Wykonanie robót budowlanych zadania inwestycyjnego termomodernizacji budynku biurowego w Kołobrzegu
Izba Administracji Skarbowej w Szczecinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00150235
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00150235/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-16 14:46
- Lokalizacja
- Szczecin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-393e0b8d-d58b-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8511055992
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00150235 z dnia 2021-08-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie robót budowlanych zadania inwestycyjnego termomodernizacji budynku biurowego w Kołobrzegu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Izba Administracji Skarbowej w Szczecinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001020803
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Roosevelta
1.5.2.) Miejscowość: Szczecin
1.5.3.) Kod pocztowy: 70-525
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin
1.5.7.) Numer telefonu: 91 4803 663
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi.ias.szczecin@mf.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zachodniopomorskie.kas.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia-ias-szczecin.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Sprawy gospodarcze i finansowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie robót budowlanych zadania inwestycyjnego termomodernizacji budynku biurowego w Kołobrzegu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-393e0b8d-d58b-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00150235
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001291/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Głęboka modernizacja budynku biurowego w Kołobrzegu przy ul. Armii Krajowej 2.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko 2014 – 2020, Oś priorytetowa I Zmniejszenie emisyjności gospodarki, Działanie 1.3 „Wspieranie efektywności energetycznej w budynkach”, Poddziałania 1.3.1 „Wspieranie efektywności energetycznej w budynkach użyteczności publicznej”.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00095669/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 3201-ILZ.260.20.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych w zakresie termomodernizacji budynku biurowego w ramach realizacji projektu pn.: „Głęboka modernizacja budynku biurowego w Kołobrzegu przy ul. Armii Krajowej 2”.
2. Projekt, o którym mowa w ust. 1 umowy jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach realizacji poddziałania 1.3.1 oś priorytetowa Zmniejszenie emisyjności gospodarki Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020, umowa o dofinansowanie nr POIS.01.03.01-00-0057/17.
3. Termomodernizacja budynku biurowego w Kołobrzegu przy ul. Armii Krajowej 2 obejmuje wykonanie robót budowlanych w zakresie:
ocieplenia ścian zewnętrznych i podcienia wejścia głównego w części budynku nie objętej nadzorem konserwatorskim,
wykonania przyłącza gazowego,
modernizacji instalacji c.o., odłączenie od nieefektywnej sieci miejskiej i zastosowanie kaskady gazowych pomp ze źródłem szczytowym w postaci gazowego kotła kondensacyjnego,
zmiany sposobu przygotowania c. w. u. z centralnego na lokalne,
budowy instalacji fotowoltaicznej,
wymiany oświetlenia wewnętrznego na energooszczędne typu LED.
4. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia zawarty jest nw. dokumentach:
1) dokumentacji projektowej zawarta w załączniku nr 1 do SWZ - Załącznik nr 1 do SWZ;
2) audycie ex-ante - opracowaniu pt. „Metodyka sporządzania audytów energetycznych w zakresie głębokiej kompleksowej modernizacji energetycznej budynków finansowanych w ramach POIiŚ 2014-2020 Poddziałanie 1.3.1." - Załącznik nr 1.2 do SWZ,
3) audycie energetycznym - Załącznik nr 1.3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45321000-3 - Izolacja cieplna
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do przedmiotowego postępowania nie złożona żadnej oferty.| 2021-08-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |