Remont drogi gminnej 600178K w km od 2+714 do km 4+205 w miejscowości Łazy oraz remont drogi gminnej 600204K w km od 0+000 do km 1+196 w miejscowości Czubrowice, Gmina Jerzmanowice-Przeginia.
Gmina Jerzmanowice-Przeginia
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00152533
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00152533/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-18 11:38
- Lokalizacja
- Jerzmanowice, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fb746625-d007-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 6772019451
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00152533 z dnia 2021-08-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont drogi gminnej 600178K w km od 2+714 do km 4+205 w miejscowości Łazy oraz remont drogi gminnej 600204K w km od 0+000 do km 1+196 w miejscowości Czubrowice, Gmina Jerzmanowice-Przeginia.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Jerzmanowice-Przeginia
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 6772019451
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rajska 22
1.5.2.) Miejscowość: Jerzmanowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-048
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 123895247
1.5.8.) Numer faksu: 123895521
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@jerzmanowice-przeginia.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.jerzmanowice-przeginia.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://jerzmanowice-przeginia.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont drogi gminnej 600178K w km od 2+714 do km 4+205 w miejscowości Łazy oraz remont drogi gminnej 600204K w km od 0+000 do km 1+196 w miejscowości Czubrowice, Gmina Jerzmanowice-Przeginia.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fb746625-d007-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00152533
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000697/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Remont dróg w ramach FDS
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00087492/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.1.5.2021.JRM
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1197986,08 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem inwestycji jest remont 2 dróg gminnych na terenie Gminy Jerzmanowice-Przeginia.
W stanie istniejącym droga gminna publiczna nr 600178K w obrębie opracowania posiada nawierzchnię asfaltową o szerokości 5,00 m na końcowym odcinku zawęża się do 4,00m, szerokość działki drogowej to ok. 6,0m. Pobocza obustronne w stanie istniejącym gruntowe o szerokości 20 cm.
Remont drogi gminnej na działce numer 65, 114/2 w miejscowości Łazy prowadzony będzie na długości około 1491 mb i szerokości 5,00 m + 20 cm obustronnie pobocze gruntowe. Zaprojektowano remont drogi o nawierzchni asfaltowej polegający na sfrezowaniu nakładki asfaltowej o grubości ok 4cm, na szerokości 5,00 m oraz odtworzenie obustronne poboczy gruntowych.
W stanie istniejącym droga gminna publiczna nr 600204K w obrębie opracowania posiada nawierzchnię asfaltową o zmiennej szerokości od 3,00m do 3,25 m. szerokość działki drogowej to ok. 4,0m. Pobocza obustronne w stanie istniejącym gruntowe o szerokości 20 cm. Obecnie w wielu miejscach zarośnięte trawą.
Remont drogi gminnej na działce numer 1282 w miejscowości Czubrowice prowadzony będzie na długości około 1196mb mb i szerokości 3,00 m- 3,25m + 20 cm obustronne pobocze gruntowe. Zaprojektowano remont drogi o nawierzchni asfaltowej polegający na sfrezowaniu nakładki asfaltowej o grubości ok 4cm, na szerokości 3,00 m – 3,25 m oraz odtworzenie obustronne poboczy gruntowych.
Na remontowanych odcinkach dróg występują skrzyżowania z drogami gminnymi wewnętrznymi jak również publicznymi przy remoncie dróg należy nawiązać się wysokościowo do istniejącej nawierzchni dróg oraz do zjazdów indywidualnych z nowo powstałą nawierzchnią.
Wykonawca w ramach umowy zobowiązany jest do wykonania regulacji pionowej kratek ściekowych, regulacji pionowej studzienek dla wszystkich urządzeń podziemnych.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 518521,16 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 781032,36 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 518521,16 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRODiM Oskar Niezabitowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6772076615
7.3.3) Ulica: Blokowa 14
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 31-752
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 518521,16 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 300 dni
| 2021-08-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |