„Remont odcinka drogi gminnej relacji Czerników – Mysłówka – Śladków granica gm. Zgierz Śladków Górny na odcinku 1.115 mb polegający na wykonaniu nakładki bitumicznej”.
GMINA PIĄTEK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00150903
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00150903/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-17 11:00
- Lokalizacja
- Piątek, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-33fe745e-d97f-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7752406091
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00150903 z dnia 2021-08-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Remont odcinka drogi gminnej relacji Czerników – Mysłówka – Śladków granica gm. Zgierz Śladków Górny na odcinku 1.115 mb polegający na wykonaniu nakładki bitumicznej”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PIĄTEK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611015856
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 16
1.5.2.) Miejscowość: Piątek
1.5.3.) Kod pocztowy: 99-120
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugpiatek@ugpiatek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.ugpiatek.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
www.bip.ugpiatek.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Remont odcinka drogi gminnej relacji Czerników – Mysłówka – Śladków granica gm. Zgierz Śladków Górny na odcinku 1.115 mb polegający na wykonaniu nakładki bitumicznej”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-33fe745e-d97f-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00150903
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00005440/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont odcinka drogi gminnej relacji Czerników-Mysłówka-Śladków Rozlazły-granica gm.Zgierz - Śladków Górny na odcinku 1 115,00mb polegający na wykonaniu nakładki bitumicznej.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00100761/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.2021.DM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 231295,06 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem remontu jest wykonanie nakładki bitumicznej na istniejącej nawierzchni. Planowany remont nie zmieni trasy istniejącej drogi, mieści się na działkach nr 136 obręb Śladków Podleśny, 42/1 i 226 obręb Śladków Rozlazły w granicach pasa drogowego będącego własnością Gminy Piątek. Początek remontu dróg km 0+000 przyjęto na zakończeniu nakładki wykonanej w latach poprzednich przed łukiem, natomiast koniec km 1+115,00 na włączeniu z drogą powiatową nr 2515E w kierunku granicy z gminą Zgierz. Całkowita długość remontowanej drogi gminnej wynosi 1 115,00 mb.
Zakres robót:
- wykonanie wyrównania i wzmocnienia istniejącej nawierzchni bitumicznej,
- ścięcie, profilowanie i dogęszczenie poboczy raz ich utwardzenie z kruszywa łamanego gr. 15 cm,
- wymiana przepustu pod drogą na HDPE o tej samej średnicy tj. Ø1000 mm wraz ze ściankami czołowymi,
- wykonanie nakładki bitumicznej,
Parametry techniczne istniejącej drogi:
- od 0+000 km do 1+115,00 km
- szerokość jezdni na istniejącej nawierzchni 4,00 m
Konstrukcja drogi:
- nakładka warstwa ścieralna z betonu asfaltowego AC11S gr. 4 cm,
-warstwa wyrównawcza wzmacniająca z betonu asfaltowego AC16W 75 kg/mkw (ok. 3 cm),
-istniejąca nawierzchnia bitumiczna,
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 284492,92 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 361803,43 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 284492,92 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7752609569
7.3.3) Ulica: Kard. St. Wyszyńskiego 13
7.3.4) Miejscowość: Kutno
7.3.5) Kod pocztowy: 99-300
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 284492,92 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-09-30| 2021-08-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |