Remont zabytkowego pałacu w Nekli obejmujący remont dachu wraz z wymianą więźby dachowej i wymianą stropów (część D) – etap III
GMINA NEKLA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00150233
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00150233/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-16 14:45
- Lokalizacja
- Nekla, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-72ce8eff-ef94-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7891721548
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00150233 z dnia 2021-08-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont zabytkowego pałacu w Nekli obejmujący remont dachu wraz z wymianą więźby dachowej i wymianą stropów (część D) – etap III
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA NEKLA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258098
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Dworcowa 10
1.5.2.) Miejscowość: Nekla
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-330
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 61/43-73-197
1.5.8.) Numer faksu: 61/43-86-490
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: m.kamel@gminanekla.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.nekla.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://nekla.nowoczesnagmina.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont zabytkowego pałacu w Nekli obejmujący remont dachu wraz z wymianą więźby dachowej i wymianą stropów (część D) – etap III2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-72ce8eff-ef94-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00150233
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004048/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 remont zabytkowego budynku pałacu w Nekli obejmujący remont dachu wraz z wymianą więźby dachowej i wymianą stropów (częśc D) - etap III
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00129764/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZZ.271.13.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 307732,49 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest remont zabytkowego pałacu w Nekli obejmujący wymianę stropów nad piętrem i wymianę konstrukcji dachowej i poszycia w części D dachu.
2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
a. rozbiórka konstrukcji i pokrycia dachowego – 210 m2,
b. rozbiórka stropów nad piętrem – 172 m2,
c. wykonanie nowych stropów nad piętrem – 172 m2,
d. wykonanie nowej konstrukcji dachu – 210 m2,
e. wykonanie nowego poszycia oraz pokrycia dachowego z blachy tytan- cynk – 210 m2,
f. odtworzenie detali architektonicznych, wykonanie nowych obróbek blacharskich,
g. wymiana rynien i rur spustowych,
h. wymiana instalacji odgromowej w obrębie dachu,
i. budowa kominów od poziomu stropu nad piętrem,
j. utylizacja materiałów rozbiórkowych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45223110-0 - Instalowanie konstrukcji metalowych
45223500-1 - Konstrukcje z betonu zbrojonego
45410000-4 - Tynkowanie
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do wyznaczonego terminu składania ofert w postępowaniu wpłynęły 2 oferty, których ceny przewyższały kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie niniejszego zamówienia i jednocześnie Zamawiający nie ma możliwości zwiększenia kwoty zabezpieczenia do ceny najkorzystniejszej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 699630,10 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 732639,02 PLN
| 2021-08-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |