Modernizacja budynku MOK przy ul. Dworcowej w Mosinie
Gmina Mosina - Urząd Miejski w Mosinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00152985
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00152985/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-18 13:55
- Lokalizacja
- Mosina, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d991543b-beda-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 7773154370
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00152985 z dnia 2021-08-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku MOK przy ul. Dworcowej w Mosinie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mosina - Urząd Miejski w Mosinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258626
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Pl. 20 Października 1
1.5.2.) Miejscowość: Mosina
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-050
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.7.) Numer telefonu: 0618109-500
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@mosina.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.mosina.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.mosina.pl/bip/zamowienia-publiczne.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja budynku MOK przy ul. Dworcowej w Mosinie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d991543b-beda-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00152985
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00008928/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.32 Modernizacja budynku MOK przy ul. Dworcowej w Mosinie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00066847/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.3.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 201128,12 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie polega na modernizacji oraz rozbudowie systemu sygnalizacji i wykrywania pożaru, wykonaniu awaryjnego oświetlenia ewakuacyjnego na pionowych i poziomych drogach budynku, wymianie istniejących hydrantów wewnętrznych, wykonaniu głównego wyłącznika prądu, wyposażeniu budynku w wymaganą ilość gaśnic oraz montażu stolarki drzwiowej przeciwpożarowej. Zakres przedmiotu zamówienia stanowi spełnienie wszystkich wymagań i zaleceń w zakresie bezpieczeństwa pożarowego zgodnie z postanowieniem Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej i zgodnie z Ekspertyzą techniczną.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
35000000-4 - Sprzęt bezpieczeństwa, gaśniczy, policyjny i obronny
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych
45312200-9 - Instalowanie przeciwwłamaniowych systemów alarmowych
45316000-5 - Instalowanie systemów oświetleniowych i sygnalizacyjnych
45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 214044,72 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 329861,62 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 329861,62 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: "01 Partner" Spółka z ograniczona odpowiedzialnościa
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 725-10-04-192
7.3.3) Ulica: Gen. Jarosława Dąbrowskiego 219/223
7.3.4) Miejscowość: Łódź
7.3.5) Kod pocztowy: 93-231
7.3.6.) Województwo: łódzkie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
prace budowlane, wymiana stolarki drzwiowej, montaż gaśnic, wymiana hydrantów. TWM Sp. z o.o. ul. Stefana Żeromskiego 9, 60-544 Poznań
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 329861,62 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
| 2021-08-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |