„Zagospodarowanie przestrzeni publicznej Obszar A- Alejka Księży Młyn”
Miasto Łódź - Zarząd Inwestycji Miejskich
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00150613
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00150613/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-17 09:13
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c375114f-d967-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7252132934
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00150613 z dnia 2021-08-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Zagospodarowanie przestrzeni publicznej Obszar A- Alejka Księży Młyn”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Łódź - Zarząd Inwestycji Miejskich
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 364429563
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Piotrkowska 175
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 90-447
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zim.uml.lodz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://zim.lodz.bip-e.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zim.lodz.bip-e.pl/zim/zamowienia-publiczne/11929,Zagospodarowanie-przestrzeni-publicznej-Obszar-A-Alejka-Ksiezy-Mlyn.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Zagospodarowanie przestrzeni publicznej Obszar A- Alejka Księży Młyn”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c375114f-d967-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00150613
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00002444/18/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.17 Zagospodarowanie przestrzeni publicznej obszar A – Alejka Księży Młyn
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
,,Szlakiem architektury włókienniczej. Rewitalizacja Księżego Młyna”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00099538/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZIM-DZ.2621.8.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1406178,85 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest zagospodarowanie przestrzeni publicznej Obszar A- Alejka Księży Młyn, w szczególności: wykonanie rozbiórki istniejących nawierzchni pieszych i jezdnych z kamienia polnego, tzw. kocich łbów, wykonanie podbudowy i nawierzchni chodników z kamieni polnych, o istniejącej frakcji 80-100mm o powierzchni 803,90 m2, wykonanie podbudowy i nawierzchni jezdnej z kamieni polnych o istniejącej frakcji 160-200mm o powierzchni 1 543,75 m2 oraz ścieków z kamienia płytowanego lub kostki regularnej rzędowej 18/18cm o powierzchni 60,25 m2, wykonanie chodnika w alejce o nawierzchni wodoprzepuszczalnej mineralnej z kruszywa kamiennego fi 4-31,5mm gr. 12cm z zasypką z grysu/żwiru drobnego o frakcji 20-40mm, pokrytego cienką warstwą piasku o lepiszczu gliniastym lub żelazistym o łącznej powierzchni 1 130,00 m2, wykonanie obrzeża nawierzchni pieszej chodnika w alejce ze stali nierdzewnej, stabilizowanego na elementach punktowych w wierzchniej warstwie gleby, co 120cm – długość ogólna obrzeża 555mb, wykonanie oznakowania organizacji ruchu znakami drogowymi. UWAGA: przedmiot umowy nie obejmuje wykonania nawierzchni pieszej z brukowca wokół studni z pompą wodną. Nawierzchnia wokół studni została wykonana w 2018 r.
2.Przedmiot umowy obejmuje wykonanie płotków ze słupków żeliwnych, 157 szt. na fundamentach prefabrykowanych z betonu wys. 100cm, montowanych w rozstawie co 240-250cm z łączeniem rurami stalowymi fi 50mm; słupki żeliwne odlewane indywidualnie, demontaż 18 szt. istniejących żeliwnych ławek i przekazanie ich zamawiającemu, montaż 15 szt. ławek z pochwytem wg projektu architektury oraz konserwację istniejącego ogrodzenia od strony ulicy Tymienieckiego (bramy, furtki, przęsła, podmurówka i słupy z cegły pełnej). Przedmiot umowy obejmuje również dostarczenie Zamawiającemu dodatkowych zapasowych 3 szt. słupków żeliwnych.
Przedmiot umowy obejmuje wykonanie instalacji dodatkowego oświetlenia lampami ogrodowymi wysokości 40-50 cm, szt. 74 na fundamencie systemowym z podłączeniem zasilania kablowego, wg projektu instalacji elektrycznych.
Przedmiot umowy obejmuje zagospodarowanie zielenią alejki Księży Młyn, tj. w szczególności obniżenie terenu zieleńca, wykonanie trawników o powierzchni 2076,80m2 z mieszanki traw cieniolubnych z nasadzeniem cebulek Cebulicy 1 800 szt. oraz rabaty z nasadzeniami Hortensji bukietowej 90 szt. z bordiurą z Rozchodnika okazałego 225 szt. oraz pielęgnację urządzonej zieleni do dnia 30 listopada 2023 r.
Uwaga: Przedmiot zamówienia nie obejmuje pielęgnacji drzew- lip drobnolistnych i klonu zwyczajnego.
na podstawie dokumentacji pn:
PROJEKT BUDOWLANY ZAMIENNY ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENI PUBLICZNEJ KSIĘŻEGO MŁYNA W ŁODZI - OBSZAR A, UL. KSIĘŻY MŁYN ALEJKA (WPIS DO REJESTRU ZABYTKÓW NR A/361) W RAMACH PROJEKTU „SZLAKIEM ARCHITEKTURY WŁÓKIENNICZEJ. REWITALIZACJA KSIĘŻEGO MŁYNA” OBEJMUJĄCY: MONTAŻ MAŁEJ ARCHITEKTURY, REMONT NAWIERZCHNI I PRZEBUDOWĘ KABLOWEJ SIECI ENERGETYCZNEJ OŚWIETLENIA ZEWNĘTRZNEGO, NASADZENIA I PIELĘGNACJA ZIELENI. DZIAŁKA NR 97 – OBRĘB W-25 KATEGORIA OBIEKTU XXV opracowanej przez PPHU „PLANT” Sp. z o.o. PRACOWNIA PROJEKTOWA, grudzień 2020 r.
Terminy wykonania przedmiotu zamówienia: roboty budowlane należy prowadzić w dwóch etapach. Wykonanie nawierzchni chodnika wraz z podbudową o powierzchni 401 m2, nawierzchni jezdnej wraz z podbudową o powierzchni 772,30m2 i ścieku o powierzchni 30,13m2 oraz montaż znaków drogowych organizacji ruchu położonych po wschodniej stronie działki (po stronie „nieparzystej”) wykonawca wykona w terminie od 30 listopada 2021 r. do 15 marca 2022 r. Pozostałe roboty wykonawca wykona od dnia zawarcia umowy do 30 listopada 2021 r. Pielęgnację urządzonej zieleni do dnia 30 listopada 2023 r.
Wymagania i uwagi.
1) Zamawiający jest zobowiązany w cenie oferty do uzyskania decyzji Łódzkiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków i prowadzenia nadzoru archeologicznego w trakcie trwania robót,
2) Kierownik budowy ma obowiązek uczestniczenia w posiedzeniach kolegium budowy, w skład którego wchodzą: kierownik budowy, przedstawiciel inwestora i firmy projektowej sprawującej nadzór autorski, inspektor nadzoru i inni zaproszeni w razie potrzeby specjaliści. Posiedzenia te odbywać się będą raz w tygodniu na terenie budowy. W sprawach nagłych posiedzenia kolegium budowy mogą się odbywać również w innych terminach. Obowiązek uczestnictwa w takich przypadkach stosuje się odpowiednio,
3) Ogrodzenie terenu budowy należy wykonać z materiału ażurowego. Rodzaj zastosowanego ogrodzenia terenu budowy wymaga zatwierdzenia przez inwestora,
4) Przedmiary robót zawarte w dokumentacji projektowej należy traktować jako materiał pomocniczy, nie będący podstawą opisu przedmiotu zamówienia i obliczenia ceny ryczałtowej oferty,
5) Wykonawca zobowiązany jest do uzyskania wszelkich dodatkowych pozwoleń, zezwoleń, w tym na zajęcie pasa drogowego, uzyskania odbiorów od gestorów infrastruktury i zarządcy dróg, w szczególności odtworzenia nawierzchni dróg oraz do przeprowadzenia niezbędnych badań i opracowania wymaganych dokumentacji oraz wykonania dokumentacji powykonawczych na wykonane roboty,
6) Nawierzchnię z brukowca należy wykonać wg technologii określonej w ust. 5 WYTYCZNE WYKONANIA ROBÓT dokumentacji pn.: „Dokumentacja Obszar B drogowy wykonawczy” „OPIS TECHNICZNY do projektu remontu nawierzchni ulicy Księży Młyn dla zamierzenia inwestycyjnego zagospodarowania przestrzeni publicznej Księży Młyn w Łodzi Obszar funkcjonalny B”,
7) W 2021 i 2022 rok będą realizowane roboty remontu budynków mieszkalnych przy ulicy Księży Młyn 1, 3, 5, 7, 9, 11. W 2021 r. będą realizowane przyłącza do sieci ciepłowniczej przez gestora sieci, Koordynacja prac wykonawców jest po stronie Zamawiającego.
3.Zamawiający opisał przedmiot zamówienia za pomocą: skróconego opisu przedmiotu zamówienia, dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych,zawartych w Opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) – załącznik nr 2 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45220000-5 - Roboty inżynieryjne i budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
43327000-1 - Sprzęt z gotowych elementów
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45223100-7 - Montaż konstrukcji metalowych
45233140-2 - Roboty drogowe
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących
45453100-8 - Roboty renowacyjne
77211500-7 - Usługi pielęgnacji drzew
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1395940,65 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2177189,99 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1483995,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: VIK-BUD Wiktorowicz Sp. Komandytowa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8311638631
7.3.3) Ulica: ul. Piekarnicza 7
7.3.4) Miejscowość: Łask
7.3.5) Kod pocztowy: 98-100
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Prace brukarskie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1483995,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2022-03-15SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Termin wykonania zamówienia:1. Wykonanie nawierzchni chodnika wraz z podbudową o powierzchni 401 m2, nawierzchni
jezdnej wraz z podbudową o powierzchni 772,30 m2 i ścieku o powierzchni 30,13 m2 oraz
montaż znaków drogowych organizacji ruchu położonych po wschodniej stronie działki (po
stronie „nieparzystej”) od 30 listopada 2021 r. do 15 marca 2022 r.,
2. Wykonanie pozostałych robót budowlanych od dnia zawarcia umowy do dnia 30 listopada
2021 r.,
3. Konserwacja zieleni od dnia 30 listopada 2021 r. do dnia 30 listopada 2023 r.
| 2021-08-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |