Budowa oświetlenia drogowego ulic: Rzepakowej w Dębogórzu, Słonecznikowej w Kosakowie, Jodłowej w Mostach, Słonecznej w Rewie i Bananowej w Pierwoszynie

GMINA KOSAKOWO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2021/BZP 00152156
Numer ogłoszenia
2021/BZP 00152156/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2021-08-18 09:22
Lokalizacja
Kosakowo, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-7e8a3641-c922-11eb-911f-9ad5f74c2a25
Identyfikator
5861023761
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

Wykonawcy

5 przyznanych

PRZEDSIĘBIORSTWO VOLFRAM - MOKRZYCKI PODGÓRSKI - SPÓŁKA JAWNA W LIKWIDACJIŁebcz, PL · lot 0
63 713 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO VOLFRAM - MOKRZYCKI PODGÓRSKI - SPÓŁKA JAWNA W LIKWIDACJIŁebcz, PL · lot 1
22 632 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO VOLFRAM - MOKRZYCKI PODGÓRSKI - SPÓŁKA JAWNA W LIKWIDACJIŁebcz, PL · lot 2
24 600 PLN
PRZEDSIĘBIORSTWO VOLFRAM - MOKRZYCKI PODGÓRSKI - SPÓŁKA JAWNA W LIKWIDACJIŁebcz, PL · lot 3
19 065 PLN
MARIA GAŁKADębogórze, PL · lot 4
15 912 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2021/BZP 00152156 z dnia 2021-08-18

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia drogowego ulic: Rzepakowej w Dębogórzu, Słonecznikowej w Kosakowie, Jodłowej w Mostach, Słonecznej w Rewie i Bananowej w Pierwoszynie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: URZĄD GMINY KOSAKOWO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000531708

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Żeromskiego 69

1.5.2.) Miejscowość: Kosakowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 81-198

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL634 - Gdański

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@kosakowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminakosakowo.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.platformazakupowa.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa oświetlenia drogowego ulic: Rzepakowej w Dębogórzu, Słonecznikowej w Kosakowie, Jodłowej w Mostach, Słonecznej w Rewie i Bananowej w Pierwoszynie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7e8a3641-c922-11eb-911f-9ad5f74c2a25

2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00152156

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-18

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00001095/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Budowa oświetlenia dróg gminnych (zamówienia udzielane w częściach)

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00077703/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.19.2021

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 189439,13 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa oświetlenia drogowego ulicy Rzepakowej w Debogórzu :
Przedmiot zamówienia obejmuje montaż oświetlenia drogowego wraz z budową linii zasilającej ułożonej w ciągu ul. Rzepakowej m. Dębogórze, poprzez:
 Wykonanie linii kablowej – 0,4 kV oświetlenia drogowego o długości 412 m.
 Montaż 11 szt. słupów oświetleniowych okrągłych o wys. 6m wraz z fundamentami.
 Montaż 11 szt. opraw oświetleniowych LED.
 Włączenia budowanego linii kablowej oświetlenia do istniejącej latarni nr L.14 w ul. Pomarańczowej.
Zadanie to należy wykonać na podstawie Projektu budowlanego „Przebudowa drogi gminnej nr 134019G ul. Rzepakowej w miejscowości Dębogórze poprzez uzupełnienie oświetlenia ulicznego - budowa linii kablowej 0,4 kV i latarni oświetlenia ulicznego”, Szczegółowej Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych opracowanych przez Firmę ELCADO Electrical Engineering Krzysztof Dąbrowski

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.5.) Wartość części: 78767,60 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa oświetlenia drogowego ulicy Słonecznikowej w Kosakowie:
Przedmiotem zamówienia jest montaż oświetlenia drogowego wraz z budową linii zasilającej ułożonej w ciągu ul. Słonecznikowej m. Kosakowo, poprzez:
 Wykonanie linii kablowej – 0,4 kV oświetlenia drogowego o długości 129 m.
 Montaż 3 szt. słupów oświetleniowych okrągłych o wys. 7m wraz z fundamentami.
 Montaż 3 szt. opraw oświetleniowych LED.
 Włączenia budowanego linii kablowej oświetlenia do istniejącej latarni nr L.1 w ul. Słonecznikowej.

Zadanie to należy wykonać na podstawie Projektu budowlanego „Budowy sieci elektroenergetycznej o napięciu znamionowym nie wyższym jak 1kV w ramach zadania: Budowa oświetlenia ulicy Słonecznikowej w m. Kosakowo, gm. Kosakowo”, Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót opracowanych przez Firmę Projektowo-Wykonawczą 4MAT Janusz Białecki.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.5.) Wartość części: 55701,52 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa oświetlenia drogowego ulicy Jodłowej w Mostach
Przedmiot zamówienia obejmuje montaż oświetlenia drogowego wraz z budową linii zasilającej ułożonej w sięgaczu ul. Jodłowej m. Mosty, poprzez:
 Wykonanie linii kablowej – 0,4 kV oświetlenia drogowego o długości ok 122 m.
 Montaż 4 szt. słupów oświetleniowych okrągłych o wys. 6m wraz z fundamentami.
 Montaż 4 szt. opraw oświetleniowych LED.
 Ułożenie przepustów kablowych pod jezdniami i rur osłonowych o łącznej długości ok. 25mb
 Włączenia budowanego linii kablowej oświetlenia do istniejącej latarni nr L. 5.3.3 w głównym ciągu ul. Jodłowej.

Zadanie to należy wykonać na podstawie Projektu budowlanego „Przebudowa drogi gminnej nr 134514G ul. Jodłowa w Mostach - uzupełnienie oświetlenia ulicznego - na odcinku 106mb (od posesji nr 6A do 10)”, Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych opracowanych przez Firmę ELDO P.P.H.U. Sławomir Dobryłko

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.5.) Wartość części: 36801,60 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa oświetlenia drogowego ulicy Słonecznej w Rewie
Przedmiot zamówienia obejmuje montaż oświetlenia drogowego wraz z budową linii zasilającej ułożonej w ciągu ul. Słonecznej m. Rewa, poprzez:
 Wykonanie linii kablowej – 0,4 kV oświetlenia drogowego o długości ok 107 m.
 Montaż 3 szt. słupów oświetleniowych okrągłych o wys. 7m wraz z fundamentami.
 Montaż 3 szt. opraw oświetleniowych LED.
 Włączenia budowanego linii kablowej oświetlenia do istniejącej latarni przy dz. nr 145/52 w ul. Słonecznej.

Zadanie to należy wykonać na podstawie Projektu budowlanego „Budowy sieci elektroenergetycznej o napięciu znamionowym nie wyższym jak 1kV w ramach zadania: Budowa oświetlenia ulicy Słonecznej w m. Rewa, gm. Kosakowo”, Specyfikacji Technicznych Wykonania i Odbioru Robót opracowanych przez Firmę Projektowo-Wykonawczą 4MAT Janusz Białecki

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.5.) Wartość części: 35499,34 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Budowa oświetlenia drogowego ulicy Bananowej w Pierwoszynie
Przedmiot zamówienia obejmuje montaż oświetlenia drogowego wraz z budową linii zasilającej ułożonej w ciągu ul. Bananowej m. Pogórze, poprzez:
 Budowa 2 szt. słupów h=7m z fundamentem prefabrykowanym F-120
 Montaż 6 szt. opraw oświetleniowych LED o mocy 32,4 W
 Włączenia budowanego linii kablowej oświetlenia do istniejącej latarni nr 2L.4.3 w ul. Bananowej w m. Pierwoszyno

Zadanie to należy wykonać na podstawie Projektu budowlanego „Przebudowa drogi w zakresie budowy oświetlenia drogowego na ul. Bananowej w m. Pierwoszyno”, Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych opracowanych przez Firmę ENERGO PROJEKT Arkadiusz Wiszniewski

4.5.3.) Główny kod CPV: 45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego

4.5.5.) Wartość części: 26240,07 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 63713 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 105644,70 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 63713 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: przedsiębiorstwo Volfram Mokrzycki Podgórski Spółka Jawna

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5870201009

7.3.3) Ulica: Swarzewska

7.3.4) Miejscowość: Łebcz

7.3.5) Kod pocztowy: 84-103

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 63713 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 98 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 22632 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 31807,80 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 22632 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Volfram Podgórski S.J.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5870201009

7.3.3) Ulica: Swarzewska

7.3.4) Miejscowość: Łebcz

7.3.5) Kod pocztowy: 84-103

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 22632 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 98 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 24600 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 39286,20 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 24600 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Volfram SJ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5870201009

7.3.3) Ulica: Swarzewska

7.3.4) Miejscowość: Łebcz

7.3.5) Kod pocztowy: 84-103

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 24600 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 98 dni

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 19065 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 29187,90 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 19065 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Volfram SJ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5870201009

7.3.3) Ulica: Swarzewska

7.3.4) Miejscowość: Łebcz

7.3.5) Kod pocztowy: 84-103

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 19065 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 98 dni

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 15912 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 26961,60 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 15912 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: MAYA transport Maria Gałka

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5871659331

7.3.3) Ulica: Pomorska

7.3.4) Miejscowość: Dębogórze

7.3.5) Kod pocztowy: 81-198

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-07-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 15912 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 98 dni

2021-08-18 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane