Roboty budowlane w strefie płatnego parkowania wraz z rewaloryzacją zieleni ul. Umińskiego w Poznaniu oraz 2-letnią pielęgnacją gwarancyjną założonej zieleni

Miasto Poznań Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00152155
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00152155/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-18 09:21
Lokalizacja
Poznań, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4932cf94-f062-11eb-b885-f28f91688073
Identyfikator
2090001440
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy autostrad, drógPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie usuwania glebyInstalowanie mebli ulicznychUsługi wycinania drzewUsługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00152155 z dnia 2021-08-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane w strefie płatnego parkowania wraz z rewaloryzacją zieleni ul. Umińskiego w Poznaniu oraz 2-letnią pielęgnacją gwarancyjną założonej zieleni

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Poznań Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631257822

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wilczak 17

1.5.2.) Miejscowość: Poznań

1.5.3.) Kod pocztowy: 61-623

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL415 - Miasto Poznań

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@zdm.poznan.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zdm.poznan.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zdm.poznan.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


zarządzanie drogami

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Roboty budowlane w strefie płatnego parkowania wraz z rewaloryzacją zieleni ul. Umińskiego w Poznaniu oraz 2-letnią pielęgnacją gwarancyjną założonej zieleni

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4932cf94-f062-11eb-b885-f28f91688073

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00152155

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000726/25/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.37 Roboty budowlane w SPP wraz rewaloryzacją zieleni w ul. Umińskiego w Poznaniuu

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00131341/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZ.UD.341.60.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 909592,61 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w strefie płatnego parkowania wraz z rewaloryzacją zieleni
w ul. Umińskiego na odcinku od ul. Roboczej do ul. Garczyńskiego w Poznaniu wykonane obustronnie wraz z 2-letnią pielęgnacją gwarancyjną założonej zieleni oraz usługi związane z wykonywanymi robotami budowlanymi. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w pkt. 3 SWZ nr ref. DZ.UD.341.60.2021 oraz w dokumentacji projektowej stanowiącej załączniki do SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233100-0 - Roboty w zakresie budowy autostrad, dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45233293-9 - Instalowanie mebli ulicznych

77211400-6 - Usługi wycinania drzew

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający unieważnił ww. postępowanie, ponieważ nie złożono żadnej oferty.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0

2021-08-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane