Remont nawierzchni drogi leśnej Łodzinka Reberec nr inw. 242/167 w leśnictwie Łodzinka Nadleśnictwo Bircza
NADLEŚNICTWO BIRCZA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00151269
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00151269/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-17 12:49
- Lokalizacja
- Stara Bircza, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cf5a620c-dfdf-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7950010169
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00151269 z dnia 2021-08-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont nawierzchni drogi leśnej Łodzinka Reberec nr inw. 242/167 w leśnictwie Łodzinka Nadleśnictwo Bircza
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO BIRCZA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650502296
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 99
1.5.2.) Miejscowość: Stara Bircza
1.5.3.) Kod pocztowy: 37-740
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bircza@krosno.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.lasy.gov.pl/pl/bip/dg/rdlp_krosno/nadl_bircza
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_bircza1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont nawierzchni drogi leśnej Łodzinka Reberec nr inw. 242/167 w leśnictwie Łodzinka Nadleśnictwo Bircza2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cf5a620c-dfdf-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00151269
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00007356/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Remont nawierzchni bitumicznej drogi Łodzinka-Reberec w km 0+000 - 2+415
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00109149/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.1.7.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 301269,78 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest remont nawierzchni drogi leśnej Łodzinka – Reberec nr inw. 242/167 z betonu asfaltowego położonej w leśnictwie Łodzinka Nadleśnictwo Bircza. Droga wymaga przeprowadzenia remontu przełomów w nawierzchni z betonu asfaltowego na odcinkach, gdzie występuje jej gwałtowny proces destrukcyjny oraz usunięcia wybojów i kolein. Planowane przedsięwzięcie remontu nawierzchni drogi leśnej położone jest w miejscowościach Łodzinka, Reberec w gminie Bircza na terenie działek o nr ewidencyjnych 114/2, 1/1, 261, 262, 259/4, 258/4 obręb 0027 Wola Korzeniecka, 46 obręb 0012 Krajna, 105, 106/3 obręb 0020 Łomna, gmina Bircza, pow. Przemyski.
Droga położona jest na terenie leśnym własności Skarbu Państwa w zarządzie PGL Lasy Państwowe Nadleśnictwo Bircza, w Leśnictwie Łodzinka.
Kategoria drogi D, kategoria ruchu KR, nośność nawierzchni 100 kN/oś, prędkość projektowa 30 km/h, długość drogi – 2,413 km, szerokość jezdni – 3,20 m.
Przekrój poprzeczny na prostej dwustronny (daszkowy), pochylenie poprzeczne nawierzchni jezdni na prostej 2,0%, na łuku jednostronne w zależności od promienia R, pochylenie poprzeczne poboczy w kierunku rowów przydrożnych 6,0%
Remontu nawierzchni obejmujący odcinki na łącznej długości 320,0 m przeprowadzony będzie sposobem „w dół ” z zachowaniem dotychczasowych rzędnych przez wykonanie następujących po sobie w kolejności technologicznej robót :
rozebranie nawierzchni z asfaltobetonu gr. 7 cm
rozebranie podbudowy z kruszywa kamiennego gr. 20 cm
odwiezienie materiałów z rozbiórki z terenu robót
podbudowa z chudego betonu warstwa dolna grubości 20 cm po zagęszczeniu
wykonanie warstwy z betonu asfaltowego AC 16 W 50/70 z mieszanki mineralno-asfaltowej grysowo - żwirowej grubości 7,0 cm po zagęszczeniu.
Na pozostałych odcinkach o łącznej długości 255,0 m z uwagi na ograniczone możliwości finansowe inwestora remont kolein i wybojów należy wykonać przez oczyszczenie i wypełnienie klińcem kamiennym 4/31,5 mm, zaklinowanie kruszynami kamiennymi 0/4 mm i zagęszczenie.
Na odcinkach remontu związanego usunięciem przełomów w nawierzchni projektuje się uzupełnienie poboczy kruszywem w miejscach odsadzek - poszerzenia podbudowy z chudego betonu obustronnie pasmami szerokości 20 cm i grubości 7 cm kruszywem uzyskanym z rozbiórki podbudowy.
Szczegółowy opis zamówienia określony został w dokumentacji projektowej (załącznik nr 2 do SWZ),
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 229131,78 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 342422,16 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 229131,78 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Drogowy Tadeusz Popek Spółka Jawna
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7922114715
7.3.3) Ulica: Rozbórz Długi 57A
7.3.4) Miejscowość: Pruchnik
7.3.5) Kod pocztowy: 37-560
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 229131,78 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-09-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-08-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |