Opracowanie dokumentacji projektowej i wykonanie robót budowlanych pn.: Wyznaczenie przejścia dla pieszych wraz z budową sygnalizacji świetlnej przy ul. Morskiej 509
Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00150364
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00150364/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-16 15:53
- Lokalizacja
- Gdynia, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3cd753ca-f134-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 5862312326
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00150364 z dnia 2021-08-16 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Opracowanie dokumentacji projektowej i wykonanie robót budowlanych pn.: Wyznaczenie przejścia dla pieszych wraz z budową sygnalizacji świetlnej przy ul. Morskiej 509
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg i Zieleni w Gdyni
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 191675557
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 10 Lutego 24
1.5.2.) Miejscowość: Gdynia
1.5.3.) Kod pocztowy: 81-364
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.7.) Numer telefonu: (58) 761 20 00, (58) 761 20 01
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zdiz.gdynia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zdiz.gdynia.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/zdiz_gdynia1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowej i wykonanie robót budowlanych pn.: Wyznaczenie przejścia dla pieszych wraz z budową sygnalizacji świetlnej przy ul. Morskiej 5092.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3cd753ca-f134-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00150364
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-16
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003180/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.31 Wyznaczenie przejścia dla pieszych wraz z budową sygnalizacji świetlnej przy ul. Morskiej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00133071/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: EZP.271.55.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowej i wykonanie robót budowlanych dotyczących wytyczenia przejścia dla pieszych oraz budowa sygnalizacji świetlnej przy ul. Morskiej 509.
2. Zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia obejmuje:
1) wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej, w tym uzyskanie wymaganych przepisami wszelkich niezbędnych pozwoleń i uzgodnień projektowych, warunków technicznych od gestorów sieci kolidujących z projektowaną inwestycją oraz opinii innych organów (w tym również policji),
2) wykonanie pomiarów ruchu dla godzin szczytu porannego i popołudniowego, niezbędnych d prawidłowego zaprojektowania programów sygnalizacji i obliczeń przepustowości oraz opracowanie projektu sygnalizacji świetlnej w branży inżynierii ruchu dla uzgodnionego wcześniej planu rozmieszczenia urządzeń oraz oznakowania,
3) uzyskanie mapy sytuacyjno-wysokościowej do celów projektowych,
4) projekt budowlany i wykonawczy drogowy – budowy lub przebudowy ulicy zgodnie z uzyskanymi warunkami technicznymi, wraz z niezbędnymi badaniami, jeśli będą niezbędne do prawidłowej realizacji przedmiotu umowy,
5) Projekt budowlany i wykonawczy sygnalizacji świetlnej, w tym:
a) Projekt branży drogowej,
b) Projekt branży elektrycznej
c) Projekt branży teletechnicznej.
6) Projekt budowlany i wykonawczy doświetlenia przejścia dla pieszych,
7) Projekt stałej organizacji obejmujący zakres oznakowania poziomego i pionowego, a także zakres inżynierii ruchu –sygnalizacji świetlnej,
8) Projekt budowlany i wykonawczy budowy lub przebudowy istniejącej infrastruktury technicznej – kanalizacja deszczowa i oświetlenia – zgodnie z uzyskanymi warunkami technicznymi w przypadku wystąpienia takiej konieczności,
9) Projekt przyłącza energetycznego zasilającego urządzenia sygnalizacji,
10) Projekty budowlane i wykonawcze w pozostałych branżach budowlanych, których wykonanie konieczne jest ze względu na usunięcie kolizji lub ze względu na uzyskane uzgodnienia lub warunki techniczne,
11) Projekt odtworzenia nawierzchni i terenów zielonych,
12) Projekt tymczasowej organizacji ruchu na czas wykonania i odbioru robót budowlanych,
13) Przedmiar robót,
14) Kosztorysy inwestorskie sporządzone metodą kalkulacji uproszczonej,
15) Informację zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony zdrowia (BIOZ),
16) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót budowlanych,
17) Niezbędne uzgodnienia wymagane przepisami prawa,
18) Zaleca się zaprojektowanie złącza zasilającego do istniejących punktów poboru energii, będących w dyspozycji Zamawiającego po dokonaniu z Zamawiającym uzgodnień w tym zakresie. W przypadku, kiedy moc przyłączeniowa będzie niewystarczająca, Wykonawca dokona w imieniu Zamawiającego wystąpienia do operatora energii elektrycznej z wnioskiem o zwiększenie mocy przyłączeniowej dla poboru energii, dla których będzie to konieczne.
19) W przypadku braku możliwości doprowadzenia do zasilania z punków poboru energii będących w dyspozycji Zamawiającego Wykonawca wystąpi w imieniu Zamawiającego z wnioskiem o wydanie warunków przyłączenia u operatora energii elektrycznej. Na podstawie uzyskanych warunków przyłączenia Wykonawca zaprojektuje i wybuduje przyłącze energetyczne od złącza zasilającego wskazanego przez operatora energii elektrycznej do projektowanej szafy pomiarowej oraz dostarczy Zamawiającemu dokumenty niezbędne do zawarcia umowy na dostawę energii elektrycznej po wykonaniu instalacji przyłączanej,
20) Wykonanie robót budowlanych obejmujących wykonanie oznakowania pionowego i poziomego, obniżenie krawężników oraz zabrukowanie pasa dzielącego,
21) Budowę sygnalizacji,
22) wykonanie dokumentacji odbiorowej powykonawczej, którą Wykonawca sporządzi i dostarczy Zamawiającemu w formie papierowej oraz w formie elektronicznej, określonych w załączniku A1 do SWZ,
23) prowadzenie nadzoru autorskiego nad realizowanymi robotami, na podstawie opracowanej przez Wykonawcę dokumentacji projektowej.
3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, warunki jego realizacji oraz obowiązki Wykonawcy określają:
a) Program funkcjonalno-użytkowy – załącznik A1 do SWZ,
b) Plan orientacyjny - załącznik A2 do SWZ,
c) Wytyczne w zakresie oświetlenia – załącznik A3 do SWZ,
d) Wytyczne dla projektów stałej organizacji ruchu w zakresie branży inżynierii ruchu – sygnalizacji świetlnej na terenie miasta Gdyni załącznik A4 do SWZ,
e) Wzór umowy – załącznik nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233294-6 - Instalowanie sygnalizacji drogowej
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45232300-5 - Roboty budowlane i pomocnicze w zakresie linii telefonicznych i ciągów komunikacyjnych
45233290-8 - Instalowanie znaków drogowych
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania
71322500-6 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie sygnalizacji ruchu drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie przetargowe podlega unieważnieniu, ponieważ do wyznaczonego terminu składania ofert nie wpłynęła żadna oferta.| 2021-08-16 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |