Świadczenie usług informatycznych dla jednostek podległych Gminie Stalowa Wola
Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00150685
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-08-17 09:38
- Lokalizacja
- Stalowa Wola, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 8652572459
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
Wykonawcy
2 przyznane
Szymon ŁokajŻabno 11, PL
12 000 PLNSzymon ŁokajŻabno 11, PL
12 000 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.