Przebudowa instalacji elektrycznych wlz, tablic elektrycznych oświetlenia administracyjnego oraz instalacja domofonowa w 4 budynkach mieszkalnych administrowanych przez ABM1 w Zielonej Górze
Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00149688
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00149688/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-16 11:33
- Lokalizacja
- Zielona Góra, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-8f1a31d1-e47f-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 9291925640
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00149688 z dnia 2021-08-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa instalacji elektrycznych wlz, tablic elektrycznych oświetlenia administracyjnego oraz instalacja domofonowa w 4 budynkach mieszkalnych administrowanych przez ABM1 w Zielonej Górze
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarki Mieszkaniowej
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 368268097
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zjednoczenia 110
1.5.2.) Miejscowość: Zielona Góra
1.5.3.) Kod pocztowy: 65-120
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL432 - Zielonogórski
1.5.7.) Numer telefonu: (+48) 68 353 67 04
1.5.8.) Numer faksu: (+48) 68 353 36 84
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: uzp@gm.zgora.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.gm.zgora.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/gm.zgora1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Gospodarka mieszkaniowa
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa instalacji elektrycznych wlz, tablic elektrycznych oświetlenia administracyjnego oraz instalacja domofonowa w 4 budynkach mieszkalnych administrowanych przez ABM1 w Zielonej Górze2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8f1a31d1-e47f-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00149688
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00113822/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZ.261.6.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 93719,03 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest przebudowa instalacji elektrycznych wlz, tablic elektrycznych oświetlenia administracyjnego oraz instalacja domofonowa w czterech budynkach mieszkalnych administrowanych przez ABM1 w Zielonej Górze: Bema 42, Kupiecka 80, Plac Matejki 22, Składowa 1 w zakresie:
a) Bema 42
- roboty demontażowe,
- wymiana tablic rozdzielczych,
- wymiana wewnętrznych linii zasilających,
- wymiana instalacji elektrycznej oświetlenia administracyjnego budynku,
- instalacja połączeń wyrównawczych w piwnicy,
- wprowadzenie istniejącej instalacji domofonowej pod tynk,
- prace tynkarskie i malarskie,
- pomiary elektryczne.
b) Kupiecka 80
- roboty demontażowe,
- wymiana tablic rozdzielczych,
- wymiana wewnętrznych linii zasilających,
- wymiana instalacji elektrycznej oświetlenia administracyjnego budynku,
- instalacja połączeń wyrównawczych w piwnicy,
- wykonanie instalacji domofonowej,
- prace tynkarskie i malarskie,
- pomiary elektryczne.
c) Plac Matejki 22
- roboty demontażowe,
- wymiana tablic rozdzielczych,
- wymiana wewnętrznych linii zasilających,
- wymiana instalacji elektrycznej oświetlenia administracyjnego budynku,
- montaż instalacji połączeń wyrównawczych w piwnicy,
- montaż instalacji uziemiającej,
- wykonanie instalacji domofonowej,
- prace tynkarskie i malarskie,
- pomiary elektryczne.
d) Składowa 1
- roboty demontażowe,
- przebudowa tablic rozdzielczych,
- wymiana wewnętrznych linii zasilających,
- wymiana instalacji elektrycznej klatki schodowej, piwnic i strychu,
- montaż instalacji połączeń wyrównawczych,
- wykonanie instalacji dzwonkowej,
- wykonanie instalacji domofonowej,
- prace tynkarskie i malarskie,
- pomiary elektryczne.
Szczegółowy zakres robót objętych zamówieniem określony jest w projekcie budowlanym oraz specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robot budowlanych (STWIOR).
2. Wspólny Słownik Zamówień CPV:
45000000-7 – Roboty budowlane
45300000-0 – Roboty instalacyjne w budynkach
45311200-2 – Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45310000-3 – Roboty instalacyjne elektryczne
45312000-7 – Instalowanie systemów alarmowych i anten
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu nie złożono żadnej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
| 2021-08-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |