Usługa organizacji i przeprowadzenia szkoleń zawodowych dla osadzonych przebywających w jednostkach penitencjarnych Służby Więziennej okręgu lubelskiego w celu ich powrotu na rynek pracy.
OKRĘGOWY INSPEKTORAT SŁUŻBY WIĘZIENNEJ W LUBLINIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00150561
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-08-17 08:50
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 9461814082
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkolenia zawodowegoUsługi edukacyjne i szkolenioweUsługi szkolenia w dziedzinie zdrowia i pierwszej pomocyUsługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego
Wykonawcy
6 przyznanych
POLSKA GRUPA SW PRZEDSIĘBIORSTWO PAŃSTWOWEWarszawa, PL
305 844 PLNPOLSKA GRUPA SW PRZEDSIĘBIORSTWO PAŃSTWOWEWarszawa, PL
111 196,8 PLNPOLSKA GRUPA SW PRZEDSIĘBIORSTWO PAŃSTWOWEWarszawa, PL
32 004 PLNPOLSKA GRUPA SW PRZEDSIĘBIORSTWO PAŃSTWOWEWarszawa, PL
27 799,2 PLNPOLSKA GRUPA SW PRZEDSIĘBIORSTWO PAŃSTWOWEWarszawa, PL
27 799,2 PLNPOLSKA GRUPA SW PRZEDSIĘBIORSTWO PAŃSTWOWEWarszawa, PL
27 804 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.