„„Nowe perspektywy dla klasycznej edukacji” w ramach którego zostanie wykonane działanie polegające na zadaniu: Remont – dostosowanie i modernizacja pomieszczeń dla edukacji przedszkolnej”
Gmina Ostrówek
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00152709
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00152709/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-18 12:30
- Lokalizacja
- Ostrówek, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e839b20e-f05a-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 7141891298
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00152709 z dnia 2021-08-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„„Nowe perspektywy dla klasycznej edukacji” w ramach którego zostanie wykonane działanie polegające na zadaniu: Remont – dostosowanie i modernizacja pomieszczeń dla edukacji przedszkolnej”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ostrówek
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019974
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ostrówek-Kolonia 32
1.5.2.) Miejscowość: Ostrówek
1.5.3.) Kod pocztowy: 21-102
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.7.) Numer telefonu: 818562002
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ostrowek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://ugostrowek.bip.lubelskie.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://www.ugostrowek.bip.lubelskie.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„„Nowe perspektywy dla klasycznej edukacji” w ramach którego zostanie wykonane działanie polegające na zadaniu: Remont – dostosowanie i modernizacja pomieszczeń dla edukacji przedszkolnej”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e839b20e-f05a-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00152709
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003444/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 „„Nowe perspektywy dla klasycznej edukacji” w ramach którego zostanie wykonane działanie polegające na zadaniu: Remont – dostosowanie i modernizacja pomieszczeń dla edukacji przedszkolnej”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Europejski Fundusz Społeczny w ramach Osi Priorytetowej 12 Edukacja, kwalifikacje i kompetencje, Działanie 12.1 Edukacja przedszkolna Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020. Konkurs nr RPLU.12.01.00-IZ.00-06-001/20. Numer projektu: RPLU.12.01.00-06-0023/202.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00131133/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.6.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.1. Przedmiotem zamówienia to „„Nowe perspektywy dla klasycznej edukacji” w ramach
którego zostanie wykonane działanie polegające na zadaniu: Remont – dostosowanie i modernizacja pomieszczeń dla edukacji przedszkolnej”, który jest realizowany w ramach
projektu „Nowe perspektywy dla klasycznej edukacji”.
4.2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności:
1) remont, dostosowanie i modernizacja budynku i pomieszczeń dla potrzeb przedszkola,
2) remont, dostosowanie toalet dla potrzeb przedszkola,
3) remont, adaptacja pomieszczenia socjalnego dla personelu projektowego,
4) inne elementy ujęte w załączniku nr 1 do SWZ i Projekcie umowy stanowiącym załącznik Nr 2
do SWZ.
4.3. Szczegółowy zakres prac (Opis Przedmiotu Zamówienia) zawarty jest w załączniku Nr 1 do
SWZ - Dokumentacja projektowa, na którą składa się:
Projekt budowlano-wykonawczy,
Specyfikacja Techniczna,
Przedmiar robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45262520-2 - Roboty murowe
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45410000-4 - Tynkowanie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie przepisów art. 255 pkt 2) ustawy Pzp w związku z art. 266 ustawy Pzp, ponieważ wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
W prowadzonym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w terminie składania ofert ustalonym na dzień 13 sierpnia 2021 r., godz. 10:00 wpłynęły następujące oferty: 1 PHU KULMEX Włodzimierz Kulenty, Krasew 35, 21-345 Borki 175 600,00 zł Oferta nie podlega ocenie z uwagi na jej odrzucenie na postawie podstawie art. 226 ust. 1 pkt 2) lit. c) i art. 226 ust. 1 pkt 3) w zw. z art. 266 ustawy Pzp; 2 Profesto Usługi Budowlane Krzysztof Kulenty, Olszewnica 10, 21-345 Borki 166 050,00 zł Oferta nie podlega ocenie z uwagi na jej odrzucenie na postawie art. 226 ust. 1 pkt 3) w zw. z art. 266 ustawy Pzp. 1) Oferta Nr 1 Wykonawca przedłożył plik, ofertę w postaci elektronicznej składający się z:–z pierwszej strony formularza ofertowego–zgodny z drukiem stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ.Przedłożony dokument jest opatrzony podpisem zaufanym. Przepis art. 63 ust. 2 ustawy Pzp zawiera dyspozycję dotyczącą składania ofert i oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp w postępowaniu o wartości mniejszej niż progi unijne. W postępowaniu o udzielenie zamówienia lub konkursie o wartości mniejszej niż progi unijne ofertę, wniosek o dopuszczenie do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia lub w konkursie, oświadczenie, o którym mowa w art. 125 ust. 1, składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym. Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych musi być zgody z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. z 2020 poz. 2452). Dokument ten nie zawiera kompletnej oferty oraz oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu, spełnianiu warunków udziału w postępowaniu w formie elektronicznej lub w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym który powinien zostać złożony w przewidzianym terminie przez Wykonawcę do dnia 13.08.2021 r. do godz. 10:00. Zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 2) lit. c) ustawy Pzp Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli została złożona przez wykonawcę który nie złożył w przewidzianym terminie oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1, lub podmiotowego środka dowodowego, potwierdzających brak podstaw wykluczenia lub spełnianie warunków udziału w postępowaniu, przedmiotowego środka dowodowego, lub innych dokumentów lub oświadczeń co miało miejsce w niniejszej sprawie.
Następnie Wykonawca przedłożył kolejny plik, ofertę w postaci elektronicznej składający się z:-formularza ofertowego,–zgodny z drukiem stanowiącym Załącznik nr 3 do SWZ,–oświadczenie, zgodne z drukiem stanowiącym Załącznik nr 4 do SWZ,–oświadczenie, zgodne z drukiem stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ,–wykaz robót budowlanych, zgodne z drukiem stanowiącym Załącznik nr 7 do SWZ.Przedłożone dokumenty nie są opatrzone podpisem zaufanym lub podpisem osobistym, co jest niezgodne z art. 63 ust. 2 ustawy Pzp. Dokumenty te nie są zatem ani formą elektroniczną ani postacią elektroniczną opatrzoną podpisem, w konsekwencji czego oferta jest nieważna, niezgodna z ustawą Pzp i Zamawiający zobowiązany jest ją odrzucić. Zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 3) ustawy Pzp Zamawiający odrzuca ofertę, jeżeli jest niezgodna z przepisami ustawy, co miało miejsce w niniejszej sprawie.
2) Oferta Nr 2 Z treści oferty Wykonawcy bezsprzecznie wynika, że Wykonawca złożył ofertę w postaci elektronicznej. Przedłożone dokumenty nie są opatrzone podpisem zaufanym lub podpisem osobistym, co jest niezgodne z art. 63 ust. 2 ustawy Pzp. Dokumenty te nie są zatem ani formą elektroniczną ani postacią elektroniczną opatrzoną podpisem, w konsekwencji czego oferta jest nieważna, niezgodna z ustawą Pzp i Zamawiający zobowiązany jest ją odrzucić zgodnie z art. 226 ust. 1 pkt 3) ustawy Pzp.
| 2021-08-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |