CZĘŚĆ II - Docieplenie stropodachu i remont dachu Zespołu Szkół nr 1 w Białym Borze dla zadania „Termomodernizacja Zespołu Szkół nr 1 w Białym Borze”
GMINA BIAŁY BÓR
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00150159
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00150159/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-16 14:17
- Lokalizacja
- Biały Bór, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-25dd622e-ef80-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6731775813
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Izolacja cieplna
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00150159 z dnia 2021-08-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
CZĘŚĆ II - Docieplenie stropodachu i remont dachu Zespołu Szkół nr 1 w Białym Borze dla zadania „Termomodernizacja Zespołu Szkół nr 1 w Białym Borze”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BIAŁY BÓR
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 330920601
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Słupska 10
1.5.2.) Miejscowość: Biały Bór
1.5.3.) Kod pocztowy: 78-425
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki
1.5.7.) Numer telefonu: 943739002 w. 514
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@bialybor.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bialybor.com.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bialybor.bip2.alfatv.pl/zamowienia1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
CZĘŚĆ II - Docieplenie stropodachu i remont dachu Zespołu Szkół nr 1 w Białym Borze dla zadania „Termomodernizacja Zespołu Szkół nr 1 w Białym Borze”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-25dd622e-ef80-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00150159
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00129196/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIZP.271.26.2021.DO
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Białym Borze
przy ul. Dworcowej 19 w zakresie docieplenia stropodachu wentylowanego oraz wykonanie remontu istniejącego pokrycia wykonanego z papy termozgrzewalnej. Planowane prace mają na celu zmniejszenie strat ciepła
w zakresie przenikania przez przegrody zewnętrzne oraz poprawienie estetyki budynku.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45321000-3 - Izolacja cieplna
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z dyspozycją art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r., poz. 2019 ze zm.) – „Zamawiający unieważnia postepowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub ofertaz najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć
na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny
lub kosztu najkorzystniejszej oferty”. W przedmiotowym postepowaniu zostały spełnione obligatoryjne przesłanki unieważnienia postępowania, wskazane w art. 255 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2019 r. poz. 2019
ze zm.), wobec czego Zamawiający uprawniony jest do unieważnienia postępowania.
W związku z tym, że cena oferty najkorzystniejszej lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego podlega unieważnieniu.
W przedmiotowym postepowaniu złożona została 1 oferta przez:
WKJ USŁUGI SPECJALISTYCZNE
Karolina Jankowska
ul. Kochanowskiego 6, 62-800 Kalisz
NIP: 6182178409
za kwotę: 642.072,05 zł netto
Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zadania kwotę: 514.850,15 zł
Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty na realizację przedmiotowego zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 642072,05 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 642072,05 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-08-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |