Rozbudowa instalacji (systemu) poczty pneumatycznej dla obszarów USK w związku z walką z COVID 19 w formule „Zaprojektuj i wybuduj”.
UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY W OPOLU
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00149828
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00149828/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-16 12:28
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ed4cf94e-e3c1-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7542563619
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00149828 z dnia 2021-08-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Rozbudowa instalacji (systemu) poczty pneumatycznej dla obszarów USK w związku z walką z COVID 19 w formule „Zaprojektuj i wybuduj”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY W OPOLU
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 530512391
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Wincentego Witosa 26
1.5.2.) Miejscowość: Opole
1.5.3.) Kod pocztowy: 45-401
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: alicja.samek@usk.opole.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.usk.opole.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://usk-opole.logintrade.net1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Rozbudowa instalacji (systemu) poczty pneumatycznej dla obszarów USK w związku z walką z COVID 19 w formule „Zaprojektuj i wybuduj”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ed4cf94e-e3c1-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00149828
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00006556/13/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Roboty budowlane związane z dostosowanien obiektów w związku z ;eczeniem pacjentów Covid
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
„Opolskie wspiera szpitale w walce z COVID-19” w ramach RPO WO na lata 2014-2020.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00112511/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DZP/2-23/233/79/2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje:
• Wykonanie niezbędnych ekspertyz, analiz, uzgodnień, charakterystyk i uzyskanie poprzedzających decyzji administracyjnych (jeśli wymagane) w celu uzyskania zgody na rozpoczęcie prac na obiekcie, budynkach w tym uzgodnień z rzeczoznawcami (do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych, do spraw bezpieczeństwa i higieny pracy, do spraw sanitarnohigienicznych);
• wykonanie projektu wykonawczego (dokumentacji technicznej) w rozbiciu na poszczególne branże (instalacja poczty pneumatycznej, instalacje elektryczne i teletechniczne, zabezpieczeń pożarowych oraz pozostałe);
• wykonanie inwentaryzacji pomieszczeń istniejących w budynku według potrzeb;
• sporządzenie przedmiaru robót budowlanych oraz kosztorysu inwestorskiego – w podziale na obszary i wytyczne Zamawiającego pod kątem finansowania zewnętrznego (osobne kosztorysy wg wytycznych Zamawiającego);
• wykonanie specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót instalacyjnych / budowlanych;
• wykonanie innych projektów, jeżeli z uwagi na konieczność należytego wykonania przedmiotu umowy wystąpi taka konieczność lub konieczność taka będzie wynikała z przepisów powszechnie obowiązującego prawa;
• uzyskanie wszelkich wymaganych przepisami prawa aktów administracyjnych niezbędnych do rozpoczęcia i przeprowadzenia procesu budowlanego (zgłoszenie robót instalacji pp) jeśli wymagane;
• wykonanie wszystkich robót budowlanych oraz instalacyjnych na podstawie opracowanej dokumentacji technicznej, zatwierdzonej przez Zamawiającego;
• Prace pomocnicze (instalacyjno-budowlane) przy pracach technologicznych
W zakresie przedmiotu zamówienia oczekuje się zaprojektowania i wykonania branż, instalacji, robót (ogólnie):
Rozbudowa instalacji poczty pneumatycznej dla obszarów USK:
1. VI piętro Okulistyka oraz Laryngologia (2stacje)
2. V p. Urologia (1stacja)
3. IV p. Kardiologia (2stacje)
4. III p. Ortopedia (1stacja)
5. II p. Chirurgia naczyniowa oraz Oddział przejściowy (2stacje)
6. Poziom wysoki parter doprowadzenie PP do dyżurki Neurochirurgii (1 stacja)
7. Poziom wysoki parter - doprowadzenie PP do OIOMu dorosłych ( 1stacja)
8. Blok H poziom wysoki parter- CIS oraz OIOM dzieci na I piętrze (2stacje)
9. Blok K Nefrologia poziom I piętra (1stacja)
10. Mikrobiologia (1 stacja)
11. Rozbudowa maszynowni o centrale przejazdową karuzelową min 10 liniową dla podłączenia 5 linii gdzie odrębna linia będzie dedykowana dla laboratorium.
2. Rezerwa miejsca pod CSN (dedykowane linie minimum 5 rezerwowych wejść)
• Wraz z pracami towarzyszącymi (pomocniczymi) (między innymi zasilania elektryczne, połączenia uziemiające, prace budowlane);
• uruchomienie i przeprowadzenie rozruchu instalacji;
• szkolenie personelu;
• dokumentacja powykonawcza;
• wyposażenie Szpitala w pojemniki
• pakiet startowy dla Zamawiającego (Użytkownika medycznego i Działu Technicznego)
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2765919,45 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2765919,45 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2765919,45 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Profiterm Poland sp.z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5482433696
7.3.3) Ulica: ul.Stawowa 20
7.3.4) Miejscowość: Cieszyn
7.3.5) Kod pocztowy: 43-400
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Prace pomocnicze (budowlano-instalacyjne) NOVVOLT Kędzierzyn Koźle
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2765919,45 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-12-20| 2021-08-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |