Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa sprzętu jednorazowego i wielorazowego użytku oraz odzieży ochrony biologicznej
NZOZ Szpital im. prof. Z.Religi w Słubicach Sp. z o. o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00110786
- Typ
- Tender Result Notice
- Opublikowano
- 2021-07-12 10:07
- Lokalizacja
- Słubice, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- Identyfikator
- 5981618971
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologicznePomoce medyczneElektrodySzpitalne wyroby papierowePrzyrządy do anestezji i resuscytacjiZestawy medycznePrzyrządy chirurgiczneStrzykawkiUrządzenia do nakłuwania żył, pobierania krwiArtykuły do infuzjiZbiorniki i torby do gromadzenia płynów ustrojowych, dreny i zestawyWorki do przewozu zwłokPojemniki do cewnikówCewnikiSkalpele i noże chirurgiczneKołnierze chirurgiczneGotowe wyroby włókienniczeWyroby ortopedyczneFiltry powietrzaArtykuły higieniczne z papieruIgły medyczneAkcesoria do drenażuSondyRozszerzadłaProdukty do żywienia pozajelitowegoOdzież ochrony biologicznej i chemicznej
Wykonawcy
39 przyznanych
ZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
4332,96 PLNJOLANTA BOŻYKOWSKAKołbaskowo, PL
19 961,34 PLNBIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
349,92 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
5567,4 PLNRESCULINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZielona Góra, PL
842,4 PLNBIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
840,13 PLNBIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
29 493,72 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
11 535,45 PLNAESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
21 223,73 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
1454,44 PLNINFORMER MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
39 321,18 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
425,52 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
534,06 PLNSKAMEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNAŁódź, PL
7581,6 PLNCIRRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL
6852,6 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
14 661 PLNSORIMEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄToruń, PL
9246,41 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
1364,04 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
1511,46 PLNZARYS INTERNATIONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZabrze, PL
5834,38 PLNJOLANTA BOŻYKOWSKAKołbaskowo, PL
35 592,48 PLNJOLANTA BOŻYKOWSKAKołbaskowo, PL
4212 PLNBIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
23 139 PLNRESCULINE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZielona Góra, PL
7236 PLNINFORMER MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPoznań, PL
5368,95 PLN'VARIMED' SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWROCŁAW, PL
10 287 PLNEM-MED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAKraków, PL
12 312 PLNAESCULAP CHIFA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄNowy Tomyśl, PL
1015,2 PLNTELEFLEX POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
17 744,4 PLNBIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
816,48 PLNTELEFLEX POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
783 PLN"EUMED" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
5130 PLNPOLMIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBydgoszcz, PL
8311,19 PLNBIALMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
12 921,12 PLNCIRRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBiałystok, PL
2689,2 PLNASEPT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄPrzasnysz, PL
9085,61 PLNAKME PAŁEJKO SPÓŁKA JAWNAWarszawa, PL
12 312 PLNPROFINTERN INTERNATIONAL FC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL
103 320 PLNPOLMIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBydgoszcz, PL
2203,2 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
—
Treść ogłoszenia
Pobieramy treść ogłoszenia. Zwykle pojawia się tego samego dnia.