„Odwodnienie ulic - modernizacja, remonty, konserwacja i czyszczenie".

Gmina Łomianki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00151110
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00151110/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-17 12:06
Lokalizacja
Łomianki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ce3e23e8-ea0f-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
1181768394
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie odwadniania gruntuRoboty w zakresie usuwania glebyUsuwanie powłoki glebyRoboty instalacyjne kanalizacyjneRóżne usługi w zakresie napraw i konserwacji

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00151110 z dnia 2021-08-17

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Odwodnienie ulic - modernizacja, remonty, konserwacja i czyszczenie".

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Łomianki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 1181768394

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Warszawska 115

1.5.2.) Miejscowość: Łomianki

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-092

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.7.) Numer telefonu: 22 888 98 05

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: um@poczta.lomianki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.lomianki.pl/bip/zamowienia-publiczne/lista-postepowan-2021

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://bip.lomianki.pl/bip/zamowieniapubliczne/lista-postepowan-2021

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Odwodnienie ulic - modernizacja, remonty, konserwacja i czyszczenie".

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ce3e23e8-ea0f-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00151110

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-17

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000996/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.20 Odwodnienie ulic- modernizacja, remonty, konserwacja i czyszczenie.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00134086/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RZP.271.17.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót z zakresu odwodnienia ulicznego – modernizacja, remonty, konserwacja, czyszczenie oraz budowa nowych urządzeń odwadniających na terenie Gminy Łomianki, których zakres obejmuje:
1) Oczyszczenie z namułu i innych zanieczyszczeń wpustów burzowych
wraz z przykanalikiem z wywozem i utylizacją zanieczyszczeń.
2) Oczyszczenie z namułu i innych zanieczyszczeń studni chłonnych z wywozem i utylizacją zanieczyszczeń.
3) Oczyszczenie z namułu i innych zanieczyszczeń studni rewizyjnych z wywozem
i utylizacją zanieczyszczeń,
4) Oczyszczenie z namułu i innych zanieczyszczeń kanałów deszczowych z wywozem
i utylizacją zanieczyszczeń, inspekcja powykonawcza (kamera inspekcyjna).
5) Wykonanie inspekcji kontrolnej kanałów deszczowych (kamera inspekcyjna).
6) Oczyszczenie z namułu i innych zanieczyszczeń odwodnień liniowych z wywozem
i utylizacją zanieczyszczeń.
7) Oczyszczenie z namułu i innych zanieczyszczeń przepustów z wywozem i utylizacją zanieczyszczeń.
8) Oczyszczenie z namułu i innych zanieczyszczeń rowów przydrożnych bez naruszania skarpy rowu z wywozem i utylizacją zanieczyszczeń.
9) Oczyszczenie z namułu i innych zanieczyszczeń rowów przydrożnych z profilowaniem skarpy rowu z wywozem i utylizacją zanieczyszczeń.
10) Zabezpieczenie dna rowu z betonowych płyt ściekowych 50x50x10 cm,
11) Zabezpieczenie skarp rowów ażurowymi płytami betonowymi, zabezpieczenie przed osunięciem, wypełnienie otworów humusem oraz obsianie trawą.
12) Odtworzenie rowów przydrożnych poprzez przywrócenie przekroju poprzecznego
i głębokości zasypanych rowów, wyprofilowanie skarpy oraz dna rowu, wykonanie warstwy humusowej o grubości min. 20cm oraz obsianie trawą, wykop do 1,0 m.
13) Wykonanie drenażu - rura drenarska perforowana fi 200 obsypana kruszywem 16-63 w wykopie o szer. 40-60 cm, owinięta geowłókniną igłowatą, wykop do 1,00 m.
14) Wykonanie drenażu - rów wypełniony kruszywem 16-63 owiniętym geowłókniną igłowatą, wykop do 1,00 m głębokości.
15) Wykonanie studni chłonnej z kręgów betonowych łączonych na zaprawę i uszczelkę bentonitową o średnicy 1000 mm i głębokości 2 - 2,5 m zagłębionej min. 0,5 m
w warstwie gruntu przepuszczalnego, wypełniona warstwą żwiru lub kruszywa łamanego 31,5-63 mm grubości 40 cm oraz warstwą filtracyjną z przekładką
z geowłókniny z piasku grubego o grubości 30 cm, właz klasy D400 zlicowany z niweletą terenu, zagęszczenie gruntu, odtworzenie terenu do stanu pierwotnego..
16) Wykonanie studni rewizyjnej z kręgów betonowych z kręgów betonowych łączonych na zaprawę i uszczelkę bentonitową o średnicy 1000 mm i głębokości 2 -2,5 m, dno monolityczne z betonu B-15 grubości 25 cm, właz klasy D400 zlicowany z niweletą terenu, odtworzenie terenu do stanu pierwotnego.
17) Wykonanie studni chłonnej z kręgów betonowych łączonych na zaprawę i uszczelkę bentonitową o średnicy 1200 mm i głębokości 2 - 2,5 m zagłębionej min. 0,5 m
w warstwie gruntu przepuszczalnego, wypełniona warstwą żwiru lub kruszywa łamanego 31,5-63 mm grubości 40 cm oraz warstwą filtracyjną z przekładką
z geowłókniny z piasku grubego o grubości 30 cm, właz klasy D400 zlicowany z niweletą terenu, zagęszczenie gruntu, odtworzenie terenu do stanu pierwotnego.
18) Wykonanie studni rewizyjnej z kręgów betonowych z kręgów betonowych łączonych na zaprawę i uszczelkę bentonitową o średnicy 1200 mm i głębokości 2 -2,5 m, dno monolityczne z betonu B-15 grubości 25 cm, właz klasy D400 zlicowany z niweletą terenu, odtworzenie terenu do stanu pierwotnego.
19) Wykonanie przykanalika do studni chłonnej bądź rewizyjnej z rury PCV o średnicy 160 mm, odtworzenie terenu do stanu pierwotnego.
20) Wykonanie przykanalika do studni chłonnej bądź rewizyjnej z rury PCV o średnicy 160-200 mm, odtworzenie terenu do stanu pierwotnego.
21) Wykonanie studzienki ściekowej z wpustem żeliwnym i osadnikiem, odtworzenie terenu do stanu pierwotnego.
22) Wykonanie odwodnienia liniowego betonowego, szer. 200 mm, D400, H100,
z pokrywą żeliwną.
23) Wykonanie odwodnienia liniowego betonowego, szer. 300 mm, D400, H100,
z pokrywą żeliwną.
24) Wykonanie odwodnienia liniowego spadowego betonowego, szer. 200 mm, D400, H100, z pokrywą żeliwną.
25) Wykonanie odwodnienia liniowego spadowego betonowego, szer. 300 mm, D400,
H 100, z pokrywą żeliwną.
26) Wykonanie przepustu betonowego ze stopką o przekroju kołowym fi 200 mm.
27) Wykonanie przepustu betonowego ze stopką o przekroju kołowym fi 400 mm.
28) Wykonanie przepustu betonowego ze stopką o przekroju kołowym fi 600 mm.
29) Wykonanie przepustu betonowego ze stopką o przekroju kołowym fi 1000 mm.
30) Wykonanie betonowej płaskiej ścianki czołowej przepustu do rur ze stopką.
31) Wykonanie betonowej ścianki oporowej typu "L" przepustu.
32) Wykonanie ścieku przykrawężnikowego z 3 lub 4 rzędów kostki "Holland" grubości 8 cm na podsypce z wypełnieniem spoin.
33) Wykonanie ścieku z płyt ściekowych chodnikowych korytkowych 33x25x8 na podsypce z wypełnieniem spoin.
34) Wykonanie ścieku z płyt ściekowych drogowych korytkowych 50x60x15
z wypełnieniem spoin.
35) Wykonanie odwodnienia w postaci skrzynek rozsączających przeznaczonych pod ruch pieszych z systemem inspekcyjno konserwatorskim oraz odpowietrzeniem, posadowionych na zagęszczonym podłożu, owiniętych geowłókniną i obsypanych kruszywem lub żwirem 8-16, wykonanie prac ziemnych.
36) Wykonanie odwodnienia w postaci skrzynek rozsączających przeznaczonych pod ruch pojazdów osobowych (SLW30) z systemem inspekcyjno konserwatorskim
oraz odpowietrzeniem, posadowionych na zagęszczonym podłożu, owiniętych geowłókniną i obsypanych kruszywem lub żwirem 8-16, wykonanie prac ziemnych.
37) Wykonanie odwodnienia w postaci skrzynek rozsączających przeznaczonych pod ruch pojazdów ciężarowych (SLW60) z systemem inspekcyjno konserwatorskim
oraz odpowietrzeniem, posadowionych na zagęszczonym podłożu, owiniętych geowłókniną i obsypanych kruszywem lub żwirem 8-16, wykonanie prac ziemnych.
38) Udrożnienie warstwy rozsączającej studni chłonnej poprzez wydobycie żwiru
lub kruszywa, oczyszczenie a następnie ponowne wsypanie do studni.
39) Wymiana warstwy rozsączającej pobocza chłonnego (kruszywo łamane 16-63).
40) Wymiana warstwy rozsączającej studni chłonnej (żwir lub kruszywo łamane 31,5-63)
z wywozem wymienionego materiału.
41) Wymiana warstwy filtrującej studni chłonnej (piasek gruby) grubości 30 cm z wywozem wymienionego materiału.
42) Wymiana uszkodzonej pokrywy włazu żeliwnego studni chłonnej D400, 400x600.
43) Wymiana włazu żeliwnego studni chłonnej D400, 400x600, odtworzenie terenu do stanu pierwotnego.
44) Regulacja pionowa włazu żeliwnego studni chłonnej D400, odtworzenie terenu do stanu pierwotnego.
45) Wymiana uszkodzonej pokrywy włazu żeliwnego studni kanalizacyjnej D400, fi 1000
46) Wymiana włazu żeliwnego studni kanalizacyjnej D400 fi 1000, odtworzenie terenu do stanu pierwotnego.
47) Wymiana uszkodzonej pokrywy włazu żeliwnego studni kanalizacyjnej D400, fi 1200
48) Wymiana włazu żeliwnego studni kanalizacyjnej D400 fi 1200, odtworzenie terenu
do stanu pierwotnego.
49) Regulacja pionowa włazu żeliwnego studni kanalizacyjnej D400, odtworzenie terenu do stanu pierwotnego..
50) Wymiana uszkodzonej kratki wpustu burzowego D400, 400x600.
51) Wymiana kompletnego wpustu burzowego D400, 400x600, odtworzenie terenu
do stanu pierwotnego..
52) Regulacja pionowa wpustu burzowego D400, 400x600, odtworzenie terenu do stanu pierwotnego.
3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia, stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111240-2 - Roboty w zakresie odwadniania gruntu

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45112200-7 - Usuwanie powłoki gleby

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

50800000-3 - Różne usługi w zakresie napraw i konserwacji

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta.
2021-08-17 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane