Realizacja dwóch zadań pn: 1. Budowa parkingu dla samochodów osobowych przy ul. Ochronkowej w Trzebini. 2. Budowa ciągu pieszo-jezdnego i parkingu obok przedszkola przy ul. Ochronkowej w Trzebini.
Gmina Trzebinia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00150616
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00150616/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-17 09:14
- Lokalizacja
- Trzebinia, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-c3403c8b-def6-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6282260122
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00150616 z dnia 2021-08-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Realizacja dwóch zadań pn:
1. Budowa parkingu dla samochodów osobowych przy ul. Ochronkowej
w Trzebini.
2. Budowa ciągu pieszo-jezdnego i parkingu obok przedszkola przy
ul. Ochronkowej w Trzebini.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Trzebinia
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258032
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Marszałka Piłsudskiego 14
1.5.2.) Miejscowość: Trzebinia
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-540
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.7.) Numer telefonu: 0327111046, 0327111045
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@um.trzebinia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.trzebinia.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.malopolska.pl/umtrzebinia,a,1961590,ogloszenie-o-zamowieniu-pn-realizacja-dwoch-zadan-pn-1-budowa-parkingu-dla-samochodow-osobowych-przy.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Realizacja dwóch zadań pn:1. Budowa parkingu dla samochodów osobowych przy ul. Ochronkowej
w Trzebini.
2. Budowa ciągu pieszo-jezdnego i parkingu obok przedszkola przy
ul. Ochronkowej w Trzebini.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c3403c8b-def6-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00150616
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001659/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.13 Realizacja dwóch zadań: 1. Budowa parkingu dla samochodów osobowych przy ul. Ochronkowej w Trzebini. 2. Budowa ciagu pieszo-jezdnego i parkingu obok przedszkola przy ul. Ochronkowej w Trzebini.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00106784/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BR.RDT.271.13.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 317546,02 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest realizacja dwóch zadań drogowych zlokalizowanych przy ul. Ochronkowej w Trzebini:
1. Budowa parkingu dla samochodów osobowych przy ul. Ochronkowej w Trzebini.
2. Budowa ciągu pieszo-jezdnego i parkingu obok przedszkola przy ul. Ochronkowej
w Trzebini.
Budowa parkingu dla samochodów osobowych przy ul. Ochronkowej w Trzebini.
Zakres zadania obejmuje wykonanie nawierzchni miejsc postojowych, chodnika i drogi manewrowej o nawierzchni z kostki brukowej betonowej na podbudowie z tłucznia o łącznej powierzchni ok. 250 m2 oraz utwardzonej nawierzchni placu wielofunkcyjnego z płyt betonowych ażurowych na podbudowie tłuczniowej o powierzchni ok. 85 m2. Poszczególne elementy parkingu będą obramowane krawężnikami i obrzeżami betonowymi (łącznie ok. 140 m) posadowionymi na ławach z betonu. Dla potrzeb odwodnienia obiektu przewidziano zabudowanie wpustu ulicznego, włączonego do istniejącego kolektora kanalizacyjnego, przebiegającego w jezdni ul. Ochronkowej. Zadanie obejmuje wykonanie zabezpieczenia rurami dwudzielnymi odcinka kabla energetycznego i gazociągu (łącznie ok. 78 m) oraz przebudowanie fragmentu kablowej linii energetycznej (długość ok. 16 m) wraz z koniecznymi pracami ziemnymi, rozbiórkowymi i towarzyszącymi, w tym przewiert sterowany pod jezdnią długości 6,0 m, a także wykonanie elementów oznakowania pionowego (3 szt) i poziomego (ok. 20 m2).
Szczegółowy zakres robót objętych zadaniem określa załączona dokumentacja projektowa, Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót oraz przedmiary robót.
Budowa ciągu pieszo-jezdnego i parkingu obok przedszkola przy ul. Ochronkowej w Trzebini.
Zadanie obejmuje wykonanie nawierzchni ciągu pieszo-jezdnego oraz przylegających do niego 10 stanowisk postojowych z kostki brukowej betonowej na podbudowie tłuczniowej o łącznej powierzchni ok. 500 m2, obramowanej krawężnikami i obrzeżami betonowymi (łącznie ok. 226 m) zabudowanymi na ławach betonowych. W ramach zadania przewidziano wykonanie odcinka kanalizacji deszczowej z rur PVC o średnicy 250 mm i długości ok. 45 m, włączonej do istniejącego kolektora kanalizacyjnego, przebiegającego w jezdni ul. Ochronkowej. Zadanie obejmuje również wykonanie oznakowania pionowego (3 szt) i poziomego (ok. 20 m2) oraz koniecznych robót ziemnych, rozbiórkowych, towarzyszących i przygotowawczych, w ramach których przewidziano m.in. rozebranie fragmentów ogrodzeń (42 m) oraz karczowanie zagajników (0,018 ha) i wycinkę drzew (łącznie 62 szt). Zamawiający uzyskał decyzję zezwalającą na wycinkę drzew, których usunięcie wymaga takiego zezwolenia.
Obowiązkiem wykonawcy będzie zorganizowanie dla swoich potrzeb zaplecza budowy, oznakowanie i zabezpieczenie terenu robót zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami, sporządzenie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej obejmującej wykonane obiekty oraz wyznaczenie miejsca odwozu nadmiaru gruntu, gruzu z prac rozbiórkowych oraz drewna z wycinki drzew (pozyskane drewno stanowić będzie własność Wykonawcy), przy czym z uwagi na konieczność wycinki drzew w okresie lęgowym, obowiązkiem Wykonawcy będzie zapewnienie nadzoru ornitologicznego.
Koszty związane z w/w obowiązkami Wykonawcy oraz koszty nadzorów właścicieli sieci uzbrojenia podziemnego, wynikające z treści uzgodnień branżowych – będą kosztami Wykonawcy i należy je uwzględnić w oferowanej cenie.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 399665,55 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 421575,12 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 399665,55 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Transportowe WIKOS FRESH Michał Strzelec
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6282262799
7.3.3) Ulica: Adama Mickiewicza 72
7.3.4) Miejscowość: Wygiełzów
7.3.5) Kod pocztowy: 32-551
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 399665,55 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2021-08-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |