Budowa drogi w miejscowości Karski dz. 52/5, Gmina Ostrów Wielkopolski, woj. wielkopolskie
Gmina Ostrów Wielkopolski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2021/BZP 00152380
- Numer ogłoszenia
- 2021/BZP 00152380/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2021-08-18 10:43
- Lokalizacja
- Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-96288a87-eec1-11eb-b885-f28f91688073
- Identyfikator
- 6222364645
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2021/BZP 00152380 z dnia 2021-08-18 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa drogi w miejscowości Karski dz. 52/5, Gmina Ostrów Wielkopolski, woj. wielkopolskie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Ostrów Wielkopolski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 250855498
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gimnazjalna 5
1.5.2.) Miejscowość: Ostrów Wielkopolski
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-400
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL416 - Kaliski
1.5.7.) Numer telefonu: 62 734 62 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ostrowwielkopolski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ostrowwielkopolski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bip.ostrowwielkopolski.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa drogi w miejscowości Karski dz. 52/5, Gmina Ostrów Wielkopolski, woj. wielkopolskie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-96288a87-eec1-11eb-b885-f28f91688073
2.5.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00152380
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2021-08-18
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2021/BZP 00003215/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.20 Budowa drogi w miejscowości Karski dz. 52/5, Gmina Ostrów Wielkopolski, woj. wielkopolskie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2021/BZP 00128092/01
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IGK-PZ.271.1.15.2021
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 519384,61 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej oraz wykonanie robót budowlanych w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa drogi w miejscowości Karski dz. 52/5, Gmina Ostrów Wielkopolski, woj. wielkopolskie”.
Przedsięwzięcie polega na zaprojektowaniu i wybudowaniu drogi wewnętrznej w miejscowości Karski na terenie działki 52/5 w dowiązaniu do istniejącej nawierzchni bitumicznej ulicy Polnej. Przyjęto następujące parametry:
- jezdnia bitumiczna o przekroju drogowym szerokości 6m
- obustronne pobocza z mieszanki granitowej szerokości 1m
- rów przydrożny jednostronny odwadniający jezdnię
- skrzyżowanie zwykłe o promieniach wyokrąglających 6 i 12m
Zakres zamówienia obejmuje wykonanie wszystkich niezbędnych prac celem oddania do użytku drogi wewnętrznej w miejscowości Karski na terenie działki 52/5, służącej jako dojazd do terenów inwestycyjnych.
Wykonawca jest zobowiązany wykonać wszystkie niezbędne opracowania projektowe wraz z koniecznymi opiniami i uzyskać w imieniu Zamawiającego niezbędne decyzje, pozwolenia, uzgodnienia lub opinie innych organów, a także inne dokumenty wymagane przepisami szczególnymi oraz wykonać jezdnię bitumiczną dla kategorii ruchu KR2 wraz z odwodnieniem do rowu przydrożnego.
Szczegółowy zakres i rodzaj prac przewidzianych do wykonania w ramach przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Programie Funkcjonalno-użytkowym stanowiącym załącznik do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W postępowaniu została złożona 1 oferta. Cena oferty przekracza kwotę jaką Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie niniejszego zamówienia. Jednocześnie zamawiający nie dysponuje środkami, by móc zwiększyć przyjętą i ustaloną w budżecie kwotę.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1199250,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1199250,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2021-08-18 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |