Opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy oświetlenia ulicznego w miejscowości Zimna Woda.
GMINA LUBIN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00455532
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00455532/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-08-13 09:45
- Lokalizacja
- Lubin, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-77be25a3-2a38-11ef-b373-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 6922256461
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00455532 z dnia 2024-08-13 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy oświetlenia ulicznego w miejscowości Zimna Woda.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LUBIN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 390647541
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Księcia Ludwika I 3
1.5.2.) Miejscowość: Lubin
1.5.3.) Kod pocztowy: 59-300
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL516 - Legnicko-głogowski
1.5.7.) Numer telefonu: 768403100
1.5.8.) Numer faksu: 768403140
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ug.lubin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.ug.lubin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ug_lubin1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy oświetlenia ulicznego w miejscowości Zimna Woda.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-77be25a3-2a38-11ef-b373-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00455532
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-08-13
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00010213/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.27 Opracowanie dokumentacji projektowej rozbudowy oświetlenia ulicznego w miejscowości Zimna Woda
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00367349
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR.271.29.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 883083,00 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 19065,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie pełno zakresowej, pełno branżowej i kompletnej dokumentacji projektowej dla zadania obejmującego budowę sieci oświetlenia ulicznego w miejscowości Zimna Woda na działkach nr 28/2 i 40. Zakres dokumentacji obejmuje opracowanie:
a) projekt budowlany wykonany zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Rozwoju z 11 września 2020 r., w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego (t.j. Dz. U. z 2022 r., poz. 1679); zawierającego wszystkie opinie, uzgodnienia i zgody niezbędne do uzyskania zgłoszenia robót budowlanych nie wymagających uzyskania pozwolenia na budowę lub decyzji pozwolenia na budowę, w tym:
1) projekt zagospodarowania działki lub terenu,
2) projekt architektoniczno – budowlany,
3) projekt techniczny obejmujący szczegółowe rozwiązania techniczno – konstrukcyjne;
b) branżowych projektów technicznych, w tym ewentualnych projektów przebudowy urządzeń kolidujących z realizacją zadania wraz z uzyskaniem warunków usunięcia kolizji oraz uzgodnieniu przyjętych rozwiązań z właścicielami urządzeń;
c) projektów wykonawczych sporządzonych zgodnie z Rozporządzenie Ministra Rozwoju i Technologii z 20 grudnia 2021 r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego (Dz. U. 2021 r., poz. 2454);
d) projektów tymczasowej i docelowej organizacji ruchu drogowego wraz z uzgodnieniami
i zatwierdzeniami,
e) Szczegółowych Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót, które określać będą parametry techniczne i wymagania funkcjonalne zastosowanych wyrobów, przewidzianych w dokumentacji projektowej;
f) przedmiarów robót dla wszystkich branż w oparciu o SST z określeniem kodów CPV,
g) kosztorysu inwestorskiego w oparciu o aktualną bazę cen (np.: SEKOCENBUD), SST
z określeniem kodów CPV dla wszystkich branż.
Przedmiot zamówienia obejmuje projekt sieci oświetlenia ulicznego w tym przyłącza, kablowej linii zasilającej, słupów oświetleniowych wraz z oprawami oraz instalacją uziemiającą
w miejscowości Zimna Woda na odcinku drogi gminnej działki nr 28/2 i 40 (zgodnie z załącznikiem mapowym). Ww. działki dotyczą lokalizacji słupów oświetleniowych, nie uwzględniają działek wynikających z warunków technicznych przyłączenia.
Dokumentacja projektowa winna być wykonana zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz obowiązującymi normami i standardami i zasadami wiedzy technicznej. Dokumentacja projektowo - kosztorysowa będzie służyć jako opis przedmiotu zamówienia do przetargu na wyłonienie wykonawcy robót budowlanych zgodnie z Ustawą Prawo zamówień publicznych oraz będzie podstawą do realizacji robót budowlanych. W opracowanej dokumentacji wskazane będą wyroby budowlane dopuszczone do obrotu i powszechnie dostępne na rynku. Dokumentacja projektowa powinna być wykonana w sposób minimalizujący koszty budowy przyszłej inwestycji jednak zgodnie ze sztuką projektową i obowiązującymi przepisami.
Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zadania określają SWZ oraz załączone do niej dokumenty, w szczególności: projektowane postanowienia umowy (zał. nr 6 do SWZ), oraz załącznik graficzny (zał. nr 7 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 18204,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 43911,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 18204,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUDMAR SPÓŁKA CYWILNA MARIOLA ADAMSKA I ANDRZEJ ADAMSKI,
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 69700163648
7.3.3) Ulica: Jana ostroroga 69/8
7.3.4) Miejscowość: Leszno
7.3.5) Kod pocztowy: 64-100
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-08-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 18204,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 120 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Termin realizacji - do 120 dni od dnia podpisania umowy.| 2024-08-13 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |