Remont tylnych elewacji budynku szkoły w ramach zadania pn. „Renowacja elewacji budynku głównego III Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej – Curie w Świdnicy przy ul. Kościelnej 32”

Powiat Świdnicki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2025/BZP 00202228
Numer ogłoszenia
2025/BZP 00202228/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2025-04-23 12:57
Lokalizacja
Świdnica, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b9f36972-e7e1-4c07-bee1-4ee110466f54
Identyfikator
8842369827
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budynkówRoboty remontowe i renowacyjneInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówNaprawa i konserwacja dachówWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyRoboty izolacyjneIzolowanie dachuIzolacja cieplnaRoboty w zakresie burzenia

Wykonawcy

1 przyznane

ARKADIUSZ BROŃSKIWiśniowa, PL · lot 0
591 484,53 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2025/BZP 00202228 z dnia 2025-04-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont tylnych elewacji budynku szkoły w ramach zadania pn. „Renowacja elewacji budynku głównego III Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej – Curie w Świdnicy przy ul. Kościelnej 32”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Świdnicki

1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Świdnicy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890718308

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Marii Skłodowskiej - Curie 7

1.5.2.) Miejscowość: Świdnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 58-100

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.7.) Numer telefonu: 748500400

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@powiat.swidnica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.powiat.swidnica.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.platformazakupowa.pl/sp_swidnica

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont tylnych elewacji budynku szkoły w ramach zadania pn. „Renowacja elewacji budynku głównego III Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej – Curie w Świdnicy przy ul. Kościelnej 32”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b9f36972-e7e1-4c07-bee1-4ee110466f54

2.5.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00202228

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2025-04-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00058478/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Renowacja elewacji budynku głównego III Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej – Curie w Świdnicy przy ul. Kościelnej 32

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00135255

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WI.272.4.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 551172,04 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających remoncie tylnych elewacji na budynku szkoły w ramach zadania współfinansowanego w ramach rządowego programu odbudowy zabytków POLSKI ŁAD pn. „Renowacja elewacji budynku głównego III Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej – Curie w Świdnicy przy ul. Kościelnej 32” w ramach Rządowego Programu Odbudowy Zabytków.
1.1. Roboty budowlane realizowane będą zgodnie z opracowaną dokumentacją projektową autorstwa firmy Przedsiębiorstwa Inżynieryjnego „Kelvin” spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą przy ul. Pięknej 13, 85-303 Bydgoszcz, NIP 554-100-56-03.
UWAGA: Prace do wykonania w ramach przedmiotu zamówienia obejmują wyłącznie elewacje tylne oznaczone w dokumentacji projektowej jako elewacje nr 3 (rys. A1.3) ;
4 (rys. A1.4) ; 5 (rys. A1.5).
1.2. Opis prac:
Prace do wykonania w ramach przedmiotu zamówienia obejmują między innymi:
1) Wymianę rynien i rur spustowych na tytanowo – cynkowe,
2) Wymianę okien strychowych i piwnicznych na okna PCV,
3) Demontaż krat okiennych,
4) Renowację drzwi zewnętrznych i montaż nowych drzwi stalowych technicznych ocieplanych,
5) Wymianę zadaszenia nad wejściem do piwnic,
6) Wymianę zniszczonych tynków i pokrycie elewacji budynku powłoką termoizolacyjną,
7) Wymianę pokrycia dachu nad sanitariatami na styropapę,
8) Naprawę i odtworzenie gzymsów,
9) Wymianę obróbek blacharskich na gzymsach i podokiennikach wraz z montażem zabezpieczeń przeciw ptakom.
10) Wyburzenie murowanego komina zgodnie z odrębną dokumentacją projektową – na podstawie Decyzji pozwolenia na rozbiórkę na 176/2025 z dnia 03.03.2025r.
1.3 Szczegółowy zakres robót określa dokumentacja projektowa i Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót, które stanowią załącznik do niniejszej specyfikacji i wraz
z przedmiarami robót znajdują się na stronie internetowej www.platformazakupowa.pl/sp_swidnica i pod nazwą postępowania dostępną w tytule SWZ.
W/w prace będą wykonywane w obiekcie czynnym. Wykonawca powinien przewidzieć utrudnienia w realizacji prac wynikłe z ruchu użytkowników.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

45261900-3 - Naprawa i konserwacja dachów

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45261410-1 - Izolowanie dachu

45321000-3 - Izolacja cieplna

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 478821,99 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 982098,42 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 591484,53 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE ARKADIUSZ BROŃSKI, Wiśniowa 11, 58-100 Świdnica

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8841098361

7.3.4) Miejscowość: Wiśniowa

7.3.5) Kod pocztowy: 58-100

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-04-18

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 591484,53 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2025-04-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane