instalacja wytwornic pary i instalacji parowej
SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W LUBACZOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00149466
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00149466/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-16 10:01
- Lokalizacja
- Lubaczów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-af14ac40-e53f-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7931400573
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty instalacyjne w budynkach
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00149466 z dnia 2021-08-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
instalacja wytwornic pary i instalacji parowej
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W LUBACZOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000306667
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Adama Mickiewicza 168
1.5.2.) Miejscowość: Lubaczów
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-600
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.pub@szpital.lubaczowski.com
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpital.lubaczowski.com
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://portal.smartpzp.pl/szpital.lubaczowski1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
instalacja wytwornic pary i instalacji parowej2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-af14ac40-e53f-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00149466
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002082/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 modernizacja żródła wytwarzania pary wraz z montażem wytwornic pary
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00115067/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.261.7.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: wykonanie roboty polegającej na przebudowie instalacji wody zdemineralizowanej, instalacji pary nasyconej czystej, doprowadzenie instalacji elektrycznej do generatorów pary oraz dostarczenie, montaż, uruchomienie generatorów pary dla potrzeb centralnej sterylizatorni.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu| 2021-08-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |