Zagospodarowanie terenu nad brzegiem jeziora Wisełka na cele rekreacyjno-wypoczynkowe (II postępowanie)
GMINNE CENTRUM KULTURY, SPORTU, TURYSTYKI I REKREACJI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00152096
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00152096/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-18 08:55
- Lokalizacja
- Wolin, zachodniopomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7ddbb00f-f03e-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 8551274074
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00152096 z dnia 2021-08-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Zagospodarowanie terenu nad brzegiem jeziora Wisełka na cele rekreacyjno-wypoczynkowe (II postępowanie)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINNE CENTRUM KULTURY, SPORTU, TURYSTYKI I REKREACJI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000287444
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Zamkowa 23
1.5.2.) Miejscowość: Wolin
1.5.3.) Kod pocztowy: 72-510
1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL428 - Szczeciński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat.ckis@gminawolin.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ckis.gminawolin.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miniportal.uzp.gov.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - inne państwowe i samorządowe osoby prawne utworzone na podstawie odrębnych ustaw w celu wykonywania zadań publicznych
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zagospodarowanie terenu nad brzegiem jeziora Wisełka na cele rekreacyjno-wypoczynkowe (II postępowanie)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7ddbb00f-f03e-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00152096
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Operacja pn. „Zagospodarowanie terenu nad brzegiem jeziora Wisełka na cele rekreacyjno-wypoczynkowe” współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” objętego Priorytetem 4. „Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej” Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00130481/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.9.2021.MS
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 345618,55 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest zadanie inwestycyjne pn: „Zagospodarowanie terenu nad brzegiem jeziora Wisełka na cele rekreacyjno-wypoczynkowe (II postępowanie)”.
Zakres robót:
- budowa pomostu stałego-rekreacyjnego na cele rekreacyjno-wypoczynkowe. Projektuje się pomost w kształcie litery „T”, na stalowych palach, z pokładem drewnianym, służących do cumowania niewielkich jednostek pływających, jak łodzie, kajaki, jachty, i rekreacji. (Zgodnie z decyzją o warunkach zabudowy). W związku z powyższym projektowany pomost lokalizowany jest w strefie przybrzeżnej (płytkich wód jeziora Wisełka), tak aby nie przekraczać głębokości 2,5m od korony pomostu do dna akwenu. Zakłada się główne użytkowanie jako rekreacyjne;
- budowa ścieżki spacerowej wzdłuż ul. Warnowskiej i brzegu jeziora Wisełka. Przy ścieżce planuje się uporządkowanie terenu i zieleni, w tym rewitalizacja trawników i nasadzenia izolacyjne, w zakresie inwestycji oraz bezpośrednio z nią sąsiadującego, niezbędne wycinki nieuporządkowanej zieleni kolidującej z trasą ścieżki i nasadzenia zielenią niską;
- montaż elementów małej architektury: ławki, śmietniki, urządzenia zewnętrzne rekreacyjno-sportowe, grille stałe wraz z towarzyszącym stołem z dwoma ławami, zadaszona altana ze stołem i ławkami, odgrodzenie terenów rekreacyjnych od jezdni ul. Warnowskiej elementami małej architektury i zieleni niskiej;
- budowa infrastruktury technicznej - oświetlenia terenu i montaż lamp parkowych;
- obsługa geodezyjna zadania.
Szczegółowy zakres robót jak również parametrów przedmiotu niniejszego postępowania znajduje się w dokumentacji technicznej, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, przedmiarach robót budowlanych, opinii geotechnicznej oraz projektowanych postanowieniach umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45244000-9 - Wodne roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu w terminie składania ofert wyznaczonym na dzień 13.08.2021r. godz. 11:00 nie złożono żadnej ofertySEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2021-08-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |