,,Przebudowa części jezdnej płyty dla samochodów ciężarowych na kierunku wyjazdowym z RP etap III” - DPG w Dorohusku.
LUBELSKI ZARZĄD OBSŁUGI PRZEJŚĆ GRANICZNYCH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00152175
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00152175/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-18 09:28
- Lokalizacja
- Chełm, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-83b1456e-d341-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 5632407336
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00152175 z dnia 2021-08-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
,,Przebudowa części jezdnej płyty dla samochodów ciężarowych na kierunku wyjazdowym z RP etap III” - DPG w Dorohusku.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: LUBELSKI ZARZĄD OBSŁUGI PRZEJŚĆ GRANICZNYCH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 060695455
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Niepodległości 1
1.5.2.) Miejscowość: Chełm
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-100
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.7.) Numer telefonu: 825630066
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@lzopg.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.lzopg.bip.mbnet.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://lzopg.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Administrowanie przejściami granicznymi
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
,,Przebudowa części jezdnej płyty dla samochodów ciężarowych na kierunku wyjazdowym z RP etap III” - DPG w Dorohusku.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-83b1456e-d341-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00152175
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00016663/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa nawierzchni płyty wraz z podbudową na dpg w Dorohusku
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00091807/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TZ.4311.4.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 6493977,81 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 717630,05 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie przebudowy części jezdnej płyty dla samochodów ciężarowych na kierunku wyjazdowym z RP etap III na DPG w Dorohusku, zgodnie z dokumentacją projektową oraz specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót. Zakres rzeczowy robót do wykonania w ramach zamówienia obejmuje w szczególności: wykonanie przebudowy konstrukcji nawierzchni na odcinku od głowicy przejścia do wag dynamicznych na kierunku wyjazdowym z RP, na powierzchni ok. 1100 m2, wymianę nawierzchni ciągów pieszych i wysepek o powierzchni ok. 320 m2 oraz regulację pionową istniejącej infrastruktury technicznej w zasięgu robót.
Przedmiotowe przedsięwzięcie zlokalizowane jest na istniejącym
i funkcjonującym Drogowym Przejściu Granicznym w Dorohusku,
na granicy polsko-ukraińskiej (przejście drogowe Dorohusk – Jagodin), w ciągu drogi krajowej nr 12 (województwo lubelskie, powiat Chełmski, gmina Dorohusk). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, warunki, zakres i sposób wykonania zamówienia określono w dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót (szczegółowej specyfikacji technicznej), przedmiarze robót i projektowanych postanowieniach umowy stanowiącymi załączniki do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 466831,15 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 862282,41 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 573382,95 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: LS COMPLEX SP. Z O.O.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7123364648
7.3.3) Ulica: ul. Niccolo Paganiniego 12/32
7.3.4) Miejscowość: Lublin
7.3.5) Kod pocztowy: 20-850
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-12
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 573382,95 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-08-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |