„Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Uher - Depułtycze Królewskie Kolonia”
Gmina Chełm
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00149650
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00149650/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-16 11:22
- Lokalizacja
- Pokrówka, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-39ceca6a-c2b3-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5632161349
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00149650 z dnia 2021-08-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Uher - Depułtycze Królewskie Kolonia”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Chełm
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 110198103
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gminna 18
1.5.2.) Miejscowość: Pokrówka
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-100
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 82 5637363
1.5.8.) Numer faksu: +48 82 563-77-93
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@gminachelm.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminachelm.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia.gminachelm.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Uher - Depułtycze Królewskie Kolonia”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-39ceca6a-c2b3-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00149650
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000846/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.11 „Modernizacja (przebudowa) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Uher - Depułtycze Królewskie Kolonia”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00072653/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: PGI.271.6.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 282829,40 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres robót obejmuje modernizację (przebudowę) drogi dojazdowej do gruntów rolnych w m. Uher - Depułtycze Królewskie Kolonia. Długość drogi 537,84+14,0 = 552,84 m. Zakres robót obejmuje:
4.2.1. część A zadania dofinansowywana z FOGR, w zakres której wchodzi:
– poszerzenie drogi na łukach,
– dolna warstwa podbudowy z mieszanki niezwiązanej 0/63 mm grub. 20 cm stabilizowana mechanicznie,
– górna warstwa podbudowy z mieszanki niezwiązanej o/31,5 mm grub. 15 cm stabilizowana mechanicznie,
– warstwa wiążąca z betonu asfaltowego AC11W 50/70 grub. 4 cm z transportem masy na miejsce wbudowania,
– warstwa ścieralna grubości 4 cm z betonu asfaltowego AC11S 50/70 z transportem masy na miejsce wbudowania
4.2.2. część B zadania, finansowana z budżetu Gminy Chełm:
– roboty przygotowawcze,
– mechaniczne plantowanie poboczy szer. 1,0 m po każdej stronie drogi wraz z uzupełnieniem gruntem z wykopu;
– utwardzenie poboczy kruszywem łamanym 0-31,5 mm grub. warstwy po zagęszczeniu 15 cm na szerokości 75 cm od krawędzi jedni i profilowanie w miejscach zjazdu na posesje,
– połączenie z drogą gminną – wykonanie koryta; dolna warstwa podbudowy z mieszanki niezwiązanej o uziarnieniu 0-63 mm, grub. warstwy 20 cm po zagęszczeniu; górna warstwa podbudowy z mieszanki niezwiązanej o uziarnieniu 0-31,5 mm, grub. warstwy 15 cm po zagęszczeniu; warstwa wiążąca nawierzchni z mieszanki betonu asfaltowego AC11W, 50/70 grub. 4 cm z transportem masy na miejsce wbudowania; nawierzchnia ścieralna z mieszanki betonu asfaltowego AC11S, 50/70 grub. 4 cm z transportem masy na miejsce wbudowania;
– oznakowanie pionowe drogi.
Uwaga:
Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 296228,77 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 330524,17 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 296228,77 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 950370827
7.3.3) Ulica: ul. Peowiaków 7
7.3.4) Miejscowość: Zamość
7.3.5) Kod pocztowy: 22-400
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 296228,77 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
| 2021-08-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |