Modernizacja/przebudowa odcinka drogi gminnej Nr 102122E w miejscowości Szubsk Towarzystwo, gm. Krośniewice
Gmina Krośniewice
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00150169
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00150169/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-16 14:20
- Lokalizacja
- Krośniewice, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-97173197-def7-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7752407009
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00150169 z dnia 2021-08-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja/przebudowa odcinka drogi gminnej Nr 102122E w miejscowości Szubsk Towarzystwo, gm. Krośniewice
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Krośniewice
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015448
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Poznańska 5
1.5.2.) Miejscowość: Krośniewice
1.5.3.) Kod pocztowy: 99-340
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki
1.5.7.) Numer telefonu: 24/2523024
1.5.8.) Numer faksu: 24/2547782
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@krosniewice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.krosniewice.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/krosniewice1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja/przebudowa odcinka drogi gminnej Nr 102122E w miejscowości Szubsk Towarzystwo, gm. Krośniewice2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-97173197-def7-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00150169
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00006824/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Modernizacja/przebudowa odcinka drogi gminnej Nr 102122E w miejscowości Szubsk Towarzystwo, gm. Krośniewice
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00106607/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IŚZ.271.8.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 869420,22 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest: Modernizacja/przebudowa odcinka drogi gminnej Nr 102122E w miejscowości Szubsk Towarzystwo, gm.Krośniewice.
2. W ramach przedmiotu zamówienia wykonana zostanie przebudowa odcinka drogi gminnej o nawierzchni asfaltowej o długości 930,00 mb, prędkość projektowa 40 km/h, kategoria ruchu KR-1, szerokość jezdni 3,5 m (mijanka 5,0 m i poszerzenia na lukach do 6,40 m) pobocza 2 x 0,75 m, o przekroju konstrukcji:
1) jezdnia drogi:
- warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC11S 50/70 gr. 4 cm,
- warstwa wiążąca z betonu asfaltowego AC16W 50/70 gr. 4 cm,
- górna podbudowa z kruszywa łamanego 0/31,5 stabil. mech. gr. 8 cm,
- dolna warstw podbudowy z kruszywa łamanego 0/63 stabil. mech. gr. 15 cm,
- warstwa wzmacniająca podłoże stabilizowana cementem Rm=2,5 MPa gr. 15cm,
- warstwa odsączająca z piasku gr. 12 cm,
- istniejące podłoże po wyprofilowaniu i dogęszczeniu;
2) zjazdy:
a) zjazdy o nawierzchni bitumicznej (do posesji):
- warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC11S 50/70 gr. 4 cm,
- warstwa wiążąca z betonu asfaltowego AC16W 50/70 gr. 4 cm,
- górna warstwa podbudowy z kruszywa łamanego 0/31,5 stabil. mech. gr. 20 cm,
- warstwa wzmacniająca podłoże stabilizowana cementem Rm=2,5 MPa gr. 15cm,
- warstwa odsączająca z piasku gr. 12 cm,
- istniejące podłoże po wykorytowaniu i dogęszczeniu;
b) zjazdy o nawierzchni z kruszywa łamanego:
- górna warstwa podbudowy z kruszywa łamanego 0/31,5 stabil. mech. gr. 20 cm,
- warstwa odsączająca z piasku gr. 15 cm,
- istniejące podłoże po wykorytowaniu i dogęszczeniu.
Przedmiot zamówienia obejmuje również m.in. oznakowanie drogi wg załączonego Projektu stałej organizacji ruchu drogowego, wytyczenie geodezyjne, wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej
3. Szczegółowy zakres robót określają: projekt budowlany, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, projekt czasowej organizacji ruchu drogowego, projekt stałej organizacji ruchu drogowego, przedmiar robót – stanowiące załączniki do niniejszej SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 685387,92 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1047741,06 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 685387,92 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7752609569
7.3.3) Ulica: ul. Kard.St.Wyszyńskiego 13
7.3.4) Miejscowość: Kutno
7.3.5) Kod pocztowy: 99-300
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 685387,92 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 28 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-08-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |