"Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Osówiec Szlachecki"

GMINA PRZASNYSZ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00152390
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00152390/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-18 10:47
Lokalizacja
Przasnysz, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3490f832-c1fb-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
7611535277
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlanePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie budowy drógRoboty w zakresie różnych nawierzchni

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWY DRÓG I MOSTÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W RESTRUKTURYZACJIMińsk Mazowiecki, PL · lot 0
337 467,81 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00152390 z dnia 2021-08-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
"Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Osówiec Szlachecki"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PRZASNYSZ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 550667830

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. św. Stanisława Kostki 5

1.5.2.) Miejscowość: Przasnysz

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-300

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.) Numer telefonu: 29 7522709

1.5.8.) Numer faksu: 297522709

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ugprzasnysz@przasnysz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przasnysz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://www.bip.przasnysz.pl/redir,przetargi

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Osówiec Szlachecki"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3490f832-c1fb-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00152390

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003243/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Osówiec Szlachecki

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00069341/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZ.271.6.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 250653,11 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn. „Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Osówiec Szlachecki” . Odcinek drogi składa się z następujących elementów: od km 1+219,16 do km 1+ 634,24 - skrzyżowanie – typ rondo – od km 1+709,24 do km 1+ 739,24. Droga zlokalizowana jest na terenie gminy Przasnysz w obrębie ewidencyjnym Osówiec Szlachecki na działce nr 170/6 i 206.
Zakres rzeczowy zadania obejmuje:
1) Roboty przygotowawcze: odtworzenie trasy w terenie, usunięcie drzew i krzewów z transportem do 10 km;
2) roboty ziemne: wykonanie wykopów w gruntach kat. I-III; wykonanie nasypów w gruntach kat. I-III
3) wykonanie podbudowy: profilowanie i zagęszczenie podłoża , podbudowa z kruszywa stabilizowanego mechanicznie, podbudowa z chudego betonu
3) nawierzchnie: wykonanie nakładki z betonu asfaltowego na istniejącej nawierzchni oraz wykonanie pełnej konstrukcji nawierzchni na poszerzeniach, rondzie i zjazdach publicznych- poszerzenie nawierzchni do 5,00 m. ; nawierzchnia z betonowej kostki brukowej na wyspach ronda;
5) roboty wykończeniowe: wykonanie humusowania skarp wraz z obsianiem mieszanką traw;
6) oznakowanie dróg i urządzenia bezpieczeństwa ruchu; przymocowanie tarcz znaków drogowych odblaskowych na słupach z rur stalowych.
Materiały, narzędzia i sprzęt niezbędne do wykonania prac zapewnia Wykonawca.
Rozliczenie za wykonane roboty będzie się odbywało wg faktycznie wykonanych jednostek rzeczowych robót (obmiar) po cenach jednostkowych zaoferowanych w ofercie.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 337467,81 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 337467,81 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 337467,81 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 822 00 10 022

7.3.3) Ulica: ul. Kolejowa 28

7.3.4) Miejscowość: Mińsk Mazowiecki

7.3.5) Kod pocztowy: 05-300

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

roboty brukarskie i elektryczne

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 337467,81 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2021-09-30
2021-08-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane