„Modernizacja budynku OSP w Sarnowie” w ramach zadania pn.: „Projekt i modernizacja budynku OSP w Sarnowie”.
URZĄD GMINY W PSARACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00151938
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00151938/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-17 20:49
- Lokalizacja
- Psary, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-116cb640-cffb-11eb-911f-9ad5f74c2a25
- Identyfikator
- 6251610638
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00151938 z dnia 2021-08-17 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja budynku OSP w Sarnowie” w ramach zadania pn.: „Projekt i modernizacja budynku OSP w Sarnowie”.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: URZĄD GMINY W PSARACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000537243
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Malinowicka 4
1.5.2.) Miejscowość: Psary
1.5.3.) Kod pocztowy: 42-512
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22B - Sosnowiecki
1.5.7.) Numer telefonu: +48 322944921
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: urzad@psary.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.psary.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/psary1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja budynku OSP w Sarnowie” w ramach zadania pn.: „Projekt i modernizacja budynku OSP w Sarnowie”.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-116cb640-cffb-11eb-911f-9ad5f74c2a25
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00151938
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-17
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00000943/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja budynku OSP w Sarnowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00088297/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.07.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Nazwa zadania: „Modernizacja budynku OSP w Sarnowie w ramach zadania pn.: „Projekt i modernizacja budynku OSP w Sarnowie”
2. Opis przedmiotu zamówienia
2.1.Przedmiotem zamówienia jest remont Modernizacja budynku OSP w Sarnowie przy ul. Szkolnej 3.
2.2.Przedmiot umowy obejmuje w szczególności:
1) rozbiórka stropu nad garażem straży pożarnej z płyt korytkowych,
2) wykonanie nowego dachu w konstrukcji stalowej z pokryciem z płyt warstwowych,
3) wykonanie nowej izolacji przeciwwilgociowej i termicznej ścian fundamentowych budynku.
4) wykonanie naprawy całej elewacji budynku o powierzchni około 680m2 poprzez jej umycie, usunięcie mechaniczne pozostałych fragmentów odspajającego się tynku, naprawą spękań w elewacji, wykonanie nowej warstwy zbrojącej z zastosowaniem zaprawy w której należy zatopić siatkę zbrojącą, ułożenie nowego cienkowarstwowego tynku strukturalnego silikonowego,
5) wymiana okien wraz z parapetami zewnętrznymi i wewnętrznymi,
6) wymianę rynien i rur spustowych,
7) remont drewnianych zadaszeń, balustrad i krat stalowych,
8) remont ścian wewnętrznych budynku poprzez częściowe skucie tynków, osuszenie zawilgoconych ścian, wykonanie nowych tynków,
9) skucie i ułożenie nowych płytek na posadzkach w części pomieszczeń budynku,
10)wykonanie nowych warstw posadzkowych w garażu straży,
11) zamontowanie nowych bram garażowych segmentowych z napędem elektrycznym,
12) wymiana jednofunkcyjnego kotła gazowego o mocy około 50kW,
13 )likwidacja istniejącego i wykonanie nowego przyłącza kanalizacji sanitarnej od budynku do zbiornika bezodpływowego,
14) rozebranie przed budynkiem istniejących nawierzchni o konstrukcji asfaltowej, betonowej oraz z płyt betonowych wraz z podbudową,
15) wykonanie nowej nawierzchni z kostki brukowej grubości 8cm o pow. około 230m2 na placu manewrowym,
16) remont pomieszczeń przyziemia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45233140-2 - Roboty drogowe
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45321000-3 - Izolacja cieplna
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 996000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1077468,92 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 996000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Efekt Sp. z op.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 2783500227
7.3.3) Ulica: Kluczborska 29
7.3.4) Miejscowość: Chorzów
7.3.5) Kod pocztowy: 41-503
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2021-08-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 996000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2021-11-088.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2021-08-17 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |