio 7 cm – jednostka obmiarowa m2,
5) Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznej wykonywany na gorąco o grubości podbudowy 8 cm i grubości nawierzchni 4 cm – jednostka obmiarowa m2,
6) Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznych wykonanych na gorąco o grubości 4 cm z naprawą podbudowy z kruszywa łamanego o grubości 8 cm - jednostka obmiarowa m2,
7) Remont cząstkowy nawierzchni bitumicznej wykonany w technologii „na zimno” - jednostka obmiarowa m2,
8) Frezowanie nawierzchni z betonu asfaltowego o grubości 5 cm - jednostka obmiarowa m2,
9) Wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego o grubości 5 cm – jednostka obmiarowa m2,
10) Wykonanie warstwy odcinającej z piasku o grubości 10 cm - jednostka obmiarowa m2
11) Uszczelnienia spoin technologicznych asfaltem modyfikowanym – jednostka obmiarowa mb.
2. Szczegółowo zakres i przedmiot zamówienia opisany jest w:
1) specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych (Załącznik nr 8 do SWZ)
2) niniejszej SWZ,
3) projekcie umowy (Załącznik nr 1 do SWZ),
4) przedmiarze robót (Załącznik nr 9 do SWZ)
3. Przedmiar robót (Załącznik nr 9 do SIWZ) ma charakter prognozowany, natomiast faktyczne wyliczenia i cenę oferty (podając przy tym ceny jednostkowe) za wykonanie przedmiotu zamówienia należy wyliczyć zgodnie z Formularzem cenowym. Ilości i zakresy robót podane przez Zamawiającego nie stanowią zobowiązania Zamawiającego do ich realizacji w pełnym zakresie, wobec czego mogą zostać zrealizowane w ilościach innych niż wskazane. Zamawiający zamierza zlecić do wykonania co najmniej 60% maksymalnej wartości umowy.
4. Wykonawca będzie realizował przedmiot zamówienia w zależności od aktualnych potrzeb Zamawiającego, poprzez wykonywanie zleceń jednostkowych, w których podane będzie miejsce, zakres, wielkość oraz termin wykonania konkretnego zlecenia jednostkowego. Szczegółowo opis sposobu udzielania zleceń jednostkowych zawarty jest w Projekcie umowy.
5. Zamawiający nie przewiduje obowiązku odbycia przez Wykonawcę wizji lokalnej
oraz sprawdzenia przez Wykonawcę dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 844764,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 953250,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 844764,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Wojciech Bisek „BISEK”

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8942669670

7.3.3) Ulica: Piława 12C

7.3.4) Miejscowość: Piława

7.3.5) Kod pocztowy: 55-081

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 844764,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2021-08-16 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane