Przebudowa drogi w terenach przemysłowych w miejscowości Wola Morawicka - II etap
Miasto i Gmina Morawica - Urząd Miasta i Gminy w Morawicy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00151133
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00151133/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-17 12:17
- Lokalizacja
- Morawica, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-2923a241-d801-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6572630604
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00151133 z dnia 2021-08-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi w terenach przemysłowych w miejscowości Wola Morawicka - II etap
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto i Gmina Morawica - Urząd Miasta i Gminy w Morawicy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010352
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Spacerowa 7
1.5.2.) Miejscowość: Morawica
1.5.3.) Kod pocztowy: 26-026
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.7.) Numer telefonu: 41 31-14-692
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@morawica.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.morawica.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.morawica.eobip.pl/bip_morawica/index.jsp?place=Menu02&news_cat_id=11&layout=1&page=01.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi w terenach przemysłowych w miejscowości Wola Morawicka - II etap2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2923a241-d801-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00151133
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00004803/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.17 Przebudowa drogi w terenach przemysłowych w miejscowości Wola Morawicka - II
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00096883/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BI.271.54.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1319804,99 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane, polegające na:
- budowie drogi gminnej, oznaczonej w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego symbolem KDI, tj.:
• odcinek P1-Ł1-P2 dł. 184m;
• odcinek P3-Ł2-P4-Ł3-P5 dł. 174m;
• odcinek P7dł. 13m;
• budowę chodnika o szer. 2,0m;
• budowę nowych zjazdów do działek;
• umocnienie poboczy;
• budowę odwodnienia, polegającą na budowie rowów przydrożnych, wraz z przepustami na rowach, przepuście drogowym, oraz rowie odpływowym.
Zakres inwestycji obejmuje również:
• budowę kanału technologicznego,
• przebudowę kolizji z infrastrukturą sieciową,
• wycinki drzew i krzewów.
Wskazany zakres robót jest przedmiotem odrębnych opracowań branżowych.
Projektowana inwestycja znajduje się na terenie województwa świętokrzyskiego, powiat kielecki, gmina Morawica, miejscowość Wola Morawicka.
Wykaz działek w liniach rozgraniczających teren drogi: jednostka administracyjna 260412_5 Morawica obszar wiejski, obręb 0020 Wola Morawicka dz. nr ewid. 613/25, 613/119 (613/217, 613/218), 613/26 (613/221, 613/222), 613/190, 613/179 Wykaz działek pod budowę i przebudowę sieci uzbrojenia terenu, urządzeń wodnych, innych dróg publicznych i zjazdów: jednostka administracyjna 260412_5 Morawica obszar wiejski, obręb 0020 Wola Morawicka 613/26 (613/221, 613/222), 613/33, 613/188.
Teren inwestycji pełni funkcje komunikacyjne. Istniejąca droga stanowi dojazd do zakładów przemysłowych, farmy kur, oraz działek przyległych, obecnie jeszcze niezagospodarowanych. Układ dróg obejmuje dwa prostopadłe do siebie odcinki (oznaczone w projekcie jako odcinek P1-P2 i P3-P5, którego przedłużeniem jest odcinek P7. Odcinek P1-P2 jest połączony od wschodu z drogą krajową nr 73, posiada jezdnię o szer. ~6m, nawierzchnię z kruszywa. Odcinek drogi następnie zakręca w kierunku południowym. Spadek drogi jest zmienny o znaczącym nachyleniu w kierunku południowym, o wartościach ok.1-4%. W końcowym odcinku drogi P3-P5 wypłaszcza się. W części południowej pasa drogowego zlokalizowana jest kanalizacja sanitarna ks200, sieci wodociągowe. Wzdłuż zachodniej granicy pasa przebiegają kable energetyczne doziemne eN. Ponadto w sąsiedztwie drogi, na działkach prywatnych zlokalizowane są sieci kanalizacji sanitarnej, deszczowej, wodociągowej, gazociągowej, teletechnicznej kablowej, napowietrzne i ziemne kable energetyczne.
Drogi nie posiadają rowów, ani innego systemu odwadniającego. Na terenie inwestycji stwierdzono występowanie gruntów niewysadzinowych i wysadzinowych w postaci piasków i piasków gliniastych (odcinek P1-P2), oraz piasków gliniastych, glin piaszczystych i glin. Grunty w obrębie inwestycji przydzielono do grupy nośności podłoża G1 i G4. Warunki wodne uznano za niekorzystne.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby
45112710-5 - Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45113000-2 - Roboty na placu budowy
45232451-8 - Roboty odwadniające i nawierzchniowe
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
45233330-1 - Fundamentowanie ulic
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 627524,48 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1136658,44 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 627524,48 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych „Fart” Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 657-23-86-943
7.3.3) Ulica: Ściegiennego 268a
7.3.4) Miejscowość: Kielce
7.3.5) Kod pocztowy: 25-116
7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 627524,48 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-08-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |